Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Volna Ptica
Автор: ffwd   
Дата:   18-06-09 16:42

krist, прочетете доклада на Ран и Ът и ще Ви стане неудобно от фенщината към зомбиращото тълкуване на лумпените. Особено момента със "секретната" част от доклада (между другото доклада лумпените го наричат "План за разорение на България") в която се обяснявало колко хора ще измрат от глад.. [smilie3]

Това е форум за образовани хора и е добре дискусиите да се водят на нужното ниво. Нека оставим филмчетата във vbox7 сатанизиращи Ран и Ът на все още необразованите тийнейджъри. А ние можем да прочетем и това:

http://www.omda.bg/bulg/Ran/ran_new/data/page6.html

http://www.capital.bg/show.php?storyid=559264

http://ime.bg/bg/articles/koj-e-richard-ran/

[smilie24]



Публикацията е редактирана (18-06-09 17:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Volna Ptica
Автор: ffwd   
Дата:   18-06-09 16:48

Крист, фразата "поставящ началото на разсипването на българското селско стопанство и българската икономика" съотнесена към разграбеното от тоталитарната държава - съветски сателит частно стопанство не Ви ли притеснява, или Вие също сте на хранилката на партията-кърмилница?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: krist   
Дата:   18-06-09 17:34

ffwd, не съм на никаква хранилка - поне за момента разчитам на собствените си усилия, доколкото мога.. тъй като обаче имам чувството, че у Вас политическият идеализъм все още не е бил достатъчно наранен от всичките тия години, дето всякакви ни тъпкаха, ми се струва уместно да Ви кажа: това, което пишете за ограбеното частно стопанство е вярно, но също толкова вярно е и обратното: защо трябваше да се разрушат неща, които хората са градили с години и то с къртовски труд? защото от очевидци съм чувал как примерно в нашия край е идвал Филип Димитров и за прекрасните огромни ябълкови градини, в които като ученик съм работил по бригади, е казвал: това всичко да се изкорени, до го няма! и наистина ги изкорениха - не остана нищо и сега ядеме гръцки ябълки - големи, красиви и безвкусни, а предполагам и също толкова малко полезни.. защо трябваше да стане всичко това? може би все пак лумпените са прави? Аз пък Ви препоръчвам да прочетете тук дългите постове на DARKVEIDAR13 и Equilibrium - и в двата има по някаква истина..:

http://forum.nbu.bg/index.php?showtopic=3100

Уви нещата не са толкова - черно-бели, както се опитват да ги изкарат, за да ни работят по принципа "разделяй и владей".. И понеже сме образовани и интелигентни хора, трябва рано или късно да го проумеем, нали?

П.С. бтв, линкът към статията на Капитал не върши работа, защото е платен...



Публикацията е редактирана (18-06-09 17:37)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BOriSoFF   
Дата:   18-06-09 17:35

3 страници за чурката на Волен [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: dtv   
Дата:   18-06-09 18:02

и аз това питам - защо трябваше да бъде разрушавано всичко и всичко да се започва пак от нула [smilie11] [smilie11] [smilie11]
като на атракция, достойна за снимане, гледаха на нас отвън докато рушахме....

иначе
äääääääääääääääää
хахахахахахах, тема находка :)))))))
всеки със страстите и пристрастията си [smilie18] [smilie18] [smilie18]

искам и аз в политиката [smilie5] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (18-06-09 18:05)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: lipostok   
Дата:   18-06-09 18:34

За да се открадне, затова се разрушаваше всичко. И продължава да се краде и разрушава. Вижте безумното строителство по морето.

Отговори на това съобщение
 Re: Volna Ptica
Автор: mayflowerbg   
Дата:   18-06-09 19:21

Е, нема нужда, и без сравнения е очевАдно, че на тая птица ѝ е много дребна.

https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Volna Ptica
Автор: japanese   
Дата:   19-06-09 00:01

explorer .. tia samata snimka ne e interesna tolkova texta kam neia beshe po interesen ...( a samata snimka vse taia dali e montaj ima ciala seria moje da sa mu posmalili pishkata na PS de ) [smile]



Публикацията е редактирана (19-06-09 00:08)

Отговори на това съобщение
 Re: Volna Ptica
Автор: kaiser.soze   
Дата:   19-06-09 00:14

жапанезе, да не би да искаш да кажеш, че човек не може да си промени възгледите,да стане вярващ и т.н.

виждал съм доста свестни хора да пропадат. виждал съм и пропаднали скандалджии и пияници да се променят коренно, няки чрез вяра в Бога.

не съм привърженик на атака. просто по принцип говоря,

Отговори на това съобщение
 Re: Volna Ptica
Автор: japanese   
Дата:   19-06-09 00:53

ne iskam da go kaja :)
...no imam niakakvi samnenia za nego [smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.