Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Да се замислим !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   09-06-09 23:30

Опасността от изкуствено създаденото консуматорско общество - обяснена со прости думи - Нушенцето ми метна този линк - струва си да го видите...

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-06-09 23:38

дам определено си струва...човек трябва и такива неща да гледа.

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: canonio   
Дата:   09-06-09 23:53

Поне от 10 години имам изградена теория по въпроса.. И тя на 99% съвпада с тази от филма...
През 99-та си купих 5 часовника Сейко от Хонг Конг за 10$ общо. Като се върнах тук, не можах да направя разлика с тези в магазина... Тогава се замислих сериозно, как по дяволите часовника струва по-малко от батерията, която е вътре...
После отидох в Щатите и видях как хората връщат на поразия стоки в Уолмарт. Пак се замислих.
После отидох в Япония и видях как 2 чушки в найлон струват 4$.. Рекох си, абе тия не могат ли да си ги произведат, ами ги внасят толкова скъпо...

Изобщо, световната икономика работи за някой, който със сигурност не пише в нашият форум :))
Имам много сериозна теория и относно ХИВ и Рак, и по-точно кой и как печели от тях, но ще ви я спестя, щото е доста конспирационна...

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   09-06-09 23:56

canonio [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] Евала един нормален човек да видя,,,чак не ми се вярва,че има такива тук( без да ми се обиждат повечето форумци)...[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 00:00

Ми и на мене новата моба ми струва 9.9 кинта... баси...

Иначе аз не такъв - другата моба си я ползвам пета година... мониторът ми е "пералня" както каза женицата, ама нямам забележки към него - що да го сменям?
Наблюдение и върху маратонки - преди 12 години си купих Адидас и ми трябваха пет години да ги съдера, хем много хойках подир една девойка... сега уж по-малко ходя и ги съдирам за една година...

Казвал аз много пъти, че съвременна икономика създадена от Форд и от Жилет - единият измислил поточна линия, другият - стока за еднократна употреба.

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: mladenov   
Дата:   10-06-09 00:00

canonio
Спокойно можеш да си кажеш теорията за рака и СПИН-а.Аз съм на същото мнение.Парите се правят не с ИЗЛЕКУВАНЕТО ,а с ЛЕЧЕНИЕТО на тези болести.И то много пари!!![smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 00:01

Но след като не можеш да се пребориш, хубаво е да си съсобственик на фабрика за хапчета... [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 00:14

филмчето си струва да се изгледа,но ми е интересно как американци са го направили и измислили [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: canonio   
Дата:   10-06-09 00:15

mladenov,
дълго е за обясняване.

Ето попрочетете тези форуми. В тях пишат главно ХИВ-позитивни....


http://www.virusmyth.com/aids/index.htm

http://www.aidsmythexposed.com/

http://forums.delphiforums.com/innocuous/start


Цялата истина е вътре, хората си я знаят, борят се доколкото могат с нея. Има и учени, които се опитват да отворят очите на хората.
И най важното, в един сайт имаше награда, за човека който изолира вируса и го покаже. Наградата расте със всяка изминала година, и никой никога не е виждал самият вирус.

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 00:24

Автор: canonio
Дата: 10-06-09 00:15

mladenov,
дълго е за обясняване.

Ето попрочетете тези форуми. В тях пишат главно ХИВ-позитивни....


http://www.virusmyth.com/aids/index.htm


http://www.aidsmythexposed.com/


http://forums.delphiforums.com/innocuous/start



[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]
Браво още веднъж.Най-накрая да си кажем нещата в очите.
Така като гледам напоследък се случват само гадни неща на хората и както Ивето каза,като че ли има някаква негативна енергия във въздуха.Аз мисля,че всичко идва от нас самите...Това е ,че не мислим позитивно.И не четем,ако няма какво да направим (както аз в случая) такива неща като тези от canonio
Още веднъж едно голямо Браво...

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: canonio   
Дата:   10-06-09 00:26

Ето ги и наградите през годините:

http://www.virusmyth.com/aids/award.htm


Ето и как Люк Монтание си признава, че не го е изолирал, ами разбрал за съществуването му по косвени начини....:

http://www.virusmyth.com/aids/hiv/dtinterviewlm.htm


Един вид, всички вируси познати на медицината са вече изолирани, а най-страшния и най-проблемния не може да се види. Хем се твърди, че трябва да е много по-голям от някои други вируси.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 00:30

Нуши - ми и измежду американци има неидиоти... [smilie5]
Кво за спинитиците, че не ми се отварят линкове?

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 00:31

няма да ги разбереш Мите на английски са,но за хората които разбират английски много полезна информация заслужава си...



Публикацията е редактирана (10-06-09 00:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 00:32

тия неща са ми ги казвали мама и тате още като дете-нищо ново [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 00:35

От друга страна пък мислете мащабно и в по-далечна перспектива...
Откак хората не пукат масово от епидемии, човечеството се увеличава в геометрическа прогресия и скоро ще пукнем всички... щото няма да има кво да се плюска... [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 00:43

споко тоя момент нема да го доживееш[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 00:53

кой знай? [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: lumix   
Дата:   10-06-09 01:26

"И като се замислим смисъла на една реклама е ДА НИ НАКАРА ДА СЕ ПОЧУВСТВАМЕ НЕЩАСТНИ с това което имаме в момента!!!! За това че :
- колата, телефона, компютъра...мебелите и всичко което се сетим е вече остаряло....и да си купуваме ново ..............."

МНОГО ДОБРЕ КАЗАНО! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 01:29

Аз пък не се чувствам нещастен, от това, че не си купувам неща, от които нямам нужда... [smilie7] [smilie5] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: lumix   
Дата:   10-06-09 02:14

Импи, има и други като теб ....за това са се погрижили стоките освен да остаряват морално....да остаряват и физически...да се чупят!

Ако и това не помага ....ще сменят стандарта....и няма да можеш да си ползваш старата вещ....[ezik]

Следват законите ....и глобите...[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 02:18

Кво - ще ме глобят, ако не си купя нова моба ли? [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Нали знайш що Ролс-Ройс фалираха - колите им бяха ПРЕКАЛЕНО КАЧЕСТВЕНИ... [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Като си купиш Ролс, няма да повториш, просто защото колата те надживява.

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: sunnyshot   
Дата:   10-06-09 02:30

Ще се замислим... ако можем да мислим обаче ...[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: lumix   
Дата:   10-06-09 02:36

Ще те глобят за 20-25г кола ...ако ще и да е изрядна.
Ще те "глобяват" със данъци и застраховки ...и с липса на поддръжка и резервни части...ще ти свалят цената на новата ....само и само да предадеш старата....(в Германия го направиха вече)


Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: lumix   
Дата:   10-06-09 18:56

Интересно такива теми, като тази колко бързо умират....4-5 човека се изказват ....и до там!

Аре да консумираме, че световната икономика е в криза.........[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Да се замислим !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 19:25

Лумиксов - само че истината е, че 40-годишен ролс е много по-качествен от 5-годишна съвременна кола.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.