Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re: ЗОДИИ
Автор: NeDDRaG   
Дата:   24-11-09 16:03

Автор: krist
Дата: 23-11-09 18:05

Ще ти отговоря разбира се, когато ми покажеш къде пише, че нещо за да е наука трябва да се изучава в университет. Що се отнася до академиите на науките - то се вижда по другите теми с какво се занимават - търсене на НЛО На конкретните ми въпроси отговаряш пак с общи приказки, което показва, че не знаеш какво да отговоришш. На мен спорът вече ама хич не ми е интересен.. Аз си ползвам Астрологията, за мен и за повечето хора, на които съм правил хороскопи работи, независимо как ще я наречем - на мен това ми е достатъчно.. Който каквото иска да казва..


Браво krist! Перфектно. Ами всички признати науки се изучават в университет. А за общите приказки - да, не съм генетик, нито генен инженер, за да ти го обясня детайлно. А и няма да го разбереш. Защото и ти не си. Колкото до НЛО-тата и академиите на науките, самото ти обощение показва колко си зле... Как едно шарлатанство ти е изпило и малкото здрав разум.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   24-11-09 20:31

Драги ми Недраг, драги ми Недодраг, колкото повече ме обиждаш, толкова по-силна е увереността ми, че си изчерпал аргументите си[smilie18]! Човекът ти го каза: "В крайна сметка наистина съм впечатлен от описанието на момчетата (близнаците бел. ред.). То съвпада почти напълно с техния характер и поведение."
Какво искаш повече? Това беше най-силният коз против Астрологията, който можахте да извадите и то благодарение на Амигото, щото ти си некомпетентен да се сетиш за такова нещо. Както видяхте обаче, дори и при близнаци работи - напълно непознати за мен деца, на които мога да опиша характера в общи линии! Назависимо какво казват от Гонещите НЛО от БАН или каквато и да било друга академия на "науките", техниките, труда и творчеството! Айде бегай си решавай задачки по програмиране за 7-ми клас и остави сериозните хора да се занимават с неща, които още не си дорасъл да разбереш![smilie3]

@Фрида: права си по прицип, ама к'во да го правя - да го псувам ли? То, където Господ не е дал, няма какво да се направи..[smilie11]

@Тодим: благодаря ти за обратната връзка.. За мен лично цялото това нещо беше много полезно и само ми затвърди още повече убеждението, че Астрологията работи, независимо от това как ще я наричат игнорантите..! Искам само да уточня, че може би хороскопът на часа, в който ти зададе въпроса си, показва нередност поради факта, че в следното описание има известна грешка: ""отворен"/притеснителен, щедър/стиснат, мирилюбец/побойник, разсеян/целенасочен...." и тя се състои в това, че в удебеления текст са разменени качествата от ляво и от дясно на наклонените черти - в неудебеления текст първият близнак е описан от дясно на чертите, а в удебеления - от ляво.. Тая грешка може би е неволна, но в началото ме накара да се замисля.. Благодаря още веднъж!



Публикацията е редактирана (24-11-09 20:34)

Отговори на това съобщение
 Re: ЗОДИИ
Автор: VoxGabrieli   
Дата:   24-11-09 21:38

Ей ви! :) Да си сверите часовниците тука! :)


Зодиак



https://photo-forum.net/static/forum/2009-11/nhwj4481.JPG
http://astro.beltcho.eu/Images/09.png



Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   24-11-09 22:08

пфуууу, че верни неща за телетата![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: atrifonov   
Дата:   24-11-09 22:13

и за лъва почти всичко е вярно[smilie24] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ЗОДИИ
Автор: universum   
Дата:   01-12-09 21:32

Днеска прочетох как някой по-нагоре в темата се опитваше да обясни разликите в характера, когато имало половин час разлика в две раждания.
Не знам дали ви е известно, но всеки един градус от 30-те на всеки знак дава различни характеристики, когато става въпрос за асцендента.
И се получава така, че макар и в един и същи знак хората получат относително големи различия в поведението, външния вид и т.н.
В крайна сметка дискретизацията в астрологията може да стане толкова голяма, че може би трябва да се прилага метода на анализа понякога, вместо за всяко нещо да се ползват статистически данни.



Публикацията е редактирана (08-02-10 15:10)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alex1954   
Дата:   01-12-09 21:51

Прочетох първата страница, че нямам време. Браво Амиго!Така се смях![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   02-12-09 11:25

Известно ни е, даже и същия този някой показа как при 15 минути разлика в рождения час има сериозни разлики в характерите на двама близнаци именно заради асцендента и заради преместването на домовете заедно с него[smilie3], макар че същият тоя някой не е особено съгласен, че различните градуси дават чак толкова големи различия, или по-скоро е съгласен по принцип с това, но мисли, че все още няма достатъчно събрани изследвания, които съвсем убедително да покажат фините разлики между отделните градуси.. Както се видя обаче, дори и без ползване на градусите, пак се обясняват нещата..



Публикацията е редактирана (02-12-09 11:28)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Rustygun   
Дата:   02-12-09 12:01

И за Водолейчетата все е верно! [smilie18] [smilie25]



Публикацията е редактирана (02-12-09 12:01)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.