Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: samara   
Дата:   30-11-09 12:33

... хубавото на ракията, е че върви с всякакво мезе ( незнам защо така [smilie8] ) ... уиски с шопска или туршия не върви, джин с луканка или пастърма пък хич [smilie8]
... а ракията дори и без мезе върви, само с лед, като некое аристократично питие [smilie3] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: screaming_elmo   
Дата:   30-11-09 17:19

е как?!?

поета го е казал:

http://vbox7.com/play:ffb6aa9c

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fisk   
Дата:   30-11-09 17:24

това е цитат, който прочтох под една новина за нашият БАН, от един сайт:


I'm fairly certain that too much rakia can cause some at the BAS to see flying pink elephants as well.

[smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За какво пием ракията???
Автор: da.fo   
Дата:   30-11-09 18:11

Имам наследствена градина в Силистренско от 48 дървета кайсии. Ражда през година но затова пък ракията която правя е за чудо и приказ. Оставям я да отлежи поне 2 години и тогава я пия. Тази година отворих една 25 годишна - като олио се леее .... мека топлина. Но винаги слагам и малко сушени кайсии с които увеличавам аромата и цветът става един такъв натурално бледо жълт. Нямам буре от черница но затова пък в бутилките от 10л. минерална вода преди да я консумирам - слагам нацепени черничеви клечки, които още повече я омекотяват. Спазвам правилото на д-р Иванов вечер със салатка 50/75 грама съдоразширяващо [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: НАСОО   
Дата:   30-11-09 18:29

[smilie8] щом не я пиеш същата година в дамаджани е по-добре. Наскоро купувах[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   30-11-09 18:47

В стъкло не старее.
Бурето пие,но само водата-градусът се вдига.Затова във избите се мери колко алкохолни градуса има в наличност,а не колко литра.
Иначе и аз я държа в пластамасови туби с черничева клечка.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   30-11-09 19:31

Автор: НАСОО
Дата: 30-11-09 18:29

"щом не я пиеш същата година в дамаджани е по-добре."

Знам , че в дамаджани е по добре но много дамаджан ша ми требе а ги няма старите 25 литровки вече. Преди година видях такива в румънското Метро(Констанца) но бях с мъникът(Деу-Матиз) и повече от 2 броя нямаше да мога да побера [smilie3].Поне досега обаче не съм усетил миризма на пластмаса от 10литровките за минерална вода [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   30-11-09 19:33

Стъклени дамаджани 20-25 литра има в Баумакс.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: da.fo   
Дата:   30-11-09 19:37

Баумакс [smilie11] .... таз рок банда още не е идвала в Каварна [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.