Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: dreamer   
Дата:   27-11-09 00:50

OMFG!
https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/xxws8188.JPG


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   27-11-09 07:49

Нуше абе я земи им тегли на всички една майна
[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jino   
Дата:   27-11-09 07:52

не помня кой го беше казал ама звучеше горе долу така;
Щом има недоволни значи още си жив [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   27-11-09 08:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   27-11-09 10:01

Ама аз не виждам нищо лошо нито пък унизително да кажа на всички "Извинявайте,ще ми простите ли??? " Щом пускам тема, значи съм разбрала, че има защо и го правя публично достояние, няма нищо срамно в това. Поне ми стиска да се извиня... Просто ми се иска новата година да я започна на чисто и да не съм с гузна съвест, че някой ми има зъб или не се разбирам добре с някой...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   27-11-09 10:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fateful   
Дата:   27-11-09 14:16

Всеки от нас има преди всичко една роля: да е Човек, след това всичко друго.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: fateful   
Дата:   27-11-09 14:17

Всеки от нас има преди всичко една роля: да е Човек, след това всичко друго.[smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dtv   
Дата:   27-11-09 18:56

Автор: Nushenceto
Дата: 25-11-09 23:17

...
Не мога да разбера , защо толкова много злоба има в хората и защо всеки гледа да направи мръсно на другия , а не се радва от успеха на хората и не се мотивира от това...

ей това и аз не мога да го разбера [smile]

Нуше, понеже май те разбрах откъде ти идват терзанията, ще се включа [smile]
като ти срещам чувствителността в теми, ми се прииска да ти кажа:
имай предвид, че хората, който могат да кажат "прощавай" и да простят, в повечето случай са точно тези, на който има малко за какво да се прощава, повече имат те да прощават на другите. взаимнообвързани са, можеш ли да изречеш "прощавай" и да прощаваш, рядко правиш неща, за който да ти се прощава.и обратното-тези, който не могат да прощават и не искат прошка, правят много, за което трябва да им се прощава. та в твоя случай подозирам, че по-скоро ти трябва да прощаваш някому [smile]

не знам отговора на сложния въпрос. но аз съм лесна, мога да питам принцесата, тя го знае, кога и защо, оттренира/приложи ги в една ситуация злобата и мръсното за другите [smile] съмнявам се обаче, че ще сподели отговора на всеослушание [smile]
при всички случай обаче Нуше - срещу злобата не излизай с добронамереност, толерантност и искреност насреща, не вървят, пасив ще са ти [smile]

за правописа - знаеш [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: nevi_ana   
Дата:   27-11-09 19:03

Прави ти чест!!!! [smilie8] :)
Всички грешим, волно или неволно - важното е да го осъзнаваме и да се опитваме да се променим:)
[thankyou] [thankyou] [thankyou]
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Nushenceto   
Дата:   27-11-09 20:01

dtv -направи ми набързо един психологически портрет,но да ти кажа си напълно права за някой неща... имам да прощавам наистина на няколко човека,които са съгрешили спрямо мен и то много- въпреки добронамереното ми поведение спрямо тях... [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   27-11-09 20:20

... нуше, нуше [smilie8] ... това си е твоя жизнен опит [smile] , не ни карай да ти го опорочаваме [smilie8] ... ще ти вкараме един жизнен опит, едни квинтесенции, че и поуки направо [smilie3] ...нема да ти се живее, прочее [smilie24] [smilie18] [beer]
едит:...боже, бил съм се застопорил на листопад, незнайно как [smilie24] [smilie18] [beer]



Публикацията е редактирана (27-11-09 20:25)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   27-11-09 21:01

нито му е мястото... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.