Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Новата измама „Големия кеш“
Автор: ogimag   
Дата:   04-10-09 17:39

Поредната игра менте „Големият кеш“ стартира едва преди седмица и успя да си натресе недоволството на хиляди клиенти на мобилни комуникации. Подобно на добилите плачевна популярност игри „100 мерцедеса“ от „Глобул“ и „88 фолксвагена Поло“ на „М-тел“, новата зарибявка обещава големи печаби за минимални усилия. В условията на викторината изрично се споменава, че не могат да участват лица под 18 годишна възраст, но както в предишните състезания така и в това не е ясно как може да бъде осъществен някакъв контрол. Дори получаването на рекламните съобщения които са познати като спам, не може да бъде прекратено, както става ясно соред някои от разгневените абонати. Ако решите да се откажете да получавате SMS, за абонати на М-тел, трябва да се свържете с оператор и да откажете информация за всякакви промоции, но тогава няма да сте информирани, интересно какво има играта с промоциите на М-тел, та нали организаторът на играта е външна фирма. „Отдавна не вярвам на безплатния обяд и реших да проверя дали наистина не вземат пари за SMS-те за спиране на рекламата. Пратих съобщение, като проверих сметката си преди и след това. Оказва се, че удоволствието да не ме тормозят повече на собствения ми телефон ми струва 0.40 лв., това е престъпление, се жалва опарен от менте промоцията. Абонати на мобилните оператори се чудят как фирмите за игри притежават телефонните им номера. Имат ли право мобилните оператори да предоставят номерата на трети лица, при положение, че клиентите не са се съгласявали за това? Целта е, играта „Големият кеш“спешно трябва да попълни отънелите каси на Нова ТВ, не случайно телевизията дори прибягна до най-популярното лице Ники Кънчев, за да я наложи. Жалко, че любимецът на зрителите се съгласява да бъде употребен за нуждите на толкова съмнителна игра, но това е морален казус, който само той може да разреши. Според запознати планираните печалби от хазартната игра са над 10 милиона лева до края на годината. Не случайно предаването щедро раздава по 15 000 лева всеки ден, а на финала дори обещава да изтегли рекордните 500 000 лева. В случая Нова ТВ играе комбина и с трите мобилни оператора, медията прибира 60% от постъпилите SMS-и.

http://dnesiutre.com/?p=1268

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   04-10-09 17:40

един по-голям за тях [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   04-10-09 17:41

Аз не мога да се сетя как им обръщате внимание дори на такива неща.....

Даже имената им не прочитам до края ...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   04-10-09 17:42

И аз им се чудя, Тоде. Ама то докато има балъци ще има и тарикати.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kolcho   
Дата:   04-10-09 17:44

Баце, тва не е игра, а мащабно изследване на бройката идиоти в Родината. При раздавани ежедневно по 15 000 лъва, не ми се мисли колко са хамстерите, които гласуват......[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   04-10-09 17:47

Влезте и им прочетете правилата. По груба сметка за да участваш в тегленето на дневната "печалба" трябва да си кихнал минимум 10 смс-а х 1,20 лв. .... Да им е честито [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   04-10-09 17:47

Казано е :

Будалите са два вида ! Едните ти ги търсиш - другите идват сами !!!


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ogimag   
Дата:   04-10-09 17:52

Аз разсъждавам така. Онзи ден ми пуснаха два SMS`a за да ме зарибят. Изгоряли са с два SMS`a. И ще видят един по-дебел от мен.
Но целта ми е да го прочетат повече хора и да не се ловят на глупостите им. [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: b-w_devil   
Дата:   04-10-09 17:55

"Парите наистина просто се търкалят... по улицата... Просто трябва да се наведеш и да ги грабнеш..."
Остап Сюлейман Мария Бендер бей
(баща му беше турски поданик)
[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   04-10-09 17:56

Пари се вземат и на сред пътя ....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   04-10-09 17:58

Що да не правят игри-измами, след като никой не ги преследва и не им търси отговорност. Повечето /да не кажа всичките/ игри дето се въртят по телевизиите и са от типа отговори на въпроса коя е думата пре**ан и спечели 1-5 хилки, се снимат понякога повече от 10 дни преди "прякото" им излъчване. Жалкото е че ако бяхме нормална европейска страна, за такива измами щеше да се затварят телевизии и да се пълнят затвори.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   04-10-09 21:20

аз пък що не съм получил такава оферта по SMS?
дали да не ги осъдя? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: burningice   
Дата:   04-10-09 21:30

Проблема е, че досаждат без да се е регистрирал човек и Мтел охотно дават информация (телефонните номера) за абонатите си.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ogimag   
Дата:   10-11-09 10:55

Изповедтта на един човечец.

"Глобул - НАДПИСВАТ СМС-и в играта им!!!!


Ах майка ви ..... византийци ли сте какви сте, долни едноклетъчни. Значи, по принцип съм спокоен и уравновесен човек и подминавам с равнодушие глупостите в живота от мобилните оператори примерно. Ясно е че с тях не можеш да се пребориш и си зависим, но сега вече направо съм бесен как се гаврят. ДА, признавам си, че съм за бой, ама на, хванах се да играя на играта им със смс-те. Понабутах някой лев да се е*а в тъпата тиква, че си мислех, че ще спечеля...някои ден и днес като си проверявах колко ми е сметката гледам как за 6 смс-а са ми хванали 10 лв. без ддс!!!! Е това е - полудях направо и ме хвана безсилния яд, бесен съм че нищо не може да се направи с такива гадове, баси толкова пари събират от тая игра и пак ламтят дееба гъзовете им ненаситни. Не съм за тия 4 лв., до сега набутах сума ти пари и кой знае колко са ми надписали. Сорри, че ви рева, ама нали разправят - споделена мъка - половин мъка Отивам да пия една студена вода и това е...с кеф бих отишъл горе в бизнес парка и да си навра картата на някой от отдела им за жалби...някъде по тялото, ама на, трябва да ги търпя, за сега основните ми хора с които говоря са с техни карти"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ARGO   
Дата:   10-11-09 12:05

Май пращат само на клиентите с предплатени услуги. Ние като корпоративна група не получаваме https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/atfo0898.JPG


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-11-09 12:10

Аз нищо не получавам от М-тел като реклами...

И аз не ги понасям най-вече заради това, че не можеш да си прекратиш договора с тях независимо от обстоятелствата и , че автоматично ти го продължават като изтече.

педерунгели са [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   10-11-09 12:18

Пращат и на клиенти които са на договор.Вярно е че продължават договора без да уведомят че изтича....и можеш да си го прекратиш пресрочно-ако ти откраднат телефона "съвсем случайно",или си го забравиш някъде, какво могат да ти кажат-нищо.



Публикацията е редактирана (10-11-09 12:19)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   10-11-09 12:22

дължиш неустока...
трябва да пусеш предизвестие 1 месец преди изтичането на 12 месечен договор, че искаш да го прекратиш, ако закъснееш с 1 ден договорът ти се подновява за 1 година и дължиш неустойки... Те не се интересуват къде ти е телефона, ти си си на договор - като му изгубиш картата ще ти издадат нова, не се притеснявай, само дето срещу лека такса ставаше май по спомен и малко подписчета.

скапаняци...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   10-11-09 12:26

Продължаването на договора е клауза в същия този договор.

Не си ли четете договорите?

На мен лично ми е по-удобно автоматичното продължаване, отколкото да ходя и да се занимавам - и MTел и с парно, вода, ток, интернет, депозити и т.н.

SMS за някаква игра (сигурно същата) получих точно два пъти за 3 месеца, не са ми досаждали повече.



Публикацията е редактирана (10-11-09 12:29)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   10-11-09 12:26

Ще пращат хартийки,ще пращат и ще мирясат[smilie5] ,на мен така ми преподновили договорчето за още година без да знам...то само това ли ми е да следя кое кога изтича.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: caprichosa   
Дата:   10-11-09 12:29

Дам,четем си ги в къщи на спокойствие...то в магазина някой дава ли ти време да го сториш.Поне един смс може да пращат когато наближи времето за изтичане.Все пак аз трябва да си преценя дали да продължа с тях или не.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   10-11-09 12:38

ми chill-е, аз щом го казвам това значи съм го прочел в договора, не съм го сънувал снощи, но от теб какво друго включване да се очаква...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   10-11-09 12:40

Ти да не мислиш, че ти чета глупостите и отговарям точно на тях?



Публикацията е редактирана (10-11-09 12:40)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   10-11-09 12:42

ти и със стената да си говориш и да й отговаряш файдата същата...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   10-11-09 12:43

Автор: exile
Дата: 10-11-09 12:42

ти и със стената да си говориш и да й отговаряш файдата същата...
---
Факт.

И аз не откривам разлика да си говоря със стена или с теб.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.