Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   28-11-09 11:36

да питам главните действащи лица за месинджър дали са чували? [smilie18]
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   28-11-09 11:41

За концертът на девойката - то излъгацията стана на самият него - от толкова подкрепящи я уж съфорумци, ме е срам да кажа колко всъщност пъкнаха в залата... [smilie2] И както рекох още в началото - ужасно много изтърваха.
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   28-11-09 11:43

Импи, просто разказът за събитието е поело неконтролируемо неподходящ ход... А вероятно концертът е бил хубав [smile]
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   28-11-09 11:55

Ще пусна нова тема.
 Re: След концертът на Наденце - сбъркаха които не дойдоха !!!
Автор: fisk   
Дата:   28-11-09 11:58

Императоре, да редактираш/ потулиш/ се откажеш от вече написаните ти менения е чиста проява само на едно "качество", без значение мотивите ти зад него.
факта си е факт



Публикацията е редактирана (28-11-09 11:59)
 Re:
Автор: IvanChohadjiev   
Дата:   28-11-09 12:02

Навремето, баща ми имаше колега, който беше ерген в лошия смисъл на думата (самотник), та той беше купил предварително едно палто от лисици и маркова козметика за бъдещата си жена, без дори да беше заговорил някоя. По-късно намрази жените.
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   28-11-09 12:04

Чоха...ма си прокобата [smilie8]
 Re: Среднощни разправии.
Автор: ford_perfect   
Дата:   28-11-09 12:07

ами той Патока и той на там е тръгнал като гледам.

Ама ми е чудно тези патковите индивиди ако го нямаше форума къде щяха да си изливат простотиите.

 Re: Среднощни разправии.
Автор: Todd   
Дата:   28-11-09 12:20

Баси и клупостите !!!!

Толкоз щуротий не бях чел скоро .....


Ама така е ......кат си не пиете апчетата редовно !!!

[smilie7]

 Re:
Автор: tnt   
Дата:   28-11-09 12:21

ем Тодде, не е лесно [smilie7]
 Re: Среднощни разправии.
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-11-09 14:12

Боц!
 Re:
Автор: tonal   
Дата:   28-11-09 14:20

лошо Седлароф, лошо
[ezik]
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   28-11-09 15:33

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] анализаторите и критиците се били включили,ама виждаш ли язък като нищо не знаят... чак и за уважение и доверие ми говорят хора,които не ги уважават много хора... мен ми беше интересно, кой от вас ще се върже на всичко това и то взехте,че се вързахте всички [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Среднощни разправии.
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-11-09 16:01

ГЛАДЕН СЪМ!!!
 Re:
Автор: mayflowerbg   
Дата:   28-11-09 16:03

[beer] [beer] [beer] Ко станАлу ??? [beer] [beer] [beer]

 Re:
Автор: Todd   
Дата:   28-11-09 16:09

В тая тема изглежда само Нушенце е наясно с нещата !!!

Даже Импи не мое се ориентира [smilie18]
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Бах ти и сложното....

Уж се знаят а си пишат в скайп , във форум ......немате ли си телефони , срещнете се очи в очи - изпраскайте си по един шамар па кой победи той !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Бах ти и виртуалните конфликти ....[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

 Re: Среднощни разправии.
Автор: orlindraganov   
Дата:   28-11-09 17:32

Ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те ош-те
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   28-11-09 18:20

Някои хора си плачт за психиатър или обратно за детската градина.

И двете... в обратен ред. [smilie8]
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   28-11-09 18:25


абе, секи иска на чужд гръб майтапи да си прави и да гледа сеири
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   28-11-09 18:38

добрютро [smilie5]
 Re:
Автор: mayflowerbg   
Дата:   28-11-09 18:46

не, ве, той Драганов реве за манджа
 Re:
Автор: мара   
Дата:   28-11-09 20:22

сапунката[smilie5] [smilie24]
 Re:
Автор: disorder   
Дата:   28-11-09 23:23

"Хубаво нещо е манипулацията...
Само ме е яд,че Императорът,който твърди,че ме познава и то добре (което вече и сам си доказа,че не е така) ми се върза.
А целият експеримент,който си направих с вас е и особено с Императорът да разбера и да прочета вътрешният ви глас...А всъщност истинските вас...

======================================

Казваш, че и ИмпЪТ ти се е вързал?!
От което следва, че всичко изписано от него за теб е вярно защото той не е бил в час с твоята "гениална" манипулация!
А той написа мнооооого...
Преди да подвие опашка и да изтрие всичко.
Ууууу, да не повярва човек на какво е способна една жена за едни обувки, едно портмоменце, едно моренце и някой да и плаща сметките, ааааа и да и води бизнес срещите вместо нея... [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   28-11-09 23:37

disorder - мен не ме притеснява истината...по-добре на хората в устата отколкото в краката... [ezik] [ezik]
и ако ме познаваше никога нямаше да кажеш,че ме интересуват материалните неща... имал е желание направил е тези гореизброение неща за мен-признателна съм му...
пфффф относно бизнес срещите може да се поспори по въпроса... плюс това,ако наистина ме познаваше,а то май като гледам ти не си от тези които всеки ги знае щеше да знаеш,че имах много сериозни семейни проблеми и за това ми помагаше Импето,а и да в нашия бизнес не е проблем друг да ти води срещата... [ezik] [ezik] [ezik]
Портмоненцето и обувките за твое сведение са ми подаръци от него,защото той така е искал и винаги са били пред свършен факт-все заради нещо (не съм го карала на сила) , моренцето искаше да дойде с мен и с още една съфорумка и съфорумец и ми помогна малко с пари,но да не си мислиш,че и аз не съм имала пари... а и да ми плаща сметки -хахахах я му задай персонално въпроса,колко пъти е искал да ми услужи с пари или да ми купи нещо и колко проблеми е имал после след това,че съм го правила на луд и съм се оправяла сама... пффф то е много лесно погледнато отстрани... [ezik] [ezik] [ezik]



Публикацията е редактирана (28-11-09 23:39)
 Re:
Автор: Luxor   
Дата:   28-11-09 23:41


ама тия неща сериозно ли [smilie11]

не си ли правите майтап през цялото време?
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена