Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   31-10-09 00:09

exile хе хе... тоталитарен комунизъм.

Ел, и да се ядосваш - няма смисъл. Светът е пълен с идиоти.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   31-10-09 00:10

тоталитарен комунизъм [smilie5]

а по темата няма какво да се каже, то е...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   31-10-09 00:11

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   31-10-09 00:13

Комунизма в случая не е решаващият фактор. Във всички страни по света са се раждали изроди и за съжаление ще продължават. По-важно е да има обществена нетърпимост към такива прояви, за да не получат пандемични измерения.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   31-10-09 00:16

ами как да не се ядосвам?!?! да подмина равнодушно като съседите ли?!

преди време в апартамента над нас живееха едни идиоти..мъжа по-скоро..та той се ожени и след като чувах как се направи,по едно време се роди дете..това дете така се дереше през ноща,че съм ставала в 3 ч. нощес,с телефонната слушалка в ръка и дилемата дали да се обадя в Полицията - да направят проврека дали не малтретират детето. Просто такова дране беше..
То пък и мъжа некъв тъп полицай беше..не можеше да се разговаря с него нормално - налиташе на бой ..най-доброто описание - тъп селяндур!!!
На другият ден срещам жена му с малкото - оглеждам детето - няма синини..след време се изнесоха от апартамента,но до ден-днешен се чудя дали не сбърках като не се обадих в Полицията.

А такова нещо...зазиждане..ако се случи в моя вход..нямаше да оставя така нещата в никакъв случай!


Отговори на това съобщение
 Re: Недоумявам?!Кой е по-ненормален?!
Автор: captainme   
Дата:   31-10-09 00:16

този тип изглеждаше....добре....и спретнат и стилиран..пък и работи в БАН...външния вид толкова лъже понякога....и аз се изненадах че не е арестуван...



а за съседите нямам думи....[smilie23]

а някакъв от варна дето ранил 3ма с пушка от балкона си и бил пуснат след един час,щото пушката била "въздушна"? Тази вечер новините бяха идиотски наистина[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   31-10-09 00:17

Благодаря на КанониО.

Да продължим с това, че след препинателен знак се оставя интервал.

Който поне малко чете нещо различно от възмутени депеши на форумци, трябва да го е забелязал, особено ако е фотограф.

Иначе ние от БАН, пък и не само ние, не можем да четем възмутените депеши на мегалофрените.

За протокола:
Олигофрен - човек с малко мозък.
Мегалофрен - човек с много мозък.

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Недоумявам?!Кой е по-ненормален?!
Автор: Vinsent   
Дата:   31-10-09 00:18

gbdesign, извинявай! Не предположих, че това е самото предаване!

Това е страшно, не ми се говори... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   31-10-09 00:19

трябва да се действа, стига приказки...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   31-10-09 00:20

понякога, след такива новини, неистово ми се иска да си хвана очите нанякъде... [smilie2] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   31-10-09 00:23

Лалиндо,ти си най-яркият пример за изрод! Айде изчезвай от погледа ми,че вече тотално ми писна!!!
То бива наглост,то бива профания,но твойто никой не може да го бие!!!
Ти си като някакъв вампир,жаден за омраза!Нарочно изкарваш от нерви хората,за да се кефиш отстрани и да се самонавиваш колко си велика!
Не - не си велика!
Не - не си интересна!
Не - не си красива!
Не - не си за пример!

Махай се от погледа ми![smilie23] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   31-10-09 00:24

Каквото повикало, такова се обадило.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: captainme   
Дата:   31-10-09 00:25

Елриша,много точно си озаглавила темата....


трябва да си наистина неадекватен за да не разбереш,че дори да изпълняваш желанията на изкукуригалия си роднина, накрая, няма начин да излезеш читав от тази история.....[smilie18]


(а че има хора с параноя за преследване и прочие,какъвто явно е случая с тази жена е ясно....)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: navy   
Дата:   31-10-09 00:27

Когато си изливаш яда в интернет... ти олеква и на яве почти нищо не правиш...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   31-10-09 00:27

slivenski, такива новини има в белите държави. Едва ли мислиш да хванеш пътя за Африка. Там такива неща не стават а и да станат никой няма да разбеле за тях. Аз съм оптимист. Колкото повече хора се възмущават от такива дивотии, толково по високо цивилизационно ниво е постигнало собственото ни общество. Като се сетя педи 12-13 години, какви ужасии бяха нашето ежедневие и направо се учудвам че все пак сме се развили доста от тогава.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   31-10-09 00:29

Автор: gbdesign
Дата: 31-10-09 00:13

Във всички страни по света са се раждали изроди и за съжаление ще продължават. По-важно е да има обществена нетърпимост към такива прояви


Съгласна с тази част. Но не само обществена нетърпимост, а закони и прилагането им. Както в цивилизованите държави.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   31-10-09 00:30

Как, бе, gbdesign, как така в белите държави има такива работи, нали според титаните комунизЪма бил виновен. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   31-10-09 00:30

Краси, ти ме познаваш,нали! Мислиш ли,че ми е някъв проблем да кажа тези думи на Лалинда в лицето?

Наистина ми втръсна във всяка тема да се появява - да пръсва от заядливостта и себелюбието си,да предизвиква хората и после да се изкарва светица!!!
Всичко си има граници,мама му стара!
Умният човек знае кога да не досажда и да се оттегли !!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   31-10-09 00:31

sunnyshot, с тази съдебна система....забрави[thankyou]
Елриша,

"Представителите на зодия Риби са с благ характер. Те са пренебрегващи забраните и ограниченията чаровници, заети със самовглъбено съзерцание и непрестанни опити да налучкат пътя в живота.Рибите познават грозните страни на живота, но предпочитат да обитават приказния си подводен свят, където властват красотат и благородството. Предпочитат да гледат света през розови очила, да се наслаждават на абсурдните розови миражи и да градят пясъчни кули."

Сигурна ли си че си рибка?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   31-10-09 00:33

не ми е до зодии в момента..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: gbdesign   
Дата:   31-10-09 00:34

Споко...дишай дълбоко..."много мъка има по този свят..."

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   31-10-09 00:34

лека нощ на всички!

Отговори на това съобщение
 Re: Недоумявам?!Кой е по-ненормален?!
Автор: asahi   
Дата:   31-10-09 00:40

Доста сте изкривили фактите по емоционални подбуди и така сте стигнали до дълбоко погрешни изводи.

Какво видях аз:
1. Психически болна жена.
2. Лабилен зет, мухльо. Бивш служител в БАН.
3. Гражданите са се обадили в телевизията.
4. Жената не е зазидана, а заключена в помещение без прозорци.
5. Здравословното и психичното и съатояние са влошени. Отнети са и граждански права и свободи.

Би трябвало зетът и дъщерята да я заведат в специализирано заведение.
Тя не може сама да се грижи за себе си, да взима адекватни решения. Зетът не бива да се позовава на нейните желания и воля.
Гражданското общество се е задействало. Малко мудно, но все пак са инициирали проверката на Нова Тв.
Зетът и дъщерята са за прокурор, а нататък съдът да решава.

В БАН са хора като нас. Имат си всички недъзи на обществото. Лалинда не е представителна извадка, а и темата не е за нея.

Отговори на това съобщение
 Re: Недоумявам?!Кой е по-ненормален?!
Автор: Amigo   
Дата:   31-10-09 00:56

Две момичета на 17 и 25 години бяха простреляни от стрелец, който дебнел жертвите си от засада на ул. "Съединение" в Шумен. Не става дума за случайно произведени изстрели, тъй като между двете прострелвания има близо половин час разлика. Обитателите на блока, пред който е станала стрелбата, отказаха всякакво съдействие на пристигналите полицаи и се прибраха по апартаментите си, видя минути след инцидентите репортер на "Монитор". 16 часа след стрелбата полицията успя да арестува извършителя - 44-годишния Ивайло Денчев.

Първа била уцелена вече по тъмно, към 19 часа, 25-годишната търговска представителка на РВЦ в Шумен Силвия Иванова. Жената тъкмо минавала пред бившия пощенски техникум срещу блока при номер 45, когато усетила нещо горещо по лицето си като ужилване. При последвалия преглед в болница се оказало, че

сачма от въздушна пушка

е улучила ушната мида, разкъсала е тъканта и е заседнала в бузата. Около половин час по-късно по същия начин била простреляна 17-годишната ученичка от природо-математическата гимназия Бедрие Юсуф.

Не се виждаше много, но по-скоро чух някакъв шум, разправяха се нещо някакви жени, бъркаха за кърпички в чантата, но не съм видяла кой е стрелял, даже от вас научавам, че е имало стрелба, каза жена от балкон на втория етаж. При появата на полицаите обаче повечето обитатели на блока

се прибраха от балкони

и прозорци и отказаха съдействие на полицията. По всяка вероятност, като се имат предвид пораженията, е стреляно между първия и третия етаж на блока някъде от първите два входа. Вчера шефът на РПУ изпрати цивилни полицаи да разпитват в района, за да стигнат до стрелеца. Към обяд търсенето даде резултат и униформени измъкнаха от задния вход на блока 44-годишния Ивайло. Ивайло стрелял от балкона си на третия етаж. Живее сам, разведе се с жена си, имат две деца, не работи никъде, конфликтен е, разказваха за него вчера комшиите му. Мотивите за стрелбата още не са уточнени.

.[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Недоумявам?!Кой е по-ненормален?!
Автор: CanoniO   
Дата:   31-10-09 00:58

природо-математическата гимназия Бедрие Юсуф

блях....

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.