Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   29-11-09 17:28



затва бунюел направи този неясен обект на желанието...


може би [smilie8]
 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 17:33

кой субект? нещо е неясен....[smilie11]
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   29-11-09 17:39

https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/uoco8649.JPG

 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 17:48

не е ясен...не е ясен...
си обектът, ни субектът...
ма ние да дигаме темата
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   29-11-09 17:50

За кво да я дигаме? Те главните герои ако са хитри ще се скатаят и ще ни оставят на сухо.
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 17:51

Тая тема, колкото по-бързо потъне, толкова по-добре... Най-добре да я изтрият... [smilie21]

Между другото, учудвам се, че има хора, които си запазват такива теми на компютрите... Кво ше ги правят, не знам... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 17:56

Хрумна ми нещо... Не е ли добре, по предложение на самия автор на дадена тема, админите да я затриват... Поне в Зоната... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   29-11-09 18:14

ааааааа не може.... търсачката съвсем ши съ обърка [smilie7]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 18:21

Майната и на търсачката... [smilie21]

Тука някой беше предложил преди време да можело да се вижда от всички, в профила на даден юзър, какви теми е пускал... Това може да храни само конфликти и злоба...

Преди съм предлагал да може авторът сам да модерира темата си... А защо не и да я изтрива... Това не се е приело засега... Макар че можеш да модерираш коментарите под снимките си... Същото е... Като се вижда, че една тема се превръща в тотален скандал, по-добре да се маха... Жълти вестници има достатъчно по булевардите... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   29-11-09 18:25


кои булеварди?

киселото зеле било станало вече, подочух [smilie21]
 Re:
Автор: anete   
Дата:   29-11-09 18:26

Като се вижда, че една тема се превръща в тотален скандал, по-добре да се маха... Жълти вестници има достатъчно по булевардите...


Сливенски, [smilie24] [smilie24]

 Re:
Автор: Safira   
Дата:   29-11-09 18:31

Нека, но да се маха от администратор, а не като на Гинчето не му харесва на къде тръгва каруцата и оооп, хайде това мнение, а и това, защо не и това.... а бе, скандал стана, обидиха ме, т'ва не трябваше да го пиша, хайде и темата и тя...
Мислете преди да пишете малко повече, престанете да се държите като пубери и няма да има такива изпълнения.

 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 20:06

сякогаш съм казвала, ма пак ша повторя - цензурата не ме кефи. кат не мож да си туриш цедката на устата навреме, яж си лайната. аз съм бъбрива жена, знам кво говоря. в поне 50% от случаите.[smilie18]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 20:08

Маро, това не е цензура... Това е нещо като предпазна мярка... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   29-11-09 20:08

И да не може да се редактира мнение след 5тата минута.
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 20:12

Човек в злобата и яда си може да напише всичко... Но тук не е Страшният съд... Това е само един форум... Трябва отговорност. Но пък и никой никого не е убил... Думите тежат много. Трябва да се внимава. Хората са чувствителни. Аз съм нагрубявал един двама души директно в този форум... Не ми е ставало по-добре... Трябва да има възможност за редакция... Има грешка - има и прошка... Иначе сме животни... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: мара   
Дата:   29-11-09 20:18

сливенски, има. ма думите нека седят. паметта у без друго е слаба. а възможностите за манипулация-безкрайни. дори когато думите седят. има безброй примери. лали вика: живей така, че да не се налага да се извиняваш. да, ама най-често хората не знаят как. или не желаят. или се кефят да се държат лошо и през ум не им минава да се извиняват. така че нека думите остават. за да може всеки желаещ сам да си прави изводите. а ние и така сме си животни. но без животинската невинност.
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   29-11-09 20:21

Прошката е едно, а редактирането на мнения-съвсем друго.
Мара [smilie24]
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   29-11-09 20:26

Маро, така е... Най-добре е да няма човек за какво да се извинява... Но всички грешим... Най-много спрямо най-близките си... Та, ако си написал нещо за някого, а после си се покаял за това, няма смисъл някой да го изрови след 5 години и да ти го хвърли в лицето... Това ми е мисълта... Пък ти си се оправяй с човека на лични примерно... Не знам... На много грозни сцени сме били свидетели... Просто това е животът явно... [smilie21] [smilie21]
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   29-11-09 20:29

Сливенски, май и в друга тема ти писах, че тъ гони параноята... ама пък то...верно като го изровят след 5 години, иди че обяснявай, че нямаш сестра [smilie8]
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   29-11-09 20:31


земете се скарайте ся вие [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   29-11-09 20:31

чай да измисля мотифф [smilie8] щот' ни мара ни сливенски са ми подарявали портмоненце [smilie8]
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   29-11-09 20:33

Благодаря ви за съпричасността. Аз се чувствам ужасно заради това което си причинихме с Нушенцето, за нея не знам.

Сигурно ще си простим, но болката и обидата между нас ще си остане - някъде вътре, някъде дълбоко... и това е най-лошото... [smilie2] [smilie2] [smilie2]
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   29-11-09 20:40

Импе,

в случая, от това, дето се изписа поне, ти се държиш като наивник.

а да ти го каже човек, дето самият той е доволно наивен... би следвало да се позамислиш. и това не е с цел да те обидя по никакъв начин.
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   29-11-09 20:42

По-добре да покажеш наивност от добро сърце, отколкото да си от другата страна на конфликта.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена