Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 23:18

[smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 23:22

http://www.bezplatno.net/listing-146744-ford.html


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: Marillion   
Дата:   09-06-09 23:40

Човека си е казал каква е колата и какви пари и иска.

Ако няма да купувате, поне не спамете.

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Princess_Lia   
Дата:   09-06-09 23:54

Големите коли са много удобни и возят супер удобно. Моята е комби и се оплаквам единствено от местата за паркиране в града (жена, какво искаш [smilie3] ).

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-06-09 00:04

Аз обичам коли дето като се протегна и мога да си забърша задното стъкло. По-удобни са ми. С големите трябва да слизам за тая цел. [smilie21]

Виджией, успех братче [smilie24] Ще ти трябва. Защото колкото и да разправяш, че не е била такси няма да ти вярват.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   10-06-09 00:11

Ще повторя Марилион. Човека си е казл какво иска и какво дава. Тука бая майстори се навъдиха... какъв бил цвета, какво да очавка и пр... Е, не мислите ли, че той си знае най-добре?
МОдела е супер, комбито си е комби! Голяма, удобна! Къде е карана? Мисля, че зависи КАК е карана и от кого, а не къде. Половината ми роднини са в Париж и карат по Пътища. Вярвайте ми, не искате да купите техните коли. До шофьора е [ezik] [ezik] [ezik]


[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: djogata   
Дата:   10-06-09 00:36

Всички Фордове от 2000 година насам (откакто е излязъл Форд Фокус, явно с този модел правят някакъв пробив във системата на окачването) имат страхотно поведение и стабилност на пътя.

Форд Мондео комби от 2004-а и 2005-а е "Използвана кола на годината" в много страни в Европа за 2007 и 2008, сигурно ще отмъкне награди и за 2009.

В смисъл, получаваш най-доброто за цената, която плащаш, защото колата е сравнително евтина, а пък си е много добра.

Виж, за конкретната бройка не е 100% сигурно, че е перфектна, зависи от много неща - например поддръжката сигурно е била добра, но в същото време експлоатацията най-вероятно е била доста дива - както знаете "най-здравата кола е служебната кола" [smilie5]

Успех с продажбата [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: slays   
Дата:   10-06-09 01:43

Аз само да вемтна за Форда, карам Форд Ескорт 1993г. първи собственик съм, всеки ден се кара из яките дупки на 260.000км. от както е нов се кара само на газ. кара се и във високи обороти, просто Форда никога ама никога не ме е оставял на път, други е дърпал бмв-та има много зкаъсали и тем подобни [smilie18], но Форд просто няма грешка паля и тръгвам даже не чакам да загрее и в най-големия студ... Няма грам ръжда, хората като го видят и се чудят какво става... двигателя няма грешка, в сервиз не е влизало, нищо и никаква част не е сменяно, на скоро даже маслото го смених със закъснение беше едно такова гранясало, като боза.. колко баири е катерело, колко цимент, тухли е товарено само то си знае, окачаването е просто като ново.. интериора, пластмасата ама грам не се е раздрънкала дори, чак със сила и не помръдва.
Не се и съмнявам за това мондео, че ще е стабилно и комфортно и с пъргав двигател и т.н. успех с продажбата.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:50

бах тоа ФОРД да не е модел Т72

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: djogata   
Дата:   10-06-09 01:50

Хахаха, някой се опитва да вкара ирония [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Форд Ескорт са рядко калпави талиги, но от края на 90-те Форд са повишили качеството значително

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: slays   
Дата:   10-06-09 02:12

HACOO, по-здраво. Карах едно бмв 3-та серия 95година, че то доста тясно.. сега спестя за един Форд Мустанг, после за едно ГТ40 [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dimi2007   
Дата:   10-06-09 03:50

Доста изказвания са в страни от темата, но за сметка на това са мноо "компетентни".....

Що се касае до цвета, ето пример със Ферари-то на фермера - просто съвършено....!!!

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/zqiw7240.JPG
http://www.seriouswheels.com/pics-2004/2004-Dodge-Durango-Dude-Concept-SEMA-FA-1024x768.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: tonyf   
Дата:   10-06-09 04:26

Форд Мондео след 1999 е много сполучлив, здрав и непретенциозен. И комфортен за парите си. Това, което му липсва, е единствено имидж. Vga, на твое място аз бих си го карал в Австрия на първо време докато се устроя. Но пък да, щом събираш средства, ако някой ти даде цената му, не се колебай!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   10-06-09 10:08

Благодаря за подкрепата! tonyf, просто ми се ще да карам по-евтин автомобил на първо време защото все пак отивам на място без да познавам абсолютно никой. доколкото за зимата знам какво ще работя, в момента просто ще отида да си търся работа и ми се ще да съм подготвен за най-лощото - да не си намеря работа дълго време. Приемам и бартери за нещо старичко, но голямо. Форд Галакси примерно ми харесва много. От тоя род но да е по-евтино. [smile] А мисля че за имиджа имаш право - не е най-забележителната кола, но се надявам бъдещия й собственик да я оцени както аз - а аз исках голяма и комфортна кола преди всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:22

http://www.autohop.bg/cars-144283-Ford-2004.html

Обади се натози от линка и му кажи, че имаш 5,5к да видим какво ще ти каже!
... при това колата не е комби, не е жълта и е по-нова от твоята.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   10-06-09 10:26

Стояне, тая кола е с десен волан, това че не е комби е зле, но да, една година е по-нова и не е жълта. Искаш да ми кажеш че цената ми е висока така ли? Покажи ми моля те еквивалентна на моята кола за по-малко пари. Егати чудото, аз съм дал по-ниска от най-ниската цена която съм виждал и ти ми казваш че е два пъти по-висока от подходящото. Не те разбирам, честно. Нима цвета определя половината стойност на колата?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:28

не се сърди, моля
вероятно съм прекалил
но мисля че е висока цената която искаш

а за десния волан не съм обърнал внимание ... баси

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:33

Аз моето бих го дал за 3-3,5 к
94 г., седан, черно, 1,8 бензин, 16 винтила, 115коня, климатик (поддържан и работещ), ербег, АВС, лети джанти, ел. стъкла, ел. огледала, централно заключване от алармата, фабричен фирмен радио-касетофон със запомнящи се станции 4х20 вата в четирите врати, с газова уредба (читава) ...
Разход газ градско 10 л. извънградско газ 6,5-8,5 л. според това как го карам ...
/не съм карал по-хубава кола/
причина - искам по-нова

пък ако никой я не ще, ще я дам на някоя от щерките, ама мощничка и големичка ще им дойде ... нищо че е икономична.



Публикацията е редактирана (10-06-09 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 10:37

за 94ти набор ненам каква е цената- аз се опитвам една пума 99да я продам за 3,5 и нищо не става

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:38

какво е пума?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 10:42

форд[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: asahi   
Дата:   10-06-09 10:53

Каквото и да си говорим в България пазарната ситуация е такава:
1. Желанията за покупки на автомобили са намалели силно. Пазарът се свива непрекъснато.
2. Жълтите коли не са на почит.
3. Форд има лоша слава.
Поради горните причини изгодното продаване на жълт форд в България сега е невъзможно. Трябва да се направи компромис или със страната, или с цената. Цветът и марката няма смисъл да се сменят.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:54

vga написа:

> Стояне ... Покажи ми моля те еквивалентна на
> моята кола за по-малко пари. .....


----------------------

тази съм ти я показал по-горе
http://www.bezplatno.net/listing-146744-ford.html
ето и още една като твоята ...
http://www.autohop.bg/cars-153623-Ford-2002.html

при това дизелов, малко по-мощен и разбира се не е жълт [smilie5]

... а вероатно ще свали и още, ама на мен не ми трябва комби[smilie2]
За мен по-скоро тази

http://www.autohop.bg/cars-89330-Ford-2002.html



Публикацията е редактирана (10-06-09 11:15)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.