Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 HD media player
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   28-11-09 17:30

Знаете ли откъде мога да си купя HD Media Player???? Искам да го свържа с външния си харддиск и да гледам HD филми на телевизора. Гледах един за 300 лева в Plesio, но той е и Wi-Fi, а не ми трябва. Трябва ми да има USB за връзка с харда и HDMI. От техномаркет ми казаха, че струват по 200-300 лева, но те не продават, а в Плесио и Мултирама не видях да има. Технополис пък имат най-пробития сайт на света. Благодаря :)[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-11-09 17:38

Ето я темата.
https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1291734&t=1291734&phorum_uriauth=

чети и тук

http://forum.setcom.bg/index.php/board,97.0.html

Аз взех пуканка на 338лева.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   28-11-09 17:51

Пуканка [smilie24]

Ако се мяташ на ХДТВ... огледай се към геостационарната орбита [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   28-11-09 18:03

http://jarcomputers.com/l_bg/?m=7&i=537959 Това изглежда готино. Какво ще кажете????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-11-09 18:10

Каква геостационарна орбита Нейви?
Днес бях в Техномаркет. Сестра ми си взе едно 23"во за спалнята и за терасата да го разнася.
Та като се изтъпанили едни консултанти, та като се като купуват едни ЛЦДта, ама ако може да е по евтино, но да готви и мусака само.
Не знаят дори кой телевизор с каква матрица е.
Един пъпеш си призна- Ами каквото пише на етикета, това е. И ние това знаем.
какво да коментира човек повече?


П.С. Послушай Нейвито! Вземи пуканака!
В другата тема Георги даде линк, аз я взех от там на споменатата цена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: LSK_Lindemann   
Дата:   28-11-09 18:26

Е какво му е на WD-то????

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-11-09 18:30

Нищо му няма, но прочети в сеткома /дал съм линк/ и си избери какво ида бъде и от къде да бъде. Не знам да ли е с чип на Сигма, който е по-доброто нещо?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   28-11-09 18:45

Юнга, имах предвид тия, дето летят на геостационарна и пускат едни хубави ХД-та [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   28-11-09 18:53

Разбрах те, нали сме говорили. В тези неща си ми като пътеводна светлина.
Аз за друго говоря.
За масовият клиент на Техномаркет и консултантите им.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: terminator   
Дата:   28-11-09 21:27

Нищо му няма на WD-то, аз от миналия декември (вече една година) имам предишния модел - WD TV и съм много доволен. Моя само няма мрежов интерфейс и вграден DTS to AC3 декодер, които в новия модел WD TV Live ги има. Ако имаш външен 2.5" диск - не се колебай, вземай плеера, цената му е даже много добра.
Между другото WD е със Sigma чип.
Малко по-добро е Popcorn-a защото диска е вътре в кутията на плеера и май с това се изчерпват разликите на практика.
Все пак виж на линка в сетком какво се коментира и във форума на hardware.bg също има коментари на тема мултимедийни плеери, като и на двете места обърни внимание на коментарите на lazarus18 - това е човекът даващ най-достоверната, точна и полезна информация на тема плеери, HD филми, телевизори (ТФТ или плазма).

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   28-11-09 21:36

В Метро гледах някаква кутийка за 350 лева.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: terminator   
Дата:   28-11-09 21:50

асахи, да не си гледал Hyundai - http://pcmania.bg/?go=gadjets&p=detail&articleId=2625

а на този линк има ревюта и на други плеери [smile]

Когато се купува такъв плеер е важно да се чете по спецификациите да поддържа .mkv контейнер и съответните h264 кодеци. Иначе ако това го няма на практика - не е оферта никаква. Дори и да има HDMI изход - пак не е гаранция че плейва горните формати, така че ... гледайте и ако може пробвайте преди покупката :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   28-11-09 22:00

Нямам намерени е да купувам. Едно марково ПЦ секънд хенд върши повече работа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 22:37

> Автор: asahi
> Дата: 28-11-09 22:00
>
> Нямам намерени е да купувам. Едно марково ПЦ секънд хенд върши повече работа.

точно [smilie24] [beer] само трябва да има оптика и DVI (до full hd, че не всички го могат) [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   28-11-09 22:53

Е, не всеки явно държи на качеството... важното е там картинките да се движат [smilie18]

Човек рано или късно проглежда... е, някои доста късно... понякога 2-3 прераждания трябват [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: cade   
Дата:   28-11-09 23:06

хаха [smilie19] ей понякога има покъртителни изказвания [ezik] ама друго си е басс рефлекса [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: terminator   
Дата:   29-11-09 10:20

Асахи, препоръката с купуването не е конкретно към теб, ами за всички които четат тук :)

А това за марковото PC - наистина става, ама не съвсем. Аз от година и половина ползвам сглобен HTPC за филмите, но миналия декември се принудих да купя WD TV плеер заради малкия terminator :)
Дори и на него му е по-лесно да натисне две-три копчета на дистанционното и да почне филма, отколкото да ми цъка по HTPC-то с мишката, да отваря 34534 прозореца, да мести папки незнайно къде и накрая пак да ме вика да му пусна филм :)
А в интерес на истината сега съм намислил да си направя ново HTPC, щото на старото му е много голяма кутията. Спрял съм се на ей това дънце - ZOTAC GeForce 9300-ITX WiFi и кутия Aplus Case SFF Case Blockbuster BA Aluminium или Aplus Case SFF Case Blockbuster Storm. Останалите чарколаци ще си ги ползвам с новото дъно.
Затова още отсега слушкам и папкам, че да ми донесе Дядо Коледа подаръка [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-11-09 14:08

До сега не съм видял ПС, което да изкарва по добро изображение от качествен ХДТВ плеър...
На обикновен монитор може би няма разлика, но на голямо ТВ... ме гонят едни съмнения [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: HD media player
Автор: GOSPODIN   
Дата:   29-11-09 21:56

юнга, зелен хайвер сложи ли в пукакнката, че ме интересува как се държи. Аз още карам на мрежовия , но мисля да и взема един зелен WD, та за това питам.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   29-11-09 21:58

Ама как намирате време да ги гледате тези устройства акъла не ми го събира.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-11-09 22:00

По малко вися у форума, те така [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jivkojj   
Дата:   29-11-09 22:01

При мен в пуканката вече година работи тоя зелен хайвер non-stop. Няма грижи, даже след като го пуснах и в тих режим не може да се разбере че диск работи.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-11-09 22:04

Един въпрос... освен за торенти (ако има тази функционалност) този диск вътре в плеъра за какво основно го ползвате ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mike74   
Дата:   29-11-09 22:06

Един глупав въпрос, но тези плейъри имат ли ЦД/ДВД?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   29-11-09 22:08

Възможност за външно може би, за какво ти е ЦД, ДВД - да плейваш директно от там ли ?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.