Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   17-06-09 22:45

Ще се обогатява по методът на Мария Кюри... [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   17-06-09 23:01

Автор: exile
Дата: 17-06-09 22:45

ама ти си уникален.

хвалел съм се бил.

не се хваля, ами с прости думи ти казах, че за разлика от теб аз имам опит в правенето на някви мащабни системи и просто общите приказки, дето ги говориш на тема уеб дизайн ги пробутвай на друг.

Ми да, нямам абсолютно никакъв опит. Само дето няколко проекта, по които аз съм работил в Кумерио са спестили на фирмата над 10 милиона USD, дават няколко стотин хиляди икономически вфект всяко тримесечие, само дето проекта по който работя сега се движи вече по улиците на света... Да, нямам ниакъв опит...

Колкото за причините - ми говорят повече зле за теб, отколкото за мен. Аз не ти казвам дай сегашните проекти, казвам ти покажи тези големите, дето го виждат толкова хора...
Та тук се сещам за едно твое "авторитетно" изказване как лесно се качвал мак ОС на ПС. А пък в момента тече една доста общирна тема за проблеми при инсталацията, ама нейсе.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   18-06-09 01:06

само едно ми отговори - на тея 10 милионни проекти уеб дизайна ли си им правил?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: n1x0n   
Дата:   18-06-09 01:47

Кво толкова се дърпате за тоя дизайн?!

То разбирам да беше някакъв, дето да има какво да му се дискутира, ми то на нищо не прилича... безумна цветова схема, преливчици, аутлайни, тук заоблено, там с остри ръбове, безличен хедър и за капак - лого като в час по трудово.

exile не го знам в какви други теми се обажда, ама е един от тримата човека в този форум, които изобщо някога са демонстрирали реални познания на ниво в графичния дизайн.

И моля ви, намерете някой с добър английски да го прегледа този сайт за грешки, че просто е срамота.

Колкото до сайта съдържание: нито става ясно за кого е предназначен, нито каква му е идеята, нито става ясно откъде идва тази прозрачност и кой я гарантира, при положение, че като гледам и спонсорите и банерите - все са хора със съвсем конкретни апетити към българската енегретика.

Поредното връзкарско муфтене на пари от USAID, ако трябва да съм пределно откровен в преценката си.

Съжалявам ако обиждам някой, ама...

Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: tonyf   
Дата:   18-06-09 02:29

Добро е сайтчЕто.
Нали не е за изложба или за Бе точки [smilie5] [smilie25]

А и един сайт, като е информативен или работен, по-добре да не е много гъзарски.
Тъй разправят обикновените потребители.[smilie6]


Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   18-06-09 10:13

Да, сайтът е направен за тесен кръг хора, повечето работещи в областта на енергетиката, ползва се от инвеститори, депутати, български предприемачи, министри, агенции и т.н. Идеята беше да се събира цялата информация във вид на новини и събития само за областта на енергетиката, за да може да се правят анализи и да се следят отблизо конфликтите, които възникват постоянно. Препоръчвам горещо Газови игри! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: NeDDRaG   
Дата:   18-06-09 13:06

Автор: exile
Дата: 18-06-09 01:06

само едно ми отговори - на тея 10 милионни проекти уеб дизайна ли си им правил?

Ами не уеб дизайн, ама просто да ти кажа, че и аз имам големи проекти, даже доста по-големи от твоите. А тези, дето ми каза да ги погледна, освен да си участвал в дизайна на някой от трите сайта за запознанства, дето бяха там, в друг не виждам в кой.

Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   18-06-09 13:15

Аз се интересувам живо от енергетиката....
Ето сега например си търся отоплително тяло... между 20-25 годишно...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   18-06-09 13:16

"Ами не уеб дизайн"

Благодаря.

Темата е приключена.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: НАСОО   
Дата:   18-06-09 13:34

Джаф от всички страни чувам че тия от 30 нагоре имали по-голямо КПД

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: mihajlov2   
Дата:   18-06-09 14:41

Привет на работещите за (в) енергетиката![beer]
По-нагоре в темата се разискваше коя енергия е най-чиста и безвредна. Моето мнение например е, че най-малка вреда на околната среда нанасят ВЕЦ-овете ( но при условие, че водохващанията и язовирите са грамотно проектирани и изпълнени и не водят до засушаване на прилежащите райони).
Иначе моята работа е такава, че се базира например на Наредбата за техническа експлоатация на електрическите централи и мрежи или на EN 60034-1, EN 60034-2 и EN 60034-4 например, както и на купища други наредби и стандарти[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   18-06-09 14:41

Иво, аз още съм в гаранция [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: n1x0n   
Дата:   18-06-09 15:25

А и един сайт, като е информативен или работен, по-добре да не е много гъзарски.

Да, сайтът е направен за тесен кръг хора, повечето работещи в областта на енергетиката, ползва се от инвеститори, депутати, български предприемачи, министри, агенции и т.н.

Функционалността само може да спечели от един добър дизайн - не "гъзарски", а професионално изпълнен.
Няма значение дали е за ограничен брой хора, дали е работен или безработен - добре изпълнения сайт винаги ще е по-красив и по-удобен от недоклатения. Нещо повече - няма да остави впечатление за работа свършена през пръсти в онези посетители, които имат критерии за тези неща.

Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: djogata   
Дата:   18-06-09 15:31

Мото на сайта:

За прозрачност в енергетиката

Описанието на целите на сайта започва със:

Да, сайтът е направен за тесен кръг хора



Тези две твърдения си противоречат. Не може да има прозрачност, ако дадена информация е предназначена само за тесен кръг хора

Отговори на това съобщение
 Re: За прозрачност в енергетиката
Автор: djogata   
Дата:   18-06-09 15:43

Абе, сега прочетох една статия за вятърната енергия - ми тя вятър и мъгла ве, я го давайте по-сериозно, кой ще ви вземе насериозно с такива статии [smilie8]

"Особено остро се посрещат заявените за присъединяване над 9000 МВт от вятърни електропроизводства, което според ръководителите на двете дружества ще създаде сериозни проблеми за енергийната система."

Кой ги е заявил тези 9000 мегавата ве, това е общото годишно производство на ветрогенератори на двата най-големи производителя, и е горе-долу равно на мощностите, които се инсталират в света за около 6 месеца.

Демек цялата световна ветроиндустрия трябва да работи за БГ пазара 6 месеца [smilie18] [smilie18]

Да бе да [smilie18]

Инсталираните мощности в Германия са към 11-12 гигавата доколкото си спомням - и ся к'во, ще стигаме 80-милионна Германия ли?

Ухаааа [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: НАСОО   
Дата:   18-06-09 15:46

джога то в БГ никой не се занимава с това дето му раута и затова така.... Статиите за хранене и здравословен живот ги пишат разни фитнесинструктурчета, финансовите данни - статистици и т.н.


аз от темата разбрах, че докато нормалните ора си мерят пишките то програмистите - проектите[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: exile   
Дата:   18-06-09 15:50

аз не видях един програмист в темата [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   18-06-09 15:51

НАСОО, ползвайки дедуктивните си способности и наблягайки на еклектическите си заложби, имам усещането, че току що каза, че програмистите нямат пишки...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Георги   
Дата:   18-06-09 17:34

сайта верно е безумен

сложете му няква captcha, защото тоя wordpress ще му изкарат хастара руските ботове много скоро [smilie18] [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.