Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   02-11-09 16:29

Стига сте я намисали тази политика[smilie23]

Става дума за съвсем различни неща-единият калмук отива съвсем съзнателно да бракониерства,докато на другият "...веротно е било издадено разрешение за лова от Министерския съвет на Узбекистан. "-така, че кво ви е виновен Първанов?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: CanoniO   
Дата:   02-11-09 16:33

кво ви е виновен Първанов?

ми много про-турски и про-съветски е настроен и искам да го отстрелят някъде и него... Нищо друго лично няма...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   02-11-09 16:34

като знам какво е правосъдието в БГ... [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   02-11-09 16:37

Е хубаво де, ама тука става дума за кмета на Созопол дето бракониерствал.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: jekopj   
Дата:   02-11-09 16:39

Не закона,хората които трябва са го прилагат са сбъркани,щото ако бяха нормални щяха да да настояват /поне/ да се промени.Явно законът в такъв вид ги облагодетелства достатъчно,а покрай това се възползват и малките боклучета,които се отървават безплатно.Бие на очи някакси бандюга милионер да е на свобода,а дребен негодник в панделата за едни и същи грехове.Затова ще има щъкащи негодници с по 50 и повече висящи дела.

Тоя сбърканяк също ще се размине с условна,понеже някой някъде по системата ще пропусне нещо в обвинението.В най-краен случай ще го спаси настоящия президент,той толкова боклуци спаси,колко ме е още един авер да отърве...[cool]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: boink   
Дата:   02-11-09 16:41

ловът е за комплексари. в българия повечето граждани, селяни, и селски граждани са комплексари. живота им се върти около две неща които ги дават по един и същ телевиознен канал.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   02-11-09 16:43

jekopj, понеже имам пациенти и по най-високите етажи на това т.нар. правосъдие и ти казвам: там е пълно с корумпирани и жадни за власт и влияние субекти [cool] [smilie23] никакъв шанс няма за българското правосъдие [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   02-11-09 16:43

Бе те навремето и Сираков(футболиста)го бяха хванали с убит елен в багажника и каза , че го е намерил.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-11-09 16:49

И горкото полицайче да го шибан в г*за наред с другите! Като е мизерник къде се бута с големците? Да си наляга парцалите и да се държи достойно, а не да се прави на големата работа! Хак му е!

Е и от такива цървули като него ми е писнало, а за кмета на Созопол (както и Несебър, Каварна, Царево и т.н. бивши морски селца) двуцевката в г*за и с бренеке....

Лошото е, че подобни неща са масова практика. Така ходят на лов и по резерватите - Вълчи дол, Червената стена - и са все шефове на полиция, съдии, прокурори и т.н. долна паплач. Нагледал съм се на простотия...


[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: georgi969   
Дата:   02-11-09 16:51

Ето ви четиво за Цозополския кмет,Ахмед Доган и други боклуци.

http://zabylgarite.blog.bg/politika/2008/08/27/prestypleniiata-v-sozopol.227135


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   02-11-09 16:55

само желязото може да оправи нещата, нищо друго [smilie9] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Кметът на Созопол до убита кошута
Автор: apollo   
Дата:   02-11-09 18:15

Написах и аз каквото беше необходимо в темата. На работа на такива дето трудно намираш думи да ги опишеш просто им казваме... боклучаци... мисля че това изчерпва мнението ми[smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.