Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: exile   
Дата:   30-11-09 20:35

ежко, аре да се правим на трупове заедно, пък фиска да го гоним като влезем във форма.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: SLR   
Дата:   30-11-09 21:16

Ми Ежи, щом си в квартала може да направим поне един съботен бирен маратон[smilie24]

Важи не само за Ежко де[smile]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   30-11-09 21:32

phew [smilie4]

след такова маратонче и при тази м'гла, лоша мисъл не остана в главата ми (почти [smilie6] )
и съм готов да завзема темата за бананите с вървежната бананова аргументация ..

няма по-голям активизатор на цялото човешко същество, от едно брутално изнасилващо бягане, истината ви говоря [smilie8]


MarinY, извиненията за спама не се приемат, но след 5 обиколки с твое темпо (и мое подвикване) ще се разберем някак [cool]


vga, ежко, като оздравееш, драсни едно лс или бъмпни темата, за една сериозна групова терапия. през седмицата не мога сутрин, но вечер след 18:30 съм настроен и навит като пружина на руски часовник.

или през уикенда в юпарка.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   30-11-09 21:33

няма проблеми, когато кажете. Аз тук работя, тук живея, само казвате и излизам- тичам, пия, каквото-такова:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   30-11-09 21:38

exile, тия в главата ми достатъчно ме гонят [smilie5]


Имах един учител по рисуване (Стефан Калчев [beer] ) много голям и силен човек, във всеки смисъл на думата! Над 50годишен, счупваше бордюрите и правеше над 30 набирания с широк надхват! Истински майстор и художник !

Дисциплина му е майката!


Но съм съгласен, че тичането не е за влизане във форма. Идва тежичко за целият скелет, но от по малко никой не е умрял. Цялата идея и търсен резултат са преди всичко менталното каляване и коването на характера [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   30-11-09 21:44

Правих си снимка на дробовете и имам перибронхиални изменения в двете белодробни основи. Така и не разбрах съвсем какво е това, но май за този уикенд по за пиене ще ставам, отколкото за тичане:))) Иначе май в петък спирам антибйотика и мисля да съм пушка:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   30-11-09 21:52

Хаха как тичате в тази тъмнина особено на мотопистата [smilie11] А за бирите - само кажете и аз съм от този квартал [smilie5]
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Отивам да тичам
Автор: vga   
Дата:   30-11-09 21:52

Аз пък сега отивам да проверя какво става в парка. имам една идея за която още не съм уведомил форума, пък като дойде време, може и да помогнете [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: niagara   
Дата:   30-11-09 21:52

Е щом има хора из района, почти сме съседи[beer]
... в Славия сме, и често ходим до юп.[beer]

Стоев категорично ще се включи в отбора за тренировка по биропиене,
аз съм по разхождане, скачане и катерене по дърветата,
а и ако има кой да ме научи, съм фен на китайската гимнастика.

Бокса и спринта до пълно изтощение ще го запазя за далечно евентуално бъдеще[smilie25]

А Сашко[smilie8] ... ако на някой му се ще да си тренира търпението, бицепсите и кръста (дигане и сваляне на 20 кг) и психиката барабар с въображението - да казва, ще му дадем Сашко за 2-3 часа поне[smilie5]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   30-11-09 21:54

Тук ще направим някаква алтернативна ФФ среща с хората от южните квартали:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivan_kadiiski   
Дата:   30-11-09 21:55

[smilie24] [smilie24]
[beer]



Публикацията е редактирана (30-11-09 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   30-11-09 22:47

ми бива. аз вторник и четвъртък ходя в джима от 9 сабахлем, мога да ходя просто в парка. обичам да бягам, ма напоследък точно тоя спорт съм го позанемарила...[smilie5] мноо по-лесно ми е да се измързеливя кат не съм платила едни пари и кат нямам уговорка с никой[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   30-11-09 23:18

vga, що не каза здрасти в Банско , а ? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   01-12-09 00:04

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

[smilie10] [smilie10] [smilie10]



Публикацията е редактирана (01-12-09 00:05)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   01-12-09 00:15

Лалинда, да те броим ли и теб в груповото потене? [cool]



Публикацията е редактирана (01-12-09 00:15)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   01-12-09 00:39

багянето не е за мен!
Но пък тае-бото чудесно ми се отразява, ходя почти година вече по 3 пъти в седмицата, и се чуствам прекрасно!Аз съм на мнение, че всеки си има точния спорт, ако за един е плуване, за друг е бягане, за мен ТаеБо, отговаря ми на вътрешния ритъм!

Отговори на това съобщение
 Re: Отивам да тичам
Автор: vga   
Дата:   01-12-09 01:22

Didi, а сега де! Аз явно не съм те познал, ама щом ти си ме, защо ти не каза здрасти? Аз толкова чаках някой да ме познае и да ме заговори... 4 дни седях по залите в Банско! Ти кога си била, кои дни? И къде сме се засекли?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   01-12-09 07:49

може да вземете и Амигото да ви снима... май и аз съм наблизо, ама няма да ме прилъжета точно за такова каляване [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   01-12-09 09:13

При тичане човек не се ли изпотява? [smilie8]

Един работеше при нас. Шофьор, никога не беше успял да се изпоти по време на работа. [smilie5]
Веднъж, като правехме ремонт на новия офис, всички се включихме в товаренето на около 150 кв.м. гранитогрес на една кола. Изпотихме се. [smilie6] [smilie6]

Накрая тои каза крилата фраза: най-вредно е човек да се изпоти... [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 798099   
Дата:   01-12-09 09:18

vinsent, не е съвсем така. "След трамвай и жена се тича, само ако си сигурен, че ще се качиш".[smilie25]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.