Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна
 Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: cameraman   
Дата:   22-07-09 23:55

След работа... в ранния следобед реших да си търся джанти.... Взех колелото, каската, кучето и тръгнах по салоните за автомобили втора употреба над Метро Варна...
Салони... коли.... Карам.... лабрадорът е плътно до мен... пореден.... може би 20-ти салон ...... влизаме..... аз само бутам колелото..... Вървим Наред..... Измежду колите изскача питбул..... или стафордшир.... не зная..... Захапа изблъска моето куче е на земята....... /сега пак лежи/.....Беше голяма битка..... беше зрелище.... едно момче отиде да му шият ръката след битката.... бях изнемощял.... аз дърпам лабрадора.... на стафът му бутат щанга в устата и не пуска....Резултат- Момчето от салона е с откъснат пръст..... моето куче е с разкъсана козина по цялото тяло.... аз съм със счупени очила и телефонът ми го няма..../ видях го че пада на земята, но после не го намерих/ какво се случи... не го предизвиках с нищо..... пробвахме да отпусне захапката с шише в ануса.... не стана.... Пробвахме с удари с цепеница по главата...... само го озлобихме повече....Щангата на един форд също не помогна да отпусне захапката.... студената вода от маркуча спаси кучето ми от ужасният урод-убиец..... Това се случи в 17 часа в един салон за продажба за автомобили втора употреба...

 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: japanese   
Дата:   23-07-09 00:00

chihuahua[smilie24]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: belbo   
Дата:   23-07-09 00:03

sujalqvam da 4uq tova. Tezi gnusni pitbuli trqbva da budat zabraneni.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: lipostok   
Дата:   23-07-09 00:03

Кучешка работа! Съди собственика и се радвай, че не си ти с откъснатия пръст.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: niagara   
Дата:   23-07-09 00:04

[smilie2]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: vankostrong   
Дата:   23-07-09 00:05

Шише в ануса ....[smilie18]
лудница ще ме уморите [smilie19]

съжелявам за станалото ...

не е за шега ама май се сещам къде ти е телефона [smilie10]



Публикацията е редактирана (23-07-09 00:07)
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: djogata   
Дата:   23-07-09 00:06

Ужас...[smilie2]

Дано поне на момчето му спасят пръста. Имаш ли някаква идея - доколко разкъсан беше?

Колкото и да ме псуват собствениците на такива кучета, аз съм за забрана на тези породи.

Тези кучета са селектирани в продължение на години като порода за да бъдат убийци.
Може би някои от собствениците не ги отглеждат съзнателно да са такива, но съм сигурен, че много хора си купуват такива кучета с пълното съзнание, че тези кучета са потенциални убийци. И много от тези хора си избират тези породи точно заради това! За тези хора не е много трудно да научат едно такова куче да е агресивно - това му е и без това в кръвта.

Да не говорим за физиологичната особеност - че веднъж захапе ли, не може и/или не иска да отпусне захапката

[smilie8] [smilie8] [smilie8]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: caprichosa   
Дата:   23-07-09 00:07

Някой друг,е проявил агресия към кучето,което ви е нападнало.Именно заради това то е агресивно...не че сте го предизвикали с нещо,просто сте били на неподходящото място в неподходящото време.
Можеше да ни спестиш това за ударите и шишетата...голяма гнусотия[smilie23]
Дано кучето ти се възстанови и раните му да зараснат без проблем.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: mladenov   
Дата:   23-07-09 00:07

Абе такива породи кучета трябва да се забранят за отглеждане![smilie2] [smilie2] [smilie2]
Съжалявам за случилото се! Дано се оправи кучето ти,за момчето с откъснатият пръст..дано да успеят да го оправят!!!
Къде беше стопанинът на този звяр?
Появи ли се въобще?

 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: джъмбо   
Дата:   23-07-09 00:11

на тези кучетата им е в природата да нападат други кучета без причина... така че спести си това с агресията дето била предизвикана....

докато собствениците на такива кучета не почнат да влизат в пандиза оправия няма да има [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: CanoniO   
Дата:   23-07-09 00:14

Щеше да ми коства точно 3.5 секунди да му пръсна мозъка... И нямаше да спестя гнусотиите на caprichosa[smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: caprichosa   
Дата:   23-07-09 00:17

Мдам,в природата им е,ама от човека зависи как ще го възпита.Сам си противоречиш в поста си.И аз съм за затвор за подобни хора,взимащи тези породи кучета,с ясната цел да ги направят убийци.

Canonio,не се и съмнявам,то каквото ти е отношението към животните,такова и към хората[smilie23]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: cameraman   
Дата:   23-07-09 00:17

Не носех подходящото желязо...
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: asahi   
Дата:   23-07-09 00:19

Кофти. Съчувствам ти.

Бих опитал удар с щангата в челюстта. Така си мисля де.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: cameraman   
Дата:   23-07-09 00:25

Щангата не успя да отвори челюсттта
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: asahi   
Дата:   23-07-09 00:27

Не да отвори, а да счупи. Слаба е на страничен удар.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: sofianec   
Дата:   23-07-09 00:31

не ходетете във варна
[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   23-07-09 00:31

трябва да бъдат забранени тези кучета.да се оперират до последното псе и да ходят с кошници на муцуната докато не изчезнат от лицето на земята.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: japanese   
Дата:   23-07-09 00:32

sas gumen chuk po glavata
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: Amigo   
Дата:   23-07-09 00:33

кучето се праща на оня свят, а стопанинът отнася зверска глоба - ето това трябва [cool]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: cameraman   
Дата:   23-07-09 00:33

Важното е , че оцеляхме..... не съм се страхувал толкова....... отдавна.... Имах кожен стегач на китката, който сега е с две сериозни резки след инцидента.
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: djogata   
Дата:   23-07-09 00:35

Cameraman, а пръста? Него ще го бъде ли, или не знаеш?
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: CanoniO   
Дата:   23-07-09 00:36

caprichosa,
никой с нищо не го е предизвиквал. Усетило е друго куче в територията си, и инстиктивно е нападнало. Никой не гледа питбул, за да му се радват децата. Това куче си е такова по ген и си е воин.
Можеше вместо младеж с ухапан пръст, да има дете, с отхапани крака... Така че не защитавай "животинката"..
Такива антисоциални домашни любимци трябва да се трепят. Така постъпват и с вълците, и с глиганите, с мечките-стръвници и т.н..
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: Amigo   
Дата:   23-07-09 00:38

само преди няколко дена един вълчак безпризорен хнахапа зверски моя племенница, още е в болница [cool] абе всички безпризорни псета и всички без намордник да бъдат изтребвани без повече обяснения [smilie23] [smilie23] от 20 г. гледаме кучета, айде моля [cool]
 Re: Случи ми се нещо супер гадно...
Автор: cameraman   
Дата:   23-07-09 00:41

Не зная за пръста какво стана.... Тръгнаха веднага към спешния кабинет...Момчето беше най- сериозния укротител на уродливото псе... Той ми спаси лабрадорчето.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена