Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 00:37

Препоръчвам да намерите малко време и да изгледате.

http://vbox7.com/play:758daeba


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: lipostok   
Дата:   10-06-09 01:03

А другите части?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 01:09

[smilie8] [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Ся като плъзна туй клипченце в Нет, всички ще станат много богати, тоест ще ни удари мегахиперинфлация...

Ми аз като си мисля за Серена Уилямс - де я? [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 01:16

http://vbox7.com/play:a8d06929

http://vbox7.com/play:1849a9e9

http://vbox7.com/play:fab2447f

http://vbox7.com/play:fab2447f


Ето и другите части по тяхната последователност.И Мите,я малко по-сериозно моля те не ти е присъщо такива глезотии за 35 годишна възраст.Хората говорят много сериозни неща,а не глупости като твоите-ядосваш ме...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 01:21

Е, не е като да не съм те научил на нищо сериозно... [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:22

я кажи напрао - е... ли си я тая


п.п асоциирах изказването на митето с песен на ъпсурт

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 01:27

[smilie9] мислите детски и хич не обръщате внимание на темата... NO COMMENT

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:29

не просто тия раути сме ги мислили отдавна и вече не са ни интересни[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 01:39

Ми просто не вярвам в подобни романтически тайни - не се сърди https://photo-forum.net/joro/emoticons/smitten.gif - не може за всичко на едно мнение да сме. [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 01:44

ами това,ако ти се струва романтично просто не знам .... по-реалистично и научно доказано не знам просто.нямам идея какво за теб е романтично де,но явно представата ти не е точна...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: japanese   
Дата:   10-06-09 01:45

NUshenec slushai uchitelia si !

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:45

тука назрява семеен скандал.. мите влезни малко в роля бе човек [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 01:50

Не мога да разбера,защо и до кога ще има хора,които просто ще живеят ден за ден,ще мислят лекомислено и няма да обръщат внимание на важните неща в живота.До кога ще се отнасяте лекомислено спрямо сериозните теми тук и ще се опитате да ги правите лигавщини.
Човек се опитва да ви покаже и другата страна на живота,тази по-сериозната за която всъщност да мислите,а вие го обръщате веднага на майтап.Просто както казах тук има много малко нормални хора ,кoито обръщат внимание и на по-съществени неща.[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:53

това ми прозвуча като - мамо що иванчо не иска да си играем на кукли?

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: japanese   
Дата:   10-06-09 01:55

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 02:01

Да, може би терминът "романтически" не беше точен... [smilie8] Но ще поспорим наживо де... [smile] [smile] [smile] [smile] [smile]

За сериозност - знаеш твой ментор колко много сериозен... [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: tonyf   
Дата:   10-06-09 02:06

Нушенцето, [smilie24] !

Който иска - ето и торент за сваляне на The Secret, пак с бг субтитри. Мн готин и точен филм.

Drew Heriot е направил и следващ филм, нещо като продължение - The Moses Code се казва, торент с бг субове има в колибката.

[thankyou] [beer] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 02:12

Автор: tonyf

[beer] [beer] [beer] [beer] [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 02:16

малееееееее страхотен сайт tonyf ,браво нямам думи просто...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   10-06-09 02:16

Може да го дръпна и аз като имам време, ама ако има превод. [smilie8] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 02:23

екстра аз си го дръпнах и има Бг субтитри за тези,които не знаят английски език [ezik] [ezik] ...Отново благодаря,че все пак има малцина нормални хора,с които можеш да разговаряш на сериозни теми,като tonyf

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: tonyf   
Дата:   10-06-09 03:29

Ами то... реално ние всички се раждаме нормални, но после зорлем поизперкваме или ни карат да поизперкаме. Хубавото засега е, че във всеки момент на живота си можем да се усетим и, стига да поискаме, все още можем да си самовъзстановим първоначалните настройки.
[smile]
И е много хубаво също, че все повече хора си дават сметка кое е наистина ценно, как стават нещата и какъв е смисъла на битието ни тук в това време на тая планета, и че ако не съумеем да бъдем в хармония със силата, която движи цялата вселена, има вероятност просто да станем излишно звено от веригата.
Но засега си мисля, че все още ни е позволено да държим поправителен.
Самият факт, че се появяват такива филми, книжки, теми във форуми, не е случаен и говори, че нещата се завъртат в положителна посока.
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: tnt   
Дата:   10-06-09 07:00

Тониф, напълно съм съгласна с теб... на това му викам аз "тиха революция"...но патетиката е излишна според мен

Мерси за The Moses Code [smilie24]



Публикацията е редактирана (10-06-09 07:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене
Автор: Vinsent   
Дата:   10-06-09 07:09

Nushenceto [smilie24] [smilie24] [smilie24]

tonyf, благодаря за The Moses Code [thankyou]
Сега го свалям!

Когато за първи път гледах Тайната си обясних много и различни случай от живота си! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 08:20

ЕЕЕЕ,много се радвам,че има хора които въпреки лигавщините оценяват и сериозни теми като тази,а и гледат подобен тип филмчета.
Винаги съм казвала,че е хубаво да се отличаваш от масата хора...[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: El_Fuego   
Дата:   10-06-09 09:10

А, бе, тоя първият линк за vbox-а защо завършва на "daeba"?


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: tnt   
Дата:   10-06-09 09:17

Нуше, Нуше [smile] колко има още да се изненадваш в този живот... дано са ти все така приятни изненандите [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене
Автор: ilchoni   
Дата:   10-06-09 09:20

Все хубави филмии.... Мога да ви препоръчам и друг - what the bleep do we know

Нуше, не се ядосвай. Трудно е да въздействаш на хората чрез форум... Тук рядко се намира някой, който да възприеме темите насериозно, че и сериозно да се отнесе. Просто една подобна виртуална комуникация, не винаги се приема насериозно. И нормално....

Който трябва ще те разбере, ще те чуе. Не се ядосвай за останалите. А им се усмихни и продължи напред.

[smilie24] за темата

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 11:03

mu[ence, toзи филм да не е за един дето разправя как ако искаш нещо много силно , то непременно се случва. щото аз май гледах едаин такъв THE SECRET, ama ne]o не го разбрах съвсем.
някой иска ли да коментира?? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Nushenceto   
Дата:   10-06-09 11:09

този е филма,но явно трявба да гледаш и следващият който е написал tonyf -The Moses Code, за да разбереш смисъла на подобен род филми...[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 11:13

ами ако не раазбера и The Moses Code кой друг трябва да гледам за да го рабера [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: BOrisoFF   
Дата:   10-06-09 11:19

Каизере не се излагай! Има наЙстина сериозни доказателства изложени във филма. Ако не си го разбрал от 1вия път - гледай го 10 пъти, 20 пъти....докато започнеш да го разбираш. Накрая без да си мърдаш пръста, само със силата на мислълта, в гаража ти ще са наредени най-луксозни автомобили и ще тънеш в разкош [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 11:21

таа па[smilie10] нидей разбива надеждите на хората[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 11:24

а, такава ли била работата. аз найстина ще седна да го гледам още поне 15-20 пъти,даже ей ся почвам.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 11:28

ако ти отеснее гаража може ми пратиш некое друго Бентли[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: BOrisoFF   
Дата:   10-06-09 11:31

Ама, Старец, и ти трябва пък малко зор да си дадеш...с тоя скептицизъм до никъде няма да стигнеш [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: kaiser.soze   
Дата:   10-06-09 11:33

няма проблем, почвам да рисувам новия гараж.
някой да иска един астън мартин? [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 11:35

ааааааа нища [smilie10] един приятел от Перник каза че нещо не съ дърпат като Гоуфо - искам си Бентлито[thankyou] [thankyou] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: HP   
Дата:   10-06-09 11:57

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: valeriq   
Дата:   10-06-09 13:18

трогателно сериозен е филмът.
темата тук също. [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: Пешо   
Дата:   10-06-09 13:23

Това е защото си обезкосмявате гърдите.

мъжките косми-естествена защита против лош късмет....



Публикацията е редактирана (10-06-09 13:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 14:01

да бе да.. а въшките де отиват[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-06-09 14:02

Боффи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Тема породена от лошите неща,които се случват напоследък(Позитивното мислене)
Автор: tantris   
Дата:   10-06-09 14:43

Бе то и Хитлер е мислел позитивно до края[smilie8]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.