Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: Stoyneto   
Дата:   17-06-09 14:21

На твоя колега и на твоите приятели бабите им дето гледат по два реда домати и една крава (да има за внучетата) - не са играчи на международния пазар, нито дори на местния пазар.

Знаеш ли какво е да имаш 100 декара краставици и да искаш от тях да изкараш 5 реколти тая година ... буташ със всякакви торове дето чуеш че вършат работа само и само да спечелиш повече. И това са краставиците дето излизат на пазара, не тия на приятеля ти на баба му. Така че контрол по храните ТРЯБВА да има.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 14:21

Ей това е робско мислене, че все някой трябва да мисли и да решава взместо нас, я Партията, я ЕС .....

Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 14:24

Не съм казал да няма контрол, казвам че няма полза от такъв ....

Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 14:25

И като знам, че няма полза съм си намерил начин да се справям, а не само да рева /аз и да рева не съм преставал де/
[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: Stoyneto   
Дата:   17-06-09 14:26

Ох божеее аман от вашите класификации.
Кой да решава вместо нас ... като тоя контрол пак НИЕ го налагаме.
На това ли му викаш вместо нас.
Пък на теб дано някой ти донесе и някоя бутилчица Джак от тия непроверените дето се ослепява от тях ... (защото ти обичаш сам да проверяваш всичко ... не някой да мисли вместо теб) Пък да ти видим и на теб господарското мислене после .... [smilie18]

ай със здраве[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 14:32

Пия само домашна .... от проверено място.... снощи от Гълъбово един ми донесе...еликсир .... [smilie21]
И хайде да не си пожелаваме такива неща, никъде не съм казал че всички сме застраховани.... то 100% няма никъде и за нищо .... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: Stoyneto   
Дата:   17-06-09 14:34

А това друг да върши работа, която ти не си компетентен да свършиш се нарича разделение на труда ... хората са стигнали до това откритие още по време на каменната ера, че и малко преди това даже. И от тогава е основно правило в човешкото общество. И следвайки това правило ти самия в момента имаш конкретна професия и седиш пред компютър вместо да ходиш да косиш за кравата, та после да има за вкусен крем карамел [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Славов   
Дата:   17-06-09 14:38

Прав си, но от пак толкова години си има и мошеници, от които няма кой да те опази, дори и ЕС ..... ай със здраве [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: jekopj   
Дата:   17-06-09 15:05

Работя в ОМК /Обединена млечна компания/ в Пловдив и мога да гарантирам за нашето производство /"Верея"/ защото сме от малкото производители,които имат квота за износ в ЕС.
Едва ли е нужно да споменавам,че проверките на всички нива са жестоки.
При нас може да се преработва само млеко със сертификат за произход и съдържание.
Дори за в бъдеще да не работя за тази компания,пак ще купувам от млекото с това наименование,защото знам от какво и как се прави...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Nai-marzelivite evrodeputati
Автор: ivanov_id   
Дата:   17-06-09 15:23

За прясното мляко на всички големи фирми нямам съмнения, за киселото - също. Кажи ни какви са мазнините в сиренето и кашкавала с марката "Верея" - млечни или растителни?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: japanese   
Дата:   18-06-09 08:08

vajno e sasto na kakva pozicia [smile] ..ako si v marketing otdela rastitelni ili mlechni vse taia

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: japanese   
Дата:   18-06-09 12:26

i poneje vse pak tova e fotografski forum pregledaite sasednata tema ![smilie24] [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.