Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 мъжка тема - женския спам е форбидън :)
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 00:12

я разкажете по некоя казармена случка, може и виц, че от предишната тема нахлуха спомени, спомениииии [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   03-12-09 00:15

стига с тая шибана казарма бе [smilie23] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 00:20

та седиме си ние в склада на вещевака вечерта, ближеме си кротко люта домашна пърцуца, мезим си със сланинка и сладко от зелени доматчета /как съм ги ял тея неща още не ми е много ясно [smilie18] / и ефрейтора Асенчо /точно му бяха сменили името и се се бъркаше дали е Хасан, или Асен/ ни разказа как е сменял крушката в неговата стая...та вика качвам се на един стол, протягам се за крушката, а стола като се заклатИ малииии...фанАх се аз за жицата да не падна, а стола продължава да се клати, дърпам жицата да не падна, а стола продължава да се клати, пак дърпам жицата и по едно врме гледам...електромера се показАл от дупката [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   03-12-09 00:21

Amigo, кво толкова? [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: valjo   
Дата:   03-12-09 00:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 00:23

ами давайте де [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 00:43

амиго не прочете ли - женския спам е форбидън [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   03-12-09 00:47

Веднага след клетвата ни сменят автоматите с нови .
В погребите един фатмак ги вади от сандъците оглежда ги и ги връчва на всички по един .
Пред мен точно свършват и той отваря друг сандък но вътре "Шпагин"
- Я , Шпагин - вика фатмака и ми подава един :
- Дръж .
Вземам го аз ама нали съм новобранка направо отивам при другия в края на коридора дето ни ги записва по номера .
- Ти що си със Шпагин ?
- Ми такъв ми дадоха - викам .
- Ок - каза човека и ми го записа .

Излизаме навън кирливаните - всички с калашници бай ти Тодор със Шпагин !!![smilie19]

Смех , но купона продължи и после .
Отиваме да ги чистим че те чисто нови -целите в смазка .
На едни полеви маси - калашника ясен .
Но тоя тапешник не знам как се отваря дори .Натисках тук там - по едно време изщрака и се прекърши като детска пушка .
А в тревата нещо падна ...въобще не видях какво.Едно желязо само ......до де разбера че само това има в него [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] добре че съм машинист !!!

Обаче пък на първите стрелби след това с него изстрелях поне 5000 патрона [smilie24] И после ми го смениха !

[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: vladimir666   
Дата:   03-12-09 00:49

Не съм ходил в казарма[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   03-12-09 01:09

като Владо [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   03-12-09 01:15

Като Иво [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: siyann   
Дата:   03-12-09 02:30

Още, още! https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonCHeerleader.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gogo   
Дата:   03-12-09 07:30

Сирени... лампи.. ТРЕВОЖИМ СЕ [smilie5] !!!

В оръжейната - меле! 100 човека се изнасят към автопарка на бегом, всеки с по около 50кг на гърба и в ръцете.
Колите (свързочни станции от всякакъв тип) трябва да се изтеглят в точно определен ред.
Аз съм вече в ЗИЛ-а си, който бучи и кротко чакам колата преди мен да излезе.. НО!
Тя мръсницата не ще да запали! Тука отварям една скоба... На тревога се излиза в пълно бойно снаражение, което освен 30-40кг желязо включва и КАСКА [smile]
Пича до мен в съседната кола се поти при -5 градуса защото не ще да запали, НО е без каска на главата. Тогава го вижда лейтенанта... и надвиква целия рев на моторите...
КОООШЕЕВВВВВ!!! КЪДЕ ТИ Е КАААСКАААТААА ????

Кошев слага каската върти и пали!!!

ВИДЯ ЛИ БЕ ИДИООООТТТ!!!

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mladenov   
Дата:   03-12-09 07:56

Моята казарма я изкарах във ВНВТУ"Тодор Каблешков"(Висше Народно Военно Училище) в София.Влязох точно есента на 1989-та,годината на промяната!Тогава някоя умна глава беше решила да пусне в училището и цивилни студенти.Беше голям сеир,особено лятото.
Строили сме се на плаца за обяд и чакаме дежурният по училище да се появи ,да го поздравиме и да ходиме в столовата.Задава се той и един капитан дава команда:"Равнение на дяяясно!"Обаче в този момент отляво на плаца минават 4 студентки с развяти от вятъра тънки,къси поли...и 300 човека естествено сме се обърнали на ляво и ги изпиваме с очи.Дежурният застана по средата на плаца и се провикна със смях:"Оставииии...докато минат студентките"[smilie18] [smilie18] [smilie18]
След това минахме с маршировка пред него и се насочихме към столовата.Ама моят ротен беше голямо копеле и понеже гледаше отсрани,нещо не му хареса как маршируваме и ни върна да минем още един път от началото на плаца...има-няма 400метра...в жегата,гладни...
Е минахме,ама понеже бяхме ядосани набивахме крак като луди.Пусна ни смотаняка,хареса му този път.Влизаме в столовата,ама дежурният го няма за да почнем да ядем.Идва след 10 минути и казва:"Всички да седнат ,да останат прави само последните които минаха през плаца"...моята рота! Ротният ни гледа ухилен злобно:"Какво пак се издънихте бе,ще ви..."
А дежурният му казва:"Господин майор,понеже върнахте вашата рота още веднъж,новият началник на училището ги видял как маршируват и е силно впечатлен.Награждава цялата рота с 3 дена домашен отпуск..."
...изражението на ротният ми беше...PRICELESS...[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 08:45

gogo, mladenov [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
та от разказа на гого се сещам за един виц...
2 чукчета ги взимат в казармата - единия парашутист. Първи скок, дърпа чукчето въженцето, парашута не се отваря...по едно време гледа другото чукче, който лети нагоре. Чукче пита: Колега, как се отваря парашута? Не знам, отговаря другия - аз съм сапьор. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 08:49

https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gif

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 09:14

бау
https://photo-forum.net/static/forum/2009-12/omtx9210.JPG
http://meme.zenfs.com/u/249a00559490e24086369bed734712d8ed49d4c3.gifa



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 09:25

тинтииии тва коте не е за войник...мноо лесно се предава [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 09:39

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-12-09 09:58

Нощни стрелби.
Мрак!!!
ДАват "Огън"!
Хващам в нощния мерник "топлинка" Засичам разстоянието и с единичен изстрел я пръсвам от 800м.
Следва рева на ротния , че съм бил идиот , и може ли така!!!
Недоумение!
Слизам от танка и научавам че по грешка съм застрелял една от лампите сигнализиращи за за "опасно направление!"!!!
Следват 2 двойки и една шестица!!! Едната двойка за това че съм стрелял в грешна посока , втората двойка , че съм стрелял с картечница на "единичен" , а шестицата че съм улучил!!![smilie18]
Спряха стелбата и ме пратиха на майната си в тъмното да сменям крушка! След 3 часа газене по драките се върнах благополучно , точно когато започваха да изстрелват ракети за да ме търсят!!!
Гадно беше , но си отстрелях с ТАНК!!!
Сега и да искам - няма да мога!



Публикацията е редактирана (03-12-09 09:59)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   03-12-09 10:02

И аз не съм ходил казарма [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   03-12-09 10:03

- Много ми е приятно госпожице! Казвам се Пешо.
- Приятно ми е сТанка.
- Не Ви питам с какво сте дошли![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-12-09 10:04

А , знаеш ли какво е твърд хуй?
Малко по-мек от войнишкия!!![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 10:25

разделно обучение...ротния пита мангала за съставните части на АК-47...след кратък размисъл мангала отговаря - приклад, мерник и цЪфка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   03-12-09 10:29

Мда... В трояново имах доста инструменти. И доста кабел използвахме. Един фатмак, фодеше се комендант на гарнизона, един път ме вкара в ареста за напускане на поделението - отидохме да вечеряме в стола на рудника в селото, че бяхме изпуснали тази в поделението (трабваше да свършим едни неща, щото щяха да идват разни шапки на високи постове). На другата сутрин естествено ни изкарват, като фатмака отнесе яка кавга. Ама ни лъснаха кубетата. Както и да е. Два месеца след това на същия фатмак му трябвало 2-3 метра кабел някакъв. И ме среща той с два топа по 100 метра кабел и ми вика:
- Дай 2-3 метра кабел.
- Нямам.
- А това какво е?
- Кабел
- Ми значи имаш.
- Този не е мой.
- Ми нищо де, дай от него.
- Ми как да ти дам, като не е мой.
Така си лафихме доста, до като не дойде подполлковника, казах на фатмака да иска от него. Оня го прати в магазина.

Другия фатмак - идва и иска свредло 10 мм. Имах едно, дадох му, като му казах, че ми трябва и да внимава, да не го счупи. Щото в склада имаше, ама беше петък, след 17:00, склада затворен, няма кой да го отваря, а имахме работа за събота и неделя. Взима го оня, ама сякаш му казах "Счупи го.", а уш само дърво щеше да пробива.. След 15 минути ми връща опашката и иска друго. Казвам му, че нямам. Да, обаче той вижда едно в инструментите на бригадата, дето правеше ламперии по кабинетите и го взима. Казвам му, че не може да го вземе, щото не е мое и т.н. Оня не чува и тръгва да излиза. Точно на вратата, тъкмо я отваря, аз слагам един крак и той не може да излезе следва кавга, да ви върне свредлото. След бурни разправии, аз се докопвам до него и ми викам:
- А сега си свободен.
Леле, тоз фатмак като се разпеняви, как аз, млад сержант, ще му давам свободно. Ма вика, крещя, аз си влязох в работилницата и си бачкам. Оня си крещи. Викам - "Крещи си, не ми пречиш." По едно време идва нашия лейтенант, дежурен по поделение. умря от смях, като разбра какво е станало. Даде му свредлото, оня точно след 15 минути върна о него счупено.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 10:34

[smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 10:36

Надпис в тоалетната: Сери бавно, службата върви.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 10:41

моето любимо: бегом до хоризонта и обратно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   03-12-09 10:46

Сещам се весела случка, още като новобранци на 2-3 седмици служба. Сутрин всички бързат да отидат до кенефа, че почват занятията. Ротата към 80 човека, а използваемите кенефи - 6-7. Влиза един от новобранците, оглежда - всички врати затворени. Тоя рита едната врата и крещи: "Аре излизай от там бе, фабрика за лайна!" и излиза ядосан. След малко вратата се отваря и от там излиза целия червен и не смеещ да гледа в очите .. командира на ротата [smilie18]



Публикацията е редактирана (03-12-09 10:48)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lionski   
Дата:   03-12-09 10:48

Уникално тъпи бяха гламарите в Казанлък!!!
Първо се възмущавах, после им свикнах, а на края само ме разсмиваха [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   03-12-09 10:51

А виждали ли сте капка хлор-пикрин в кенефа ко прави ????

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: мъжка тема - женския спам е форбидън :)
Автор: NeDDRaG   
Дата:   03-12-09 10:57

Тоде, това е брутално!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 10:58

Прави кенефа използваем с противогаз.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-12-09 11:41

А виждал ли си бучка карбид в кенефа какво прави? Или лятно време бучка мая?[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   03-12-09 11:44

Газ до белия камък! [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fotoloop   
Дата:   03-12-09 11:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 798099   
Дата:   03-12-09 13:14

Любимият лаф на нашия фатмак беше: "като говориш с мене, ще мълчиш". Иначе на беше злобар, за разлика от тези на другите роти. Офицерите тайно го мразеха, защото като ги изкарат на стрелби, на фатмака ТТ-то му стоеше като залепено в ръката и праскаше десятка след десятка. Ротните вече се бяха заимали с "Макаров", а на знаещите им е ясно колко може въпросният пищов в ръката на непрофесионалист.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   03-12-09 13:23

Автор: 798099
Дата: 03-12-09 13:14

.... "Макаров", а на знаещите им е ясно колко може въпросният пищов в ръката на непрофесионалист.



Той понякога толкова може и ръката на профи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 13:36

Макаров е за асансьорен бой.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cicomanco   
Дата:   03-12-09 13:48

Макаров е предпочитания пистолет от пофесионалистите....убийци![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   03-12-09 14:19

Че се намира най-лесно и се открива най-трудно.

Отговори на това съобщение
 Re: мъжка тема - женския спам е форбидън :)
Автор: ninikolov   
Дата:   03-12-09 14:46

С хлор-пикрин са ме тровили в банята. Тъпите проектанти. Щях да изляза през прозореца с решетките. Обличахме се пред банята, голи и мокри на плаца. А вън вали сняг. После взехме по един автомат от караулното и като влязахме през вратата в проектантското, те излязоха през прозореца... ама късно, вече се бяхме надишали като бобри.
Една година по-късно имаше ремонт и келешите ги настаниха в нашето спално. Платиха си за хлор-пикрина! Сигурно още сънуват кошмари...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   03-12-09 16:11

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

голем смех е с тая газ......

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: мъжка тема - женския спам е форбидън :)
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 17:11

якооооооо [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 17:59

аре веее момчета...мацките много страдали много нещо...ма то моиш ли надговориш жена [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ninikolov   
Дата:   03-12-09 19:05

В гарнизонният арест в София през '89-та имаше един следствен циганин. Беше направо със синя кожа. Викаха му Еди Мърфи. Бяха го пуснали да действа новодошлите. Питаме го:
- А бе, Еди, защо си следствен?
- Е па ... закъснЕх за вечерна проверка...
- Бах ти проверката... Къде си служил бе Еди... И колко закъсня ?
- Е па дваасе и седам дена...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   03-12-09 19:08

Казарма карам всеки път като остана повече от ден при баща ми. Вече не оставам за повече от този ден. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 19:11

ипонче ти командата мирно знаиш ли я? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: iPonche   
Дата:   03-12-09 19:14

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 19:29

сека жена требе да я знае [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   03-12-09 19:32

по ми харесва командата-" към уреда"[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: marconi   
Дата:   03-12-09 19:59

със или без строева крачка? [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jani19651   
Дата:   03-12-09 20:17

Да сте чували стария виц, каква е причината жените да не подлежат на военна служба? Правилният отговор е, че погрешно изпълняват командата: "Залегни!". В 99,9% от случаите лягат по гръб...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.