Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 14:13


Абе как обеждавате гаджетата или жените си че като снимате други жени (професионално или пък не) това не означава че задължително правите секс с тях и им изневерявате (въпрепи, че понякога точно това е положението) :))[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: cicomanco   
Дата:   12-06-09 14:16

Викаш я да ти помага с осветлението и следващия
път си ти![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   12-06-09 14:23

Абе я спокойно си чукай моделките. Като ти мрънкат поне да има за какво

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tofo   
Дата:   12-06-09 14:25

Един фотограф си седи в ателието и пие кафенци с някаква мадама. Жена му звъни на вратата:
- Бързо се събличай, че ако ни види как пием кафе кой знае какво ще си помисли.
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: d_vader   
Дата:   12-06-09 14:29

Мойта не ми дава, не че това ми е работата, ама като види че съм снимал някоя друга, не дай си боже да е красива, и не можете да си представите какво става ;))) (направо ми се иска да я снимам ама не смея ;)) [smilie11]

Абе като снимате и остават доказателства, така че без снимки е по-мъдро хаахахааха ;))

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: dinkoff   
Дата:   12-06-09 14:31

Кубето да каже [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: asahi   
Дата:   12-06-09 14:32

Убеждение трябва, а не обеждение.
Бракът най-често пречи. И нищо да не правиш пак те подозират.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Pulsar   
Дата:   12-06-09 14:34

Ба, и без брак си ме подозират постоянно... Добре, че поне ся сериозни неща нямам на главата, че пак трябв да обяснявам що снимам в 3-4 през нощта в студиото [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tnt   
Дата:   12-06-09 14:34

нямам проблеми [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 14:45

А как правите:

1. Казвате и че довечера ще снимате някаква мацка, и я оставяте да ви мисли и ревнува;
2. Казвате и че снощи сте снимали съответната мацка, и вече е пред свършен факт ;)
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 14:47

Или пък:

3. Изобщо не си правите труда да и казвате каквото и да било, за да няма 'излишни' поводи за караници ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: asahi   
Дата:   12-06-09 14:47

Нема се обясняваш и отричаш докрай. Ако си има бръмбари в главата жената те винаги ще бръмчат - без значение какво правиш.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: d_vader   
Дата:   12-06-09 14:56

Ами моята казва че може само нея да снимам, и иди и обяснявай че това е същото като да можеш да снимаш единствено родния си град, и да не може да щракаш и да ходиш на екскурзии.... ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 15:38

asahi > ами един преподавател по право в университета винаги така викаше, отричаш до дупка!!! Дори и да има доказателства, видео снимки, отричаш! Казваш че си бил пиян или дрогиран, и не си виновен! Но причината е защото мислиш за нея, и я обичаш, и в никакъв случай не искаш да накърняваш достойнството и, като си мисли че си го направил съзнателно! :)))

d_vader > Подкрепям те, не може само на едно място да се снима, трябва да се обикаля! :))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: димитърславчев   
Дата:   12-06-09 22:05

и аз нямам проблем с жената проблема идва от кучето все ще докопа на някоя я сутиена я прашките и всичко се прави на парчета батка ама и то е женско!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-06-09 22:14

Автор: sir_sky
Дата: 12-06-09 14:47

Или пък:

3. Изобщо не си правите труда да и казвате каквото и да било, за да няма 'излишни' поводи за караници ;))
..........................................

Е ти сам си дал правилния отговор

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: asahi   
Дата:   12-06-09 22:36

Трета точка в някои случаи не фърфи.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 22:46

като мине е супер, ама често не минава :)) особено ако е някой луд час ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: livinginchaos   
Дата:   12-06-09 23:17

Отдавате са на пейзажи и птички [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   12-06-09 23:22

Голяма жега навън бре... [smilie5]

Като сте я подхванали тъй, какво правите когато някой 'фотограф' реши да ви снима жената? Или пък тя реши, че трябва да бъде снимана? [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 23:27

Оппа, тука май се обръщат нещата! Много добро включване danbi! :))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   12-06-09 23:34

Е нали за туй сме ние че уж знаем как да снимаме, и можем и ние да свършим таз работа ;)) Пък ако тя се дърпа и иска по добър.... не знам... ;)) ние си снимаме моделките, някой я снима нея :))...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: димитърславчев   
Дата:   12-06-09 23:47

аз ще ви кажа какво правим на мен ми се е случвало само че с колега художник нарисува гаджето ми голо без нито един от двамата да ми спомене и в един момент виждам готовото платно на изложба И ПОЛУДЯВАМ да се беше ....... нямаше да ме е яд толкова а отгоре на всичко да беше някакав нечовешки талант а той гола вода само на визия и приказки го докарва и тогава нащтата се развалиха и за двамата имаше ....... както и още ........ и после ........ и вие ме разбрахте нали какво става когато друг иска да ви снима жената

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: asahi   
Дата:   12-06-09 23:50

"да ви снима жената" - тя да не ти е собственост бе?

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-06-09 23:51

Абе незнам.... Аз за тва снимам фтички за да нямам поводи за главоблъсканици.
[smilie21]

Че то нали българина най-го било страх да не настине, да не му "снимат" жената и да не се мине...

[smilie5]



Публикацията е редактирана (12-06-09 23:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: d_vader   
Дата:   13-06-09 00:08

Абе да, ама фтичките и цветята не са интересни кат не можеш да ги чукаш ;)) друго си е да фанеш некоя писана и......

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tonyf   
Дата:   13-06-09 00:24

A be я си снимайте на воля и тя да си се снима на воля и всички да сте весели и доволни! [smilie5] Че иначе какво се оказва - на вас ви са се натискали готини каки да ги снимате, ама вие нали не правите такива неща, а и щото съпругата да не се почувства наранена нещо или пък щото много ревнива, или красива, или добричка, а после изведнъж разбирате, че тя се снимала, снимала, свят да ви се завие... [smilie18] [smilie18] [smilie18] ...така че, снимайте си и вие та да се изравни поне малко баланса!

(белия баланс[smilie18] )

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Princess_Lia   
Дата:   13-06-09 01:11

Уф, големи умници сте всичките [smilie7]
Човек тръгне ли да кръшка, може да кръшне и като отиде за хляб. Да не говорим, че може да кръшка и без никъде да ходи. [cool]
Нали знаете - няма какво да се следим, че ако се следим, ще се хванем.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: novi4ok   
Дата:   13-06-09 04:03

Бе, тя бившата така ме свали - подари ми нейни "гт" снимки (сравнително скоро рабрах, че ги е правил виден наш съфорумец, ама аз тогава не бях регистриран... [cool] ) Е, после стана "бивша" 'щото се оказа, че си харесва фотографи и обича да я... "снимат". Редовно, разнообразно и по много...
Хубавото на цялата история е, че и на мен ми паднаха задръжките и сега снимам наред...[smilie3]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: _Tais_   
Дата:   13-06-09 08:09

Гледам, само мъжете взимат отношение :)

Единственият път, когато ми се наложи да снимам мъж - мой приятел от 20 години, повтарям, приятел, разправиите бяха до Бога.В крайна сметка дойде с мен.
След това разправиите бяха, ама защо сега го публикуваш във фф, ама защо сега пускаш още една....нали беше само за услуга...
Та си гледам пейзажите, за да си нямам главоболия... [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   13-06-09 08:40

Благодаря и за дамското мнение _Tais_!!! Оф аз много мразя такива дето много се мешат без да знаят защо ;)) Аз ако бях на твое място, точно пък на приятел хич и няма да обяснявам много, а и дори да дойде с мен, умишлено ще го накарам или да чака, или да му е тъпо ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: d_vader   
Дата:   13-06-09 09:58

е това с приятеля не го разбирам, той какво иска всъщност, да ти е приятел или нещо друго...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: _Tais_   
Дата:   13-06-09 11:20

Моделът ми е приятел от 20 години, а този, който се сърдеше е човекът, с когото имам връзка...май двузначно съм се изразила...


Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 14:40

На мен така едно гадже ми мрънкаше за снимките на Стефан в профила ми [smilie18] [smilie18]

Погледнах го на криво първият път, а после му посочих вратата. Все следващ път става по-зле. Да ходи да си търси някоя мюсюлманки с девствен колан. Аз ще си снимам който и както си искам, колкото пъти си искам, гол, облечен, съблечен, развлечен.

У ЛЕВО!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   13-06-09 14:46

Princess_Lia, Chitsujo [smilie24]

Така де, човек трябва да разполага със свободата си. А когато се опитват да му я ограничат, съвсем естествено търси изход. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   13-06-09 14:57

Напълно ссъм съгласен ChiTsuJo!!! Ако сте заедно да се ограничавате, няма смисъл!!! ;)) Особено ако човек, който не схваща смисъла на фотографията, със сигурност ще счита това за напълно излишно! Аз също предпочитам да творя на воля и да си снимам който искам, и както искам!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   13-06-09 15:20

Chitsujo... уф, абе като те препрочетох.. всеки път става по-зле със същия, или по-зле със всеки следващ? [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 15:24

Нямам време да им давам втори шансове, много бързо се дънят, а пък не съм особено взискателна [smilie8]

С един и същ човек, разпали ли се веднъж ревност, става все по-зле всеки следващ път. Това исках да кажа. Дори да премълчава, то си личи по свитите устни, краткото мълчание и разни други нервни пориви [smilie18]

Ако някой ме ревнува определено това е повод и аз да започна да го ревнувам и познавайки се добре тия работи хич не са хубави. Искам свобода на мисълта, на снимане, на пътуване, на живот [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 15:33

Фотографията и ревността, като рисуването и ревността, като киното и ревността, като театъра и ревността, като още много други артЪ и неАртЪ поприща.

Сетих се за Пабло Пикасо, сетих се и за всичките филми и истории, които са направени или са се случили в действителност. Сетих се и за Яворов, за Лора и за Мина...

Жените са страшно облъчени от подобни истории може би [smilie8] Като гледам и мъжете доста под чехъл [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   13-06-09 15:45

Моля, моля... аз имам нови сандали! [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   13-06-09 15:52

А аз имам нов бански [smilie5] Много студено стана тук, провали ми се плажът днес [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   13-06-09 15:58

Ами... може да прозвучи необичайно за някои, но аз си мисля, че щом наистина се радваш на човека до теб и го обичаш истински (с малко по-зряла либофф), това значи да го приемаш такъв, какъвто е. И какво като се е снимала или "снимала" тя - нали й е било хубаво, няма никакви латино-драми! Значи има някаква необходимост да го направи за момента с друг фотограф [smilie18] .
А пък ако изведнъж или постепенно човекът до теб разбере, че с теб получава истинска свобода, може да поиска да изкарате заедно и цял живот. Или колкото е писано. И да има раздяла, пак няма ревност и истерии, а само либоф и позитивизъм. Просто всеки тръгнал по нов път и така.
[smilie5] [smile]
[beer]

ПП: Искам да кажа, че мнооого изморително това животну Ревността, мнооого енергия гълта, а тая енергия може да се използва за други хубавини. Или за други "снимки" [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   13-06-09 16:04

... да допълня - аз даже не съм фотограф и не разбирам от фотография [smilie18] [smilie18] [smilie18] . И от ревност много не отбирам,... така че по-добре да не се бъркам на профитата [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   13-06-09 16:06

Така става, като се въздържи човек... [smilie8]

Тъкмо да напиша същото, а tonyf ме преварил. [smilie18]

Важното е да има кого да снимаме, другото са моменти на слабост.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   13-06-09 16:13

Добре казано tonyf!!! И аз така мисля!!! Енергията, която се хави при ревността, а тя наистина изглежда е много като гледам, по добре да се инвестира в нещо хубаво!!!:)))
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tonyf   
Дата:   13-06-09 16:59

ChiTsuJo, [smilie24] хладнокръвно действаш! Хубаво си се ориентирала за тая пуста ревност![smilie5] . И аз ги научих тези работи, по трудния начин. [smilie5]


Обаче! Сега се сетих нещо много смущаващо, което сецна либерално-демократичния ми порив!: ми мацките много ни се цупят ако въобще не ги ревнуваме! И са едни сърдити, мале мале! "Той не ме изревнува, ама изо-о-об-що, значи не му пука, значи не ме обича, или значи - ужас - има друга!"
Тогава какво правим??? Да ви ревнуваме ли малко и здравословно, дори и на ужким? [smilie25] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Princess_Lia   
Дата:   13-06-09 17:38

По-малко може, това показва внимание. [smilie5] Но все пак въобще да не се стига до въпроса: "Ама ти сега къде беше?"

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   14-06-09 06:26

То до този въпрос ако не се стигне пък пак че изглежда като "ау, той дори не ме попита къде съм била" и пак няма да е добре мисля! :))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Bumerang   
Дата:   14-06-09 08:58

За да нямате проблеми снимайте само тоакива неща:https://photo-forum.net/i/912214 [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   14-06-09 09:26

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/mbdn0308.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/104/h_1216715835_magari.jpg



Публикацията е редактирана (14-06-09 09:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   14-06-09 13:49

Да бе, тогава ще те обвинят в зоофилия! [ezik]

Питаш си най-ревниво къде е била и с усмивка се съгласяваш с версията "бях с приятелки".

При всички случаи, пустите му жени са добър обект за снимане [smilie5] [smilie5] [smilie5][smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: El_Fuego   
Дата:   14-06-09 18:00

Ми мойта си я снимам аз и тя си харесва снимките. Харесва и когато съм снимал други жени, било познати или непознати.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   14-06-09 18:36

El_Fuego, ти си щасливец!!! Поздрави я твоята!!! :)) А не ти ли казва като види някоя друга как си снимал, 'ее що и мен не ме снимаш в тази поза?' :))

Cheers!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: mart_art   
Дата:   15-06-09 06:34

Abe az mislya che nikoya jena nyama da i e priyatno myja i da si shtraka nai razlichni madami ;)))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   15-06-09 10:53

ХИхихи, някой ми е гледал профила [smilie18] [smilie18] Не че си падам по големи и космати [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 12:46

Abe az mislya che nikoya jena nyama da i e priyatno myja i da si shtraka nai razlichni madami ;)))

Аз пък мисля, че има и жени, които са надрастнали селския манталитет и нямат нищо против...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   15-06-09 13:28

I az taka mislYA! [smilie18] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   15-06-09 13:36

n1x0n написа:

> Abe az mislya che nikoya jena nyama da i e priyatno myja i > da si shtraka nai razlichni madami ;)))
>
> Аз пък мисля, че има и жени, които са надрастнали селския > манталитет и нямат нищо против...


ТОЧНО така е - и аз познавам няколко такива жени даже... така че - въпрос на манталитет е :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: canonio   
Дата:   15-06-09 13:48

Жените са комерсиални същества и ако си вадиш прехраната с фотография, биха го приели нормално. Но в останалите случаи остава без отговор въпроса : От какъв зор ще ходиш да снимаш жени, просто за кеф?
Може да уважават хобито ти и да не задават въпроси, но в главата им винаги ще има едно "защо го прави".. Да не говорим, че ако не и купиш обувките, дето ги иска от 3 месеца, пък разбере, че си платил 100 кинта по модели, ще иска да вземе по-крупни мерки[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Това не е до селски манталитет, по-скоро е чистата женска завист и ревност...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Славов   
Дата:   15-06-09 13:53

Само казват, че нямат нищо против, ама от вътре им кипи ли кипи....[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Frida   
Дата:   15-06-09 14:04

Аз съм много ревнива и моя човек е много ревнив. Но и двамата сме достатъчно умни, че да не спъваме другия, в това, което обича да прави.

Но най-важното е: грижете се жените ви да се чувстват обичани и няма да ви мрънкат за глупости. sir_sky написа:

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: Frida   
Дата:   15-06-09 14:07

Леле, сега се зачетох по-горе какви мъдрости са писани за жените - меркантилност, селски манталитет, завист и подобни ... Браво, специалисти, евала, дайте да ви стисна ръката! Вижда се от пръв поглед, че познавате добре жените. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 14:18

Това не е до селски манталитет, по-скоро е чистата женска завист и ревност...

Добре... "не по врат, а по шия" [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: princess_lia   
Дата:   15-06-09 14:42

Фрида [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   15-06-09 15:12

Да! Фрида [smilie24] !!! ;))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   15-06-09 15:27

canonio ще иска да вземе по-крупни мерки

като например, да и купиш ония обувки от 500лв? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: CanoniO   
Дата:   15-06-09 15:36

Frida,
като ви гледам, жените-фотографки във форума, как се дерете една-друга от време на време.. нека не говорим, че завистта и ревността ви е чужда...


Помните ли случая ajvili ?



Според никсъна, женската завист и ревност съществуват само при селянките.. Един вид, при неузрелите мозъци и тесногръди обкръжения.....

Аз пък казвам, че не всички жени на света се интересуват от фотография. Другото, което казвам е, че гинеколозите също имат жени. Но надали щяха да имат жени, ако това беше хобито им.. Дори и при градско възпитание[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (15-06-09 15:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: kaiser.soze   
Дата:   15-06-09 15:44

CanoniO, все пак прочети още един път

Аз съм много ревнива и моя човек е много ревнив. Но и двамата сме достатъчно умни, че да не спъваме другия, в това, което обича да прави.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   15-06-09 15:46

CanoniO > Това за гинеколозите е много добре казано!!! [smilie24]
И наистина около мен, в Япония, също много малко жени се интересуват от фотография, да не кажа че са почти 0, и всички те снимат просто снимки за спомен, и между тях има такива които разбират хоби то ми, и дори често искат да ги снимам, но има и такива които не го проумяват, но това си е напълно нормално! :))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: dtv   
Дата:   15-06-09 16:03

:)))))))))))
много забавен разговор и позиции

[smilie24] но благодаря ви, изчетох с интерес, тъкмо навреме, точно тези дни започнах да се замислям дали пък да не приема идеи и покани за моделстване, които дълго отхвърлях.ще взема под внимание всичките ви мисли [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: BirdOfPray   
Дата:   15-06-09 16:20

dtv - мъжко ли си или женско [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   15-06-09 16:27

dtv, размишленията ти ме подтикнаха за размисъл относно връзката между модел и муза [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   15-06-09 16:40

Хмм, да!!! Интересно! Връзката м/у Модел и Муза! :)) Има ли го това животно и дълго ли живее! :)) Това е въпроса!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: danbi   
Дата:   15-06-09 16:49

Както е казал видния изследовател Висоцки

Меня сегодня муза посетила,
посетила, так, немножко посидела и ушла.


От това твърдение следва, че музите са много непостоянни същества. Не е ясно колко дълго живеят, обаче не се застояват дълго на едно място.

подозирам, че същото важи и за моделите...

Аналогичен случай...

Според руския квантов физик Вадим Зеланд “вдъхновението е състояние на единство между душата и разума, при което липсва потенциала на важността.”

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 16:50

Според никсъна, женската завист и ревност съществуват само при селянките.

никсъна всъщност коментираше едни определени ПРОЯВИ на тази завист и ревност, които излизат извън рамките на нормалното партньорство в една двойка... но щом те кефи да ме перефразираш така, че да ти върши работа на теб - угаждай си. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: CanoniO   
Дата:   15-06-09 17:10

Ееее, стига сте се засягали де[smilie18] [smilie18]
Шегувам се и се забавлявам. Не водя спор, и съм далеч от мисълта, че живеем във времена, където нещо може да се обобщи до "всички жени", "всички мъже" или "всички двойки" [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: vladimir666   
Дата:   15-06-09 18:00

кой шъ мъ снима гол да казва бързо[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:29

Аз, януари, на Тодорка горе. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tonyf   
Дата:   15-06-09 18:29

vladimir666 питай "коя" , че на "кой" не знам кой ш'ти обади...
[smilie18] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tonyf   
Дата:   15-06-09 18:33

Брей, n1x0n колко бързо ти върза, накъде отиде тоя свят! [smilie25]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-06-09 18:36

Ми ако ти падне възможността да снимаш гол човек, през януари, на връх Тодорка - съветвам те да не изпускаш шанса tonyf!
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   15-06-09 18:42

Ша ти замръзне унуй нещо бре!!!

Имам предвид обектива! :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: vladimir666   
Дата:   15-06-09 18:55

Имам по гащи от февруари на 2500м в Рила, ама ме е срам да ги пусна[smilie5]


31 декмври 2008
Пирин - Тевно езеро 2515м

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/dkvf7716.JPG
http://photos-g.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2218/247/88/524886132/n524886132_2623150_4316.jpg


не съм аз това последното[smilie18]



Публикацията е редактирана (15-06-09 18:56)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   15-06-09 20:47

луда мацка, ако питате мене бяга от някой извратен фотограф дето я е съблякъл да я снима на снега...

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: tan4o   
Дата:   15-06-09 20:47

Добре че каза[smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   16-06-09 10:59

Според мен въпроса е не дали ви ревнува половинката като снимате човек от срещуположиня пол, а дали въобще ви ревнуват.

Тоза за снимките е просто още един повод за ревност. Ако половинката ви е ревнива, то няма значение дали отивате с "приятел от другия пол на кафе или снимки ....

Всичко опира до уважение и до доверие. Какво как обяснявате като отивате на снимки, е друг въпрос. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   16-06-09 11:33

ilski > [smilie24] ако е ревнива само едно оставане насаме с другия пол си е повод вече! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ilchoni   
Дата:   16-06-09 11:58

аз говоря от позицията на жена :) Т.е. визирах сега ревността на мъжа... Щото и тя понякога не е никак "малка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: iVoZaFiRoV   
Дата:   16-06-09 12:04

Аз не обичам да ме ревнуват [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   16-06-09 12:30

ilski > вярно, ревността на мъжа понякога е много голяма и някои хори дори си позволяват да не позволяват на жените си да правят нещо, което си е отвратително!

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: ilchoni   
Дата:   16-06-09 12:46

sir_sky, направо си е жалко подобно поведение.... Но в такава една ситуация, и жената си е виновна, че го позволява.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотографията и ревността...
Автор: sir_sky   
Дата:   16-06-09 12:52

Ммда, аз това не мога да го разбера, имам една приъателка, гаджето на която си позволяваше страшно много работи, и аз още не мога да развера как не му е била шута още... не може и не може, и като я питам защо, 'ами не знам, не мога' амма все се оплакваше че не можела да се вижда с приятелки, удрял я е... ама аз си мисля че и тя си е виновна за това, и си има своя избор!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   17-06-09 22:03

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-09 22:05

емчи то и много ревниви жени има... ама като ще е гарга да е рошава! Какви са тея... номера.
Даваш като испанките с розите в косите и толкоз [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tan4o   
Дата:   17-06-09 22:32

Личната свобода всеки сам си я извоюва!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: sir_sky   
Дата:   17-06-09 23:07

Ммдаа! ;)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ilchoni   
Дата:   18-06-09 16:03

[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alfa145   
Дата:   18-06-09 17:04

По отношение на ревността... има една мисъл: "Човек съди за другите по себе си". Никога не съм смятала, че има смисъл в това да ревнуваш половинката си... губене на енергия в грешна посока.
А по отношение на снимките... съвсем е нормално всеки да изпитва удоволстие докато снимка жени. Та жените са красиви!!! :)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   18-06-09 18:00

ем, някои мъже също [smilie5]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.