Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   01-11-09 02:04

Не си мисли, че във Форд са само тъпи американци.
Дълго четох преди да пипна Форд.
Двигателят ми е разработка на Ямаха.
Големият двигател за модела е разработка на Порше.
Ходовата част е правена заедно с Мазда.
Автоматичната ми скоростна кутия е правена с помощта на Айсин/Тойота/ и Мазда.
На времето карах и един Ескорт, без да е мой.1.6 дизел. Железен мотор.
И какво излезе накрая?
Тръгват Фолксваген, Опел и форд да слагат дизели.
Фолсдваген и Опел конвертират успешните си 1.6 бензинови мотори в дизели и резултата се знае.
Форд обявява конкурс и конкурсът се печели от Кльокнер , Хумболдт и Дойц. Най старата дизелостроителна фирма в Германия.Фирмата с която работи Мерцедес.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stingray   
Дата:   01-11-09 03:10

Дрън дрън. Защо германците правят Форд? -За да не бъде Опел най-лошата кола [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: yan   
Дата:   01-11-09 04:57

всеки има право на лош вкус!
някои даже си намират и оправдание(я)[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: burningice   
Дата:   01-11-09 08:36

Производителите на коли се чудят как да смъкнат разхода на гориво, но лобито на акумулаторните заводи е силно: и на светло с включени фарове (не че се виждат в слънчево време), но шансът да се забравят при спрян двигател е голям. Извод- нов акумулатор, повече оборот за фирмата.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Todd   
Дата:   01-11-09 09:20

Автоматичната ми скоростна кутия е правена с помощта на Айсин/Тойота/ и Мазда.

Много лошо !!!!

Двигателят ми е разработка на Ямаха.
Големият двигател за модела е разработка на Порше.


И Таврия беше разработка на Порше , и Сеат и той.....ма не искат да се сещат вече [smilie19]

Оня Форд 1.6 дизела верно беше железен.... но сега всички са едни и същи котури .
Не се препирайте .

Е тук нали има Джонсън контролци - те да ви кажат .На един и същ ком се пишат софтуерите за Мерцедес и Лада !!!

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 12:31

ало, за фарове говорехме ... и да не се забравят и прочее, аз си карам на тях де, винаги [smilie8]
... и си има опция за палене на фаровете винаги, нарича се шведски пакет, ама колко от вас карат нови автомобили, та да го знаят [ezik] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 12:46

юнга ти форд ли караш или някъв сбирщайн[smilie5]
А по темата- аз целогодишно карам на фарове, а тази седмица ще слагам и зимните гуми

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 12:46

ми с тая сребриста лимузина, по цяла година съм на фарове-дет вика асахи-за собствена безопасност[smilie5] кат съм с оранжевия панцер, поне лятото ги гася.

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: promis   
Дата:   01-11-09 12:47

Samara, аз карам, но нямам такова [smilie2] Понякога забравям да ги пусна. Наистина ще е добре да ги правят запалиш ли двигателя - фаровете включ [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   01-11-09 12:47

Ама навсякъде по новините казват, че акцията е за автомобили... Тоест с мотоциклет няма да ме закачат [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 12:48

маре, кое наричаш оранжев панцер [smilie8] ... да знаем, да се пазим [smilie24] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фарове
Автор: НАСОО   
Дата:   01-11-09 12:48

1.6 дизела на форд ескорт и орион е най, най-железния мотор слаган в малолитражна кола. Вуйчо ми имаше ескорт с който караше стока за магазинчетата си за дрехи и сега го е бутнал на вилата, но още върви без каквито и да е ремонти по мотора. Мой приятел мина 570 000 само с един сменен стартер и диск на съединител и го продаде вървящ и негорящ масло на един човечец, който май още си го кара. Други хора които съм срещал да имат такива, пак нищо лошо за двигателя не казват.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   01-11-09 12:50

Орлине, нали знаеш ако се ударят кола и мотоциклет кой ще бара мекия [smilie18] Така че мотоциклетите няма да ги проверяват - мотоциклетистите трябва сами да си ги проверятат по три пъти преди да тръгнат [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 12:50

един пасат от 78-ма. комби[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   01-11-09 12:51

Кво ги хвалите тия фордове не знам[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 12:51

promis , ами то е опция, поръчва се допълнително [smilie3] ... ама аз не харесвам, както и датчик за дъжд, автоматични скорости и прочее, че аз за какво съм там [ezik] [smilie18] [beer] ... виж асистента за потегляне по наклони ми харесва все повече [smilie3]... ESP-то не съм го усетил още, просто не може да ме изпревари като реакция! [smilie18] [beer]



Публикацията е редактирана (01-11-09 12:53)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: НАСОО   
Дата:   01-11-09 12:54

има фордове и фордове, опели и опели и т.н. да хвалиш само едното и да отричаш само другото са пълни глупости

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 12:55

форд не харесвам, факт [smilie8] ... ама що не си отворите една тема за форд, както и аз за опел [ezik] [smilie18] [beer] ... астра, още повече скоро ще има нова [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 12:59

аз съм бясна късметлийка на стара техника. щот имам кадърен мъж[smilie18] - на квот се кача- все върви. и добре върви.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: promis   
Дата:   01-11-09 12:59

samara, явно не при всички марки и модели го предлагат. Ще е добре да стане стандартно. Иначе на мен ми харесва автоматичното пускане на чистачките. Включването на фаровете - не: бавно реагират - като влезна в тунел се включват на средата на тунела [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 13:00

маре, кажи за панцера де ... да се пазим, тука ме страх от тебе, кво остава на пътя [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 13:01

бе чети нагоре....писах[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: samara   
Дата:   01-11-09 13:04

маре, ...уф, мързи ме [smilie5] ... ама гледам на квото се качиш викаш е ок, все така да е ти желая [smilie24] [smilie18] [beer]... и повече да се качваш също !!! [ezik] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   01-11-09 13:07

ааа, заеби...аз гледам да не участвам в задръстването. карам си предимно коуелото[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: юнга   
Дата:   01-11-09 13:11

Тоде, нито Сеат нито Таврия взеха готови двигатели на Порше , а получиха техническа помощ.
Говорим за 6 цилиндров двигател и 170к.с. който Порше, проектират за Порше, но накрая продават готовият проект на Форд.
Айсин заедно с Джатко са най големите производители в Азия на автоматични скоростни кутии, а корените на Айсин са Борг - Уорнър.
Ямаха, е високо технологична компания, с добър опит при бензинови двигатели- справка моторите Ямаха.
Самара, не е толкова разпространен този асистент. А автоматика е най-голямата екстра.
Особено като гледам как се сменят съединители и на колко.
Хил асистънта върши работа, но трябваше да търся дълго време Субару.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.