Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   29-10-09 21:16

100

[thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   29-10-09 21:30

tutttifrutti, това е най-готината комбинация [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   29-10-09 21:38

Автор: tutttifrutti
Дата: 29-10-09 21:15

Може ли за асцендент водолей да напишете [smilie5]
че май бая съм я закършила зодиакално- Близнаци с асцендент Водолей.. ако вярвам на писанията- двоен въздух под налягане [smilie18]


Тутиии, това за двоен въздух под налягане беше готино [smilie18] . Ако използвам лафа пред един близък, дължа ли ти нещо , защото държиш авторското право ? [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: darksorrow   
Дата:   29-10-09 21:57

овен с асцендент лъв.

много съм trve! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   29-10-09 22:07

Разлика между Слънчевия знак (популярен като "зодия") и знака на Асцендента:

Знакът, в който се е намирало Слънцето, показва качествата на истинския ни вътрешен Аз. Слънцето показва това, което владеем най-добре, как се изявява волята ни и какво точно имаме предвид, когато казваме "Аз" съм. За разлика от него, Асцендентът е един вид "маска", която носим пред обществото - това, което виждат другите отвън за нас.. Асцендентът е и един вид "филтър", през който ние самите гледаме света.. Знакът на асцендента показва как реагираме спонтанно в нови и непознати за нас ситуации или с непознати хора. През асцендента ние виждаме света по друг начин и той нас ни вижда по-различни от това, което сме в същност. За да успее някой да придобие по-голяма представа за истинския ни Аз, който се символизира от Слънчевия знак, трябва да ни познава от повече време и да общува по-дълго с нас. Това разбира се не е задължително така при всички хора. При тия, при които знакът на Асцендента и Слънчевия знак са в хармония, е много по-лесно да съзреш истинския Аз на човека, а и на него самия му е по-трудно да се изрази. Обратно - ако знакът на Асцендента и Слънчевия знак не са в хармония, на човек му е много по-трудно да изрази истинските си качества и често има чувството, че не е разбран или оценен, а понякога това води и до крайности в поведението с цел печелене на внимание.. Когато Асцендентът и Слънцето са в един и същи знак и Слънцето се намира в първи дом, имаме едни от най-откритите хора.. Те може да имат и много добро самочувствие, което обаче в отрицателен смисъл може да изрази и твърде силно его.
И накрая на тая част - имайте пред вид, че освен Слънцето и Асцендента, в Астрологията се ползват и всички планети и Луната по знак, дом и аспектите (ъглите) между тях, а някои астролози, с които аз лично не съм особено солидарен, ползват и разни по-малки тела, като астероиди и т.н.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: El_Fuego   
Дата:   29-10-09 22:08

Ей тук си вкарайте рождените данни и ще видите доста неща изчислени.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   29-10-09 22:16

Пример за това, което написах по-горе - Слънцето в Овен и Асцендентът Лъв на darksorrow са в хармония, също и Слънцето в Близнаци с Асцендент - Водолей на тутифрути..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   29-10-09 22:40

Риби с асцендент Рак, писах го в темата с точката, станала ви омразна.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   29-10-09 23:19

Вли, хайде стига. Смайл [smilie5]



Карл [smile] [beer]



Публикацията е редактирана (29-10-09 23:19)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: belbo   
Дата:   29-10-09 23:26

писах го в темата с точката, станала ви омразна.


Лалинда , пак се оплакваш [smile]

накъде питаше с какво дразниш...
аз вярвам, че дразниш с постоянното си оплакване... все някой цапал , друг пък люпел семки, друг пък изхвърлял памперси с изпражненията на отрочето си, някой те намразил, други намразили темата пък [smilie18], други те удряли в зъбите [smilie7]

повечето хора не обичат когато някой се оплаква почти постоянно...
понамали оплакванията и нещата ще се уталожат [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   29-10-09 23:35

Анет, мерси[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   29-10-09 23:49

Танчо, само с мерси няма да се разминеш [smilie3] . Носят се едни легенди за едни бурканчета...имам ли шанс ? [smilie8] [smile] [smile] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   29-10-09 23:56

Не се оплаквам, Белбо, хваля се.

Свиквайте, че има и хора, които се хвалят.

Та нали, според собствените ви изявления, ме мразите - или се дразните - само заради това, че постоянно се хваля.
[ezik] [ezik] [ezik]

Или това ви харесва?

Не мога да ви угодя.
[ezik]

***

Не разбрах само какви са жените Риби с асцендент Рак.

От лошите ли са, или от добрите?

Дори да не сте ми приятели, а само ме харесвате, кажете ми!
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:01

Моля те, Елена, недей да променяш темата. Това е просто един форум. Нищо почече. Недей да 'угаждаш на никого'. Стига с този лов.
[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: belbo   
Дата:   30-10-09 00:03

аз не те мразя или се дразня от това , че се хвалиш. нека да има повече хвалби [smilie24]

съвсем леко се дразня когато се оплакваш [smile]. а то е доста често [smile]

а, и за ударите в зъбите които поемаш да си кажа идеята..

обикновено слабите най ,много ги бият.
покажи че си силна и ще спрат да те удрят в зъбите [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:03

Белбо, моля най-тактично, да намериш друга тема за заяждания! Тази я отворих заради наличието на много такива. Айде, друга е арената, наздраве [smile]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 00:04

Автор: carl_cox
Дата: 29-10-09 21:01

ако можех сам да си избирам зодията, бих избрал Водолей :)
що?

Дарк, ще се разбираме с теб,.... от една порода сме [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:05

Темата е за зодии. Ако нямаш какво да кажеш, моля да напуснеш. И теб и всички търсещи друго, апелирам за същото.

едит: Постът ми е към Белбо и всички, които търсят поле за изява и спамят.



Публикацията е редактирана (30-10-09 00:07)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 00:07

Сафира, що се караш на белбо, като Лали е срала на метеното? [smilie8]


пък иначе темата си е за зодиите де [smilie3] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:09


Автор: carl_cox
Дата: 29-10-09 21:01

ако можех сам да си избирам зодията, бих избрал Водолей :)


Аз съм Водолей, но се възхищавам на стрелците (поне тези, които познавам). Страхотни хора. Ако можех да избирам, това щеше да е [smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:11

На никой не се карам. Всички не по темата - къш! Омръзна ми от разчистване на сметки!!! Откачам вече, ще извадя тоягата. Белбо изпадна в лиричнио отклонения първи, толкова [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 00:11

ама на какъв принцип сии ги избирате тея зодии? мен тая дето са ми я спуснали отгоре тамн и свикнах и вие сега ме подкукуросвате нова да си избирам [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 00:15

Хайде де [smile] Тук говорим повече за поведение, навици, склонности... малко или повече - начин на живот. Противопоказно е за лъва да си признае такованещо, но... няма лошо :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: anete   
Дата:   30-10-09 00:16

Обикновено не вярвам в такива неща като зодии, хороскопи и т.н. По-скоро ме забавляват, отколкото нещо друго. Но не мога да подмина факта, че около мен все въздушни знаци се въртят. Майка ми и баща ми са Везни, родени в един и същи ден, моят рожден ден е наколко дни по-късно. Сестра ми е Близнаци, зет ми - Водолей. Аз, да не видя нещо, съшо се омъжих за Водолей[smilie25] . Имам три приятелки Везни . Първото ми чат другарче се оказа Везни , а се сдушихме случайно в един чат сред около двайсетина дущи. Харесам ли някоя жена, тя задължително е Близнаци. / Ако прочета подмятане, като това преди няколко страници, ще напердаша написалия го [smilie18] /
Та каквото и да правя, около мен гъмжи от Въздушни знаци. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 00:19

ко да си признай? Лъвовете всичко си признават, стига да са разговорливи [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.