Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: ivenchev   
Дата:   26-09-09 00:39

Айде пак: недоперепил. Преводачите да помагат!!! [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivenchev   
Дата:   26-09-09 01:13

Що тъй замря таз хубава тема? [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: 33% от българите не пият ракия...
Автор: Kanonir   
Дата:   26-09-09 05:41

гърррр.... гърррр.... градиллл Илияяяя кииилияяяя [smilie18]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 33% от българите не пият ракия...
Автор: Kanonir   
Дата:   26-09-09 05:47

Джогааа, де си ве, сипа и ни заряза... да не взе по датски да те хваща ей?![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: мара   
Дата:   26-09-09 07:35

бе не знам, пила съм и 60градуса, ма ми иде вповечко. на 50, ако е особено мека, някак по-бива.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ivenchev   
Дата:   26-09-09 08:56

Идеята на тази тема, освен явното срамуване от наша страна по повод на тези 33%, е да се определят правилната насока и естетическите критерии на заинтересованите от ракиепиеньето. Моето схващане е такова.

Дотук в дискусията сякаш напипваме следните параметри на благородното ПИТИВО:

1. Матрял - плодове всякакви: грозде, сливи, джанки, круши ... до "екзотика" като смокини, пъпеши и дини.
2. Градуси - пример за това как повече не означава по-хубаво. Очертава се един творчески диапазон от 42 до 50 градуса, където всеки може да намери поле за изява. За любители на екстремни усещания с по-яка матрица - явно само теоретичният максимум е граница на търсенията
3. Количество - неизследвана още територия.
4. Замезване - загатнат аспект на ракиепиеньето, който изисква по-задълбочено научно-форумско изследване.
5. Тънки аспекти на благородството - майсторски елементи на дестилацията, органо-лептични свойства - въх къв мръсен термин (има се предвид вкус и аромат, вкл. послевкус и послеаромат), латентен махмурлуков потенциал, други - неизследвани дотук територии от познавачите във ФФ (изключвам себе си, сега почвам да се уча).
6. Практикуване - който си обича работата я започва рано сутрин (народна мъдрост). Очакваме принос по този аспект.
7. Връзка между ракиепиеньето, виденията и тяхното отразяване във фотографията - езотеричен аспект, по който чакам съдействие от знаещите и можещите.
8. Техника на безопасност - доколко можем да вярваме на ракията, сварена от вашата тъща. Аз вярвах безрезервно на моята тъща, но от няколко месеца спря да пие заедно с мен и сега съм в несигурност.

Ще спра дотук, че да не заприлича на нечии словоизлияния, а да си остане сбито, кратко, ясно и надявам се полезно за продължаване на тази безценна тема.
Айде наздраве
[smilie21] [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (26-09-09 08:57)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   26-09-09 11:03

Хаха, ебаси, пуснах една тема и после те станали 1000 [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Канонир, оставих ви, пийнах едно преди лягане и си отидох при жената [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.