Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re:
Автор: exile   
Дата:   29-10-09 19:36

Майка ми много хвали една пловдивска гледачка, ако искате да разпитам [smilie5]
Отделно последната ми учителка по пиано се занимава, бая неща верни ми е казала... [smilie21]
Да пускаме връзките, а?
За комисионната ще се разберем - по принцип съм скромно момче, макар и телец-материалист [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   29-10-09 19:40

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   29-10-09 19:43

Дано не прозвучи като самореклама и да не ме накажат админите, но мога да изготвям цялостни личностни астрологични профили, също така правя и така наречените "синастрии" - доколкото хороскопите на двама души са съвместими, прогностични х-пи, хорарни и елективни. В рождените хороскопи и синастриите съм най-силен и може да са с лична среща и/или писмено.. За подробности - на лични.. Иначе тук мога да пиша, но при толкова желаещи ще ми е трудно да смогна с всички, а и цялостен профил може да излезе 10-20 страници А4, което си е бая писане[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   29-10-09 19:44

хаха,сетих се преди мноого години,три приятелки-съученички се замъкнахме при една леличка да ни гледа.За майтапа..
Всъщност тя само питаше за първото име,взираше се за няколко секунди в очите ти и почваше да ти говори за миналото и настоящето,а после можеше да й задавш въпроси за бъдещето..
Та аз я питам " Ще ми изневерява ли съпругът ми ?"( явно много дълбоко ме е вълнувало тогава[smilie5] ), а тя ми се усмихва и вика " Ако запазиш характера си какъвто е сега,как мислиш,дали ще посмее?"[smilie5]
Ох,много смешно беше!

Една друга пък гледаше на кафе..попаднах абсолютно случайно при нея,без никой да ме очаква,нито пък познава..и гледа тя и ми говори.."Ще имаш 2 висшета..две професии виждам ( вметка - зарязах единственото висше на 6-тата година)..ще се ожениш по снимка..за чужденец..твоя приятелка ще бъде в чужбина и ще те покаже,а той ще се влюби и ще дойде до Бг за да те вземе[smilie5] [smilie5] [smilie5].. " Яко филми беше гледала госпожата..[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   29-10-09 19:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kerabo   
Дата:   29-10-09 20:06

Тц. [smile]
Рицарят на бял кон [smilie5]

Ел, има време да се случи [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   29-10-09 20:11

Елриша... предсказаха ми преди време, че ще живея 40 години. Сега съм почти на 30. Викам си - ай стига съм чакал. [smilie5]
Същата тази жена ми предсказа, че ще спася света. От какво - не стана ясно - бях много дребен и не питах. Само ми каза, че съм голяма раУта. Не помня майка ми колко и плати... [smilie18]
Бях на около 5 годинки.
Както и да е.

Та - затова не вярвам в края на света, особено през 2012. Тогава няма да съм на 40, а и вече ми предсказаха, че светът ще е спасен. И то от мен. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мина   
Дата:   29-10-09 20:27

Мда, аз преди месец-два така отивам при една популярна пловдивска симпатяга и тя веднага ми казва - ти си мислиш за един мъж и аз и викам не е верно за двама си мисля.. и после ми разказа за детството ми, което така и така си го знам..:)) Тъй че за сега не се тревожа много, пък и Albireo ще спаси света, а exile ще получи комисионна в бири, като ми се прииска пак да пробвам.. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   29-10-09 20:30

интересна тема :)

досега не съм проявал интерес към зодиите, но реших сега за майтап да видя кой ми е асцедента.

по три независими google-ски калкулатора, излиза, че асцедентът ми е Риби [smilie8]

дано да е за добре :)


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   29-10-09 20:31

добре дошъл![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   29-10-09 20:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   29-10-09 20:34

elrisha [smile] ми то незнам за радост ли е да сме рибове по асцедент [smilie5]

ето два линка - чуждоземски и наш си

http://www.astrologizeme.com/western_ascendant.shtml


http://astrooffice.hit.bg/predictions/evaascwizard.htm


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   29-10-09 20:35

щом е свързано с риби - на радост е!така ми се дава![smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: HP   
Дата:   29-10-09 20:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sunnyshot   
Дата:   29-10-09 20:56

Аз виждам повече съвпадения в китайските зодии, от колкото в западно-европейския зодиак

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: elrisha   
Дата:   29-10-09 21:00

туй било Железен Дракон,т.е. Аз [smilie8]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-10/qvgv1513.JPG
http://www.dungeonmastering.com/custom-design/irondragon.jpg



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   29-10-09 21:01

ако можех сам да си избирам зодията, бих избрал Водолей :)



Публикацията е редактирана (29-10-09 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: yakumo   
Дата:   29-10-09 21:03

Тва асцедента различно ли е от зодията и ако да - може ли да са едни и същи? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ALBIREO   
Дата:   29-10-09 21:03

Асцедентът ми е Везна.
Како означава това?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kerabo   
Дата:   29-10-09 21:05

асцендентът може да е от същата зодия [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: yakumo   
Дата:   29-10-09 21:07

И тогава начи - два пъти водолей - ма добре ли е, зле ли, хич не ги разбирам [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мина   
Дата:   29-10-09 21:09

Асцендент във Везни

Водещи лични качества: дипломатичност, откритост и справедливост

Девиз “Всички трябва да останат доволни”

Хората с Асцендент Везни са великите балансьори както между себе си и света, така и в отношенията между другите. Те са винаги лесно приемани и харесвани от околните, които им се доверяват и често ги използват като арбитри в ситуации, когато е нужно да се вземе справедливо решение. Притежават комбинация от артистичен и ненатрапчив характер, свободомислие и справедливо и уравновесено отношение към света и хората. Те рядко изпадат в крайности и винаги търсят "златната среда", което ги прави реалисти. Склонността им да помагат на околните и да бъдат полезни ги прави предпочитани особено за делови партньори.

http://astrogalaxy.info/asc_balance.htm

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: carl_cox   
Дата:   29-10-09 21:15

ALBIREO, yakumo - ето тук има кратко инфо за това що е Асцендент :)

http://sitekreator.bg/astro/__5.html

на този линк има и други интересни нещица :) Мернах, че материалиалите за зодиите са по Линда Гудман, а тя май е известна, защото преди време нейна-книга беше станала хит у нас :) или поне такива спомени имам :)

http://sitekreator.bg/astro/__27.html


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   29-10-09 21:15

Може ли за асцендент водолей да напишете [smilie5]
че май бая съм я закършила зодиакално- Близнаци с асцендент Водолей.. ако вярвам на писанията- двоен въздух под налягане [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Marillion   
Дата:   29-10-09 21:16

99

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.