Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Lalinda   
Дата:   30-10-09 14:18

Ох, и тук един висш сановник ме болднал, пардон боднал.
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danvan16   
Дата:   30-10-09 14:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 14:22

интересно какви ли са били зодиите преди да се появи Луната и да се открият разните му далечни планети [smilie11] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-10-09 14:25

Били са такива каквито човешкото съзнание е бил дорасло да възприеме[smile] След време, когато порастнем още, може да почнем да ползваме и други непознати до момента небесни тела..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 14:27

krist, я кажи нещо за Хирон [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5] а Нибируту влиза ли в сметките [smilie11] [smilie8] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (30-10-09 14:31)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-10-09 14:30

К'о искаш да ти кажа за Хирон? Сред астролозите все още се спори как точно да се ползва, но аз лично съм склонен да приема позицията, която е свързана с неговото значение от Древногръцката митология на лечител и учител.. Избягвам да го ползвам в хороскопите на непознати, но в моя и на близки хора мисля, че дава доста верни неща..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: chill   
Дата:   30-10-09 14:31

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Не е истина направо, какви идиоти.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-10-09 14:52

Автор: krist
Дата: 30-10-09 14:11

Пич, понеже се оказа неподготвен за темата, сега завърташ в друга посока Обаче, пак не си много наясно.. Какво толкова е обяснено за електричеството - че се движат електрони.. А, ЗАЩО се движат? А, за магнетизма какво е обяснено?




Не само е обяснено защо, а и как. Явно съм доста по наясно от теб на тема електричество и магнетизъм, щото над бая учебници съм се потил, бая теория съм изчел, а и бая опитни доказателства на тази теория съм реализирал и ползвам. А ако ти беше наясно, нямаше да затдаваш тъпи въпроси на тази тема. И не само това. Ясни са и законите на които се подчиняват елвктичеството и магнетизма. И балгодарение на това имаш компютър, от който да пишеш глупостите си, че астрологията е наука. И тези закони не се подчиняват на начин на мислене. Цитат:"@darksorrow: моето обяснение е следното: западната Астрология си работи за нашия начин на мислене, а Китайската и Индийската, за техния.. Ако си мислим за Астрологията" Край на цитата. Физиката механиката, математиката, химията, те също не се подчиняват на нечий начин на мислене, а на закони, които са еднакви както за китайци така и за негри, така и за европейци. А по повод астрологията: Защо не се отчитат другите зъзвесдия от зодиакалния пояс? Защо точно тези съзвездия се взимат под внимание, а всички останали не? Как аджеба влиянието на 1 съзвездие точно в 0:00 часа се изключва и започва влиянието на другото?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 14:52

убу, ай ми кажете нещо по следния въшрос - раждат се две деца в един и същи час в една и съща болница [smilie8] и кво - и двете би трябвало да имат еднакви хороскопи [smilie3] [smilie5] аз пък имам 2 приятелки, които са близначки, родени само с няколко минути разлика и са съвсем различни [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   30-10-09 14:55

NeDDRaG, не са тъпи въпросите, ами ти е тъп отговора.
Ясни били законите...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kerabo   
Дата:   30-10-09 14:57

NeDDRaG, ти зодия РИБИ ли си? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-10-09 14:58

"Ясни са и законите на които се подчиняват елвктичеството и магнетизма."

Също така са ясни и законите, на които работи Астрологията, които обаче ти не познаваш, а това не ги прави по-малко верни[smile]

Амиго, дефинирай понятието "съвсем различни"[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-10-09 15:33

Не не съм риби. Ако законите на астрологията са ясни, то би било лесно от "познаващите" ги да определят зодията. Екзайле, ако ти не ги знаеш, е друг въпрос, ама защо се правиш на професор по всичко? Законите за електричееството и магнетизма са пределно ясни и са описани във физиката. На базата на тези закони са изградени всички електрически и електронни апарати, нещо повече, ако законите за електричеството и магнетизма не бяха ясно, то все още щяхме да светим с лоени свещи, щото нямаше да има как да се изпомпва и преработва дори нефта. Ама ако сте си проспали часовете по физика, аз не съм виновен. А тези закони се учат от всички. Или поне се преподават на всички. И се даказват с елементарни опити.
Автор: krist
Дата: 30-10-09 14:58

"Ясни са и законите на които се подчиняват елвктичеството и магнетизма."

Също така са ясни и законите, на които работи Астрологията, които обаче ти не познаваш, а това не ги прави по-малко верни

Ами докажи ги. Аз ти дадох много ясен пример. Амигото още по-ясен. Ти обаче не искаш да отговориш ня няколкото въпроса които и аз ти поставих.

Амиго, дефинирай понятието "съвсем различни"

Предполагам съвсем различни по характер.



Публикацията е редактирана (30-10-09 15:49)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Amigo   
Дата:   30-10-09 16:00

ами да, различни по характер [smilie5] само по приказливостта си приличат [smilie18] [smilie18] ама то у тях всички са такива [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   30-10-09 16:13

[smilie23] пфуу пак намерихте за какво да се джафкате! аз пък мислех, че ще разбера дали ще сляза на земята някога с въздушните си знаци...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 16:14

Тутий, дръжти съ за мени [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-10-09 16:15

Това, че са ясни законите, по които работи електричеството и магнетизма и че се ползват, не значи, че е ясна причината те да са такива.. Това се оптиа може би да ти обясни exile по-горе.. Аз пък ти дадох разни линкечта към филми и други за четене и гледане - там ще видиш, че поне част от законите на Астрологията са статистически доказани, а статистиката, като ползваща основно математика е наука, нали? И накрая - "съвсем различни по характер" може да означава страшно много неща.. Ако се загледате, може пък да се окаже, че не са толкова съвсем различни.. Зависи от гледната точка..

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 16:15

[smile] Тути [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   30-10-09 16:17

Ура! Някой спори без обиди, квалификации и интелигентно [smilie24] Напоследък не се случва в клуба...


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   30-10-09 16:27

тИНТИЙ.. държааа [smilie5] [beer] (само да не разлеем бирата)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   30-10-09 16:28

сакън [smilie5] Мислим да ви направим една огнена инспекция некст мънт [smilie8] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tutttifrutti   
Дата:   30-10-09 16:38

да си носите огнения пръстен-ще викаме Капитан Планета [smilie5]

извинете за офф-а.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-10-09 16:45

Автор: krist
Дата: 30-10-09 16:15

Това, че са ясни законите, по които работи електричеството и магнетизма и че се ползват, не значи, че е ясна причината те да са такива.. Това се оптиа може би да ти обясни exile по-горе.. Аз пък ти дадох разни линкечта към филми и други за четене и гледане - там ще видиш, че поне част от законите на Астрологията са статистически доказани, а статистиката, като ползваща основно математика е наука, нали? И накрая - "съвсем различни по характер" може да означава страшно много неща.. Ако се загледате, може пък да се окаже, че не са толкова съвсем различни.. Зависи от гледната точка..

Krist, за да са ясни законите за електричеството и магнетизма, са ясни както причините така и следствията. Те са изведени и доказани точно чрез изследване какво и защо се случва. Линкчетата и филмчетата не са научни доказателтва, съжалявам. Статистиката е наука да, ползва математиката. Но! при подаване на изкривени данни ще изкара естествено изкривени резултати. в статистиката има едно понятие "представителна извадка" А ти сам каза, че характера на човек не може да се измери. А тези статистически изследвания 100% не са правени с представителна извадка данни. Така, че резултатите НЕ могат да бъдат приети като доказателство. Но стави това, отговори на въпросите, които ти поставих:
1. Защо са избрани тези съзвездия.
2. Защо се пренебрегват другите 2 или 3 в този пояс?
3. Защо се пренебрегва влиянието на другите съзвездия във вселената? Логично е, ако едните действат на характера то и другите да действат, видовете звезди са ясни на науката и всички съзвездия са съставени от тях.
3. Ако характера на човека се определя от съзвездията и това става по определен закон, то означава, че двама човека, родени по едно и също време, на едно и също място би трябвало да са еднакви. А те не са. Единия е тих, мирен, не се чува, другия буен, скандалджия и т.н. Или това не е характер?
4. Как хора, родени с разлика от 30 минути, според "науката" астрология ще бъдат съвсем различни, когато влиянието на небесните тела, както и конфигурацията на взаимното им положение не се е изменила кой-знае колко?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   30-10-09 16:57

На въпроси 1-3 съм ти отговорил вече.. На втория въпрос с номер 3 - да еднакви са в доста голяма степен, и точно за това исках Амигото да дефинира "съвсем различни", но той не го направи..

4: при 30 минути разлика ХАРАКТЕРИТЕ може да не са толкова различни колкото си мислиш.. Зависи асцендентът дали си е сменил знака за тия 30 минути, защото той го сменя на всеки 2 часа..

Въпросите ти като цяло обаче пак показват едно понятие за астрологтя създадено само от вестници.. Вземи по-добре виж филма или прочети на линка поне за Мишел Дьо Гоклен.. Аз лично не смятам да си губя повече времето.. За мен Астрологията работи и се убеждавам ежеднвено в това.. Който не вярва, толкова по-зле за него[smile]
И между другото - пак ти казвам - законите за електрото и магнита казват КАКВО, а не ЗАЩО се случва.. Ако това не го проумяваш, няма смисъл да спорим..


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   30-10-09 17:19

крист, точно за 30, та дори и за много помалко за две минути твоята "наука" казва, че двамата човека ще бъдат различни зодии, съответно и различни характери. Точно за тези две минути положениети на небесните тела асцендентът няма да се е смнил кой-знае колко. Нещо повече. Положението на този асцендент трудно би се сметнал точно кога са сменя, защото точно тези няколко минути се губят в грешките от закръгление.
Колкото до законите за магнетизма... законите за електрото и магнита казват КАКВО, а не ЗАЩО се случва.. Това е глупост драги, те казват КАКВО ще се случи, защото знаят ЗАЩО точно това нещо ще се случи. А че астрологията не е наукка - амо доказателства колкото искаш, филмчетата казах, не са доказателство, те са правени точно с тази цел, да внушават, без да доказват. Както и писанията на някои астролози. Това, че астрологията не е наука доказва и факта, че има доста системи за определяне на зодиите. Както и религиите. Но няма много системи за ектротехника, механика, химия, физика, хидравлика...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.