Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   14-06-09 19:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   14-06-09 20:10

като гледам как се е разтревожило Нушенцето - в собствената си тъжна теми спами[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tonyf   
Дата:   14-06-09 20:57

Аз съм, аз съм спамера...[thankyou]



Peace & Love, хора!

https://photo-forum.net/joro/emoticons/love.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: мара   
Дата:   14-06-09 21:15

тьма, темата не е тъжна.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tuono   
Дата:   14-06-09 22:17

Никой не спомена най-важното. И друг път това видео е гледано, но някой беше изрязал думите, в които се споменава за Бога. Човека спомена, че това е неговото служение и други такива неща. Но докато спорите кой крив и кой прав, пропускате главното.

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: тьма   
Дата:   15-06-09 19:15

на мен пък не ми беше никак смешно[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: ejko   
Дата:   15-06-09 20:01

За момчето не ми е жал, защото ако вярва в собствените си думи, то жал не му трябва. Виж за нас ми е жал...! Жал ми е за това общество, което има нуждата да гледа нещастието на другите, за да може да го съизмери със себе си и това да го накара да се почувства по добре.
Всички сме такива..., гледаме филмчета, чужди мисли, чужди примери и се опитваме да приложим наученото върху собствения си живот..., но истината е че няма как да стане така!
Това момче се бори със живота всеки ден и повечето от нас никога няма да разберем колко му е трудно. Но трябва да помислим и малко по философски, ако искаме да разберем защото подяволите тези кадри няма да променят живота ни.
Истината е че това момче има недъг и той се справя с него, не само защото има силна воля и желание за живот, но и защото знае срещу какво се бори. То се бори с недъга си и го побеждава- браво! Но аз като нямам недъг и като няма какво да преборя, то как да реша проблемите си.
Мисълта ми е, че е много лесно да кажеш "Пребори себе си, пребори страховете си и всичко ще бъде наред", но това, макар че е вярно не отговаря на въпроса "Кой съм Аз и какви са страховете ми".
Животът за някой хора е черно/бял- бориш се и побеждаваш..., нещо като на война- просто и ясно! Но за повечето хора животът е по скоро като картина на Моне, гледана от много, много близо.
Така че нямам нужда да ме учат как да се боря със живота, а ми кажете как да го живея без да се губя..., това е по полезно. Ама това май не става с филмчета, май!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   15-06-09 20:07


За момчето не ми е жал, защото ако вярва в собствените си думи, то жал не му трябва. Виж за нас ми е жал...! Жал ми е за това общество, което има нуждата да гледа нещастието на другите, за да може да го съизмери със себе си и това да го накара да се почувства по добре.



Ежко, респект! [smilie24] [smilie24] [smilie24]



Публикацията е редактирана (15-06-09 20:07)

Отговори на това съобщение
 Re: Нещо което ще ви накара да се замислите!!!
Автор: tnt   
Дата:   15-06-09 20:11

Ежко, липсваше ми [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   15-06-09 20:46

Ежков, написал си го фамозно - аферим !!! [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

На 100% съгласен.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.