Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: dephil   
Дата:   12-06-09 21:19

НАСОО

Не че няма истина и в думите ти, ама от гледната точка на здрав, прав и нормален човек - лесно е да се правят диагнози.

Ти ставал ли си след такова падане, от което малцина биха се съвзели и изправили?
Щото - това е разграничителя.

Аз на мястото на пича директно бих се метнал от прозореца, той съумява да живее и да се бори с години.
Дори и да е "гуру" - какво друго да е, освен себе си и да показва на хората себе си?
Да копае картофи ли? Да кара самолет?
Да е инструктор по фитнес, или да е кукловод?

Затова - БРАВО на него!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:26

стойне или пък просто не е намерил сили да се самоубие и прекрати жалкото си съществуване... от там е развил неприязъм към тъпите дебели посредствени пилеещи времето си негови връстници, на чието място ако беше, чиито възможности ако имаше той щеше да се самоусъвършенства и стане президент, астронафт, рок звезда и т.н. Единствения начин да преживява без да тъне в самота и пренебрежение на дъното на обществото е да покаже на дебилите около него колко по слаби са духом.. всъщност точно това го крепи. Това го прави силен и думите са неговото оръжие. Но той не е щастлив и никога няма да бъде..

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:33

при изпълнението на химна всички стават на крака а някои не
кои мислиш че са?
да им хвърлим бой?
а питал ли си?
това с обобщенията наедро...
пак казвам хубаво говорите но с приказките оставате
иначе браво доказвате че сте "нормални" пичове а в делата как сте?
паричката в шапката и сте доволни...е лошо няма
то си личи по коментарите ви за мен доколко сте пораснали и каква доброжелателност имате към моя "нечовешки" смях

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 21:39

kote - незнам защо мислиш че в действителност не е така ... всъщност знам ... има много примери, които подкрепят твоите думи, но има и доста които подкрепят моите. Въпрос на избор е ти на база на кои примери ще избереш да градиш твоето виждане за света. И ако на теб ти е досадно това че аз съм избрал да следвам положителните примери - съжалявам. Не съм искал да досадя. Просто съм си такъв - оптимистично настроен и докато нещо не ме пречупи необратимо смятам да си остана такъв.

Пък Насо, за филмите с бодибилдърите - дори и един дебелак след като гледа такъв филм да отиде до хладилник и да изхвърли всичкия сладолед вместо да го изконсумира - значи филма си е свършил работата. И не ми казвай че ти самия не си имал случай в който да бъдеш повлиян от нещо което си гледал или чел някъде. И то да бъдеш повлиян за продължителен период от време.

Иначе - шарен живот, всеки има право да вярва в каквото си иска ... някой се хвърлят през прозореца, други продължават напред ... а рпосто мисля че трябва да се опитаме да следваме позитивните примери.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:42

много мислиш, бавно пишеш пропускаш постове[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kote   
Дата:   12-06-09 21:44

брао пич изкара ме черноглед[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
утиам да се фърля от джама[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 21:50

кое е позитивен пример... този за чието съществуване отиват ресурси които стигат за изхранването на 30малки негърчета и взел да обяснява на хората кво да правят а той неможе да се изправи без три книги??

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 22:07

Не мисля че имам още какво да кажа по тая тема ... хуава ви вечер [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kolcho   
Дата:   12-06-09 22:20

НАСОО написа:

тцццц че защо трябва да изпитвам състрадание към човек който иска да е пример за непримиримост, волевост, решимост и постояннство. Това значи да обезсмисля смисъла на живота му?[smilie11]
....................................

Прав си - последното, което иска тоя човек е състрадание, макар че получава добри количества от него.....
Защо, обче, реши да се присмиваш?
Навик или необходимост?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: kolcho   
Дата:   12-06-09 22:21

kote написа:

аз ще си се смея колкото си искам[smilie18] [smilie18]
..........................
ОК!
Да ти е сладко[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Stoyneto   
Дата:   12-06-09 22:24

А ... сетих се [smile]

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%B2%D1%8A%D0%BD_%D0%A5%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B3

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B8_%D0%A3%D0%BE%D0%BD%D0%B4%D1%8A%D1%80

Добре че тия хора не са имали добри съветници като вас да им се присмеят и да им посочат пътя към прозореца [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 22:38

хахха
- Защо Стиви Уондър си клати главата отляво-надясно, а Рей Чарлз - отгоре-надолу, като са заедно на концерт?
- За да не си ударят главите!

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 22:52

"Големият" Квастхоф :

http://www.youtube.com/watch?v=KMHBXQq2VK8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=OU2KJrASGw8&feature=related



Публикацията е редактирана (12-06-09 22:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 22:54

НАСОО , май много те е страх да не се окажеш някой ден в неговото положение?

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 23:02

въобще не.. аз съм бил в неговото положение, ти си бил, всички сме в неговото положение всичко зависи от гледната точка.. Това влечение на човека и обществото да си внуши че може да се справи със природата, съдбата, живота или както искаш го наречи е по старо от света. Всъщност не е така и моят пример с книгите би провалил целия замисъл на клипчето.. а какво би станало с него ако се беше родил в Африка?? Животът е низ от вероятности и съвпадения. Каквото и да направи човек си остава човек, нищо повече.. А лично този не ми харесва щото е позьор. Можеше да го дадат как учи деца в някое училище, как помага на хората като разработва сложен математически модел решаващ проблемите на ненам си кво а той ми взел да критикува.. поне да беше измислил няква прочуствена реч [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tantris   
Дата:   12-06-09 23:06

НАСОО , книгите носят символика.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   12-06-09 23:14

точно и там лъсва комерсиалката..

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Vinsent   
Дата:   12-06-09 23:24

Много постинги, нямам време да ги чета.

Този клип ме възхити истински! Завидна сила на духа! [smilie24]

Кой знае защо се сетих за глухия вече Бетовен, който пише музика по Ода на радостта! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Императорът.   
Дата:   13-06-09 00:08

Какъв човек... нищо не може да сломи волята... аз обикновено многословен, но в случая думите ми се губят, остава само възхищението и уважението... [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: BOrisoFF   
Дата:   13-06-09 11:18

Пак яка тема [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 14:10

Автор: Stoyneto
Дата: 12-06-09 20:59

Той не си е живял живота, за да доказва на теб или на мен че може да го живее и че няма нужда от състрадание, но ако той нямаше състраданието на хората около себе си и тяхната грижа - сега нямаше да може да го гледаш на тоя клип и да водим тоя разговор.
Пък идеята на клипа е да изпиташ възхищение към душевната сила на този човек и да се замислиш за това как ти самия преминаваш през дребните препятствия на живота си, често сконен да се самосъжаляваш повече от необходимото.

Но, извинявай, нито състраданието нито възхищението са повод да се присмиваш над нещастието което го е сполетяло.ю
.... .... .... ... ... ... ...

Просто се радвам да чета подобни неща като това което ти си написал...Определено от голямата маса хора има един двама читави...[ezik]
[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-09 14:15

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 14:20

Аз затова съм "ЗА" абортите!

(Не, че не ме е докоснало филмчето, но преценявам за себе си, че видя ли такъв човек на видеозона още, няма да мога да се справя с отговорността да отгледам и възпитам такъв човек, а не бих го оставила в дом, затова "ЗА" абортите!!!)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: НАСОО   
Дата:   13-06-09 14:25

ооооо де се губиш[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: Nushenceto   
Дата:   13-06-09 14:35

Аз лично смятам,че идеята на клипчето не е съчувстието на нас хората спрямо Ник Вуйчич,а смисъла на това да не се предаваш в трудни ситуации и да търсиш начини да се приспособяваш към живота и да се бориш до последно...Аз се възхищавам на хора,като него,които никога не се оплакват,никога не търсят помощта на останалите,а сами се борят...позитивното мислене е голяма сила[beer] [beer] [beer]



Публикацията е редактирана (13-06-09 14:40)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.