Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 19:19

Здравейте! Реших да пусна обява и тук, понеже продавам кола в изключително състояние, за която лично гарантирам и се надявам да отиде в човек, на който ще върши работа и ще се отнася добре с нея. Тук ви чувствам по-близки поради непрекъснатото висене от години и затова се надявам някой от вас да да оцени колата, понеже тя заслужава. Става въпрос за Форд Мондео, комби, произведен през 2003-та година. Колата е на 135 000 километра, като няма измами и подобни глупости, купувал съм я от братовчед си в Мото Пфое като към нея има сервизна книжка с всичко описано. Върната е от управителния отдел на DHL, за да вземат следващия модел, а при тях сервизирането е за корпоративни клиенти, което гарантира качество на поддръжката от фирмения сервиз. Двигателя е бензинов 1.8 литров 16V със 125 конски сили. Пъргава е доста, макар и не състезателна. Все пак е голям, комфортен и преди всичко адски стабилен автомобил. Преди това карах Пасат, но този Форд ми обърна представите за стабилност и поведение на пътя. С 5 степенна ръчна скоростна кутия е, има климатик, ел. стъкла, ел. огледала, ABS, 2 airbag-a. Разхода на гориво на магистралата към Венеция беше 6 литра, в града ми качва до 8, но това си зависи и от начина на каране. Цвета е жълт, но скоро ще осъзнаете, че това си има и своите плюсове - първо адски свеж е, не е лимонен а по-скоро оранжавее, нощем ви мислят за такси и така съм закарал не една и две млади дами до домовете им (това може да заинтересова някой бъдещ млад собтвеник на колата :)) ), паркирате на места за такси, макар и за кратко, половината град ви вика колега и е готов да ви помогне и т.н. [smilie3] [smilie5]
Харесвам си колата много, голяма е, адски комфортна, вози невероятно, но реших да замина да живея в Австрия и събирам средства отвсякъде, понеже началото съм сигурен че ще бъде трудно. [smile] Цената и е 10 500 лева. Смятам е разумна имайки предвид че купувате голяма 6 годишна кола без никакви проблеми, перфектно сервизирана, със автокаско, гражданска, винетка, данъци, регистрация, та дори и словенска винетка на предното стъкло в случай че ви се ходи до Италия за проба на двигателя с хубав бензин [smilie5] Салона е в отлично запазено състояние, ще се уверите сами. Е, надявам се да й излезне късмета. За коментари и въпроси 0898 54 66 93 или vga@abv.bg Виктор Аракчиев

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/hvbs3396.JPG
http://img196.imageshack.us/img196/3213/54746102.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/ukri2169.JPG
http://img208.imageshack.us/img208/7623/56866860.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/wwnj9822.JPG
http://img4.imageshack.us/img4/6379/77356026.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/otcb0511.JPG
http://img192.imageshack.us/img192/7035/24706267.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/qbxn8585.JPG
http://img208.imageshack.us/img208/7839/38599963.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 19:22

форд и пръч мрът на пъкя[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: asahi   
Дата:   09-06-09 19:22

Колега, до гарата ще ме метнеш ли?
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 19:26

HACOO и аз с предубеждение гледах като я купувах, но се оказа че Форд значително са вдигнали качеството и колата наистина ме изненада приятно...
Asahi, сума ти цигането откарах, та теб ли няма [smilie5] [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-09 19:30

ВзЕми ме в Австрия, брат, мани я тая гара...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 19:34

ejko, ако се загледаш апартамент във Виена е по-евтин от такъв в Люлин. За съжаление едва наскоро разбрах за тази работа иначе... одавна да съм сменил IP-то [smilie5]
Иначе не знам дали ще ти допадне мястото където съм се запътил аз, но ски-манията ме е обхванала напълно, и се оказа че кризата ми дава шанс да мога да си позволя да замина, така че ще се пробвам. Засега отивам в Инсбрук, но може би и Залцбург ще поогледам по-внимателно. Всяко селце между тях също е потенциален нов мой дом. Така че ако имаш апартамент тук и поназнайваш немски а и ти се рискува малко или много... какво чакаш? [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 19:45

wednaga dawam 5 000 [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 19:50

Споко и аз имам два форда..успех[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: boni   
Дата:   09-06-09 20:00

Трябва да продавам Селиката, колкото и да не ми се ще и да вземам нещо по-голямо. Обаче пък комбитата нещо не ме грабват.
Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: yan   
Дата:   09-06-09 20:48

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/zpak1039.JPG
http://www.egmcartech.com/wp-content/uploads/2009/02/2010_audi_a4_allroad_quattro_image_001.jpg


бони, мен това комби ме грабва[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 21:03

Бони, като покараш нещо "по-така", дето не те грабва, и няма да погледнеш селиката - ниска, шумна, тръска ... след два часа каране си като пребит. [smilie3]
Всичко опира до личните преференции и стандарт, за определен етап от живота ни.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: maldito   
Дата:   09-06-09 21:04

най- добрият Форд ... продаденият Форд[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 21:05

купи си форд да шофираш горд[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 21:08

Малдито и останалите в неговия хор - Ако вие продавате нещо и разни спамери се включват, за да ти скапят сделката, как ще се почувствате? [smilie23]

П.П. Мога да го кажа с думи, които ще разбереш, но не искам да ме банват за една седмица. [smilie7]



Публикацията е редактирана (09-06-09 21:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 21:13

а аз мога да ти кажа съвсем културно че за обяви си има базар[smilie3] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: C41   
Дата:   09-06-09 21:15

Форд. Направен от един инженер, за да е*е мамата на всички майстори...[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: maldito   
Дата:   09-06-09 21:20

MarinY нямам нищо против vga,но темата/обявата/ не мислиш ли ,че е за друго място...[smilie23]
дори и за базар не е [smilie23] ...
все още не съм чувал някой да снима с Форд[smilie21]
иначе колицата си я бива[smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 21:23

който кара форд е горд [beer] [beer] [beer] [beer]

ей го и моето номдео [beer] [beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/rbne1858.JPG
http://lh5.ggpht.com/_6NvwPxG2nQA/RrG-ure5-RI/AAAAAAAAA2I/VG5NmcVNRT4/s576/023.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 21:24

вие там мноо стари коли карате[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 21:26

За базара - Вярно. Но манталитета да реагираш винаги, унижавайки събеседника, НЕ ГО ПРИЕМАМ.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: boreto   
Дата:   09-06-09 21:27

Какво като е кола?
Форумът е място за среща на хора с интереси във фотографията. ЗА ХОРА.

А че е за базара е вярно.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: Safira   
Дата:   09-06-09 21:28

MarinY [smilie24][smilie5] Кефиш много [smilie24] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 21:28

така е. щото не сме българия. и дори не сме европа. тук за коли над 30 години не се плащат такси и данъци дори, а се карат такива. и вече за незнамкойсипът казвам , че в бг сте много богати. сега някой ще даде 10 бона за тази кола. тук струва 4-4500 [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   09-06-09 21:28

Успех с продажбата желая! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: Safira   
Дата:   09-06-09 21:33

Ники, "тук" е в Англия. Друг стандарт, начин на живот. Тук не е така [smilie3] [beer]



ПС: не познавам продавача, но е грозно да му се спами темата [smilie3] За всеки влак си има пътници, а този жълтия звучи и изглежда добре, поне от обявата [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: boni   
Дата:   09-06-09 21:33

Марини, имал съм два мерцедеса преди това, знам предимствата и недостатъците на спортната кола.
Предимствата са и че е много стабилна и залепва на пътя при висока скорост и особено в завой. Освен това мен ме кефи да я карам[smile] Недостатъците и са, че е по-шумна и с твърдо окачване. Отзад мястото е малко - това ми е проблема на мен. Иначе не бих я сменил.:)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 21:39

тойотата е супер за годините и цената си.. и на мен ми се кара нещо по така - Порше например но нема[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 21:50

Бони, казах го за майтап. Несравними удоволствия.
Най добре си я запази за "самотни неделни разходки" [smilie3] и си вземи една сериозна за возене на семейството.

(Аз си държа едно нисанче Z350 за тази цел.)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 21:52

поредния нейви

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 21:58

Не знам дали звуча, като Нейви, но когато човек премисли живота си, стига до разни изводи (на 20-30 годинки няма как да стане) и те са, че ако СЕГА не се радваш на това, което имаш, утре може да си на някой самолет или да си клиент на фалирала банка и ... няма да се радваш. [smilie2]

[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: navy   
Дата:   09-06-09 22:05

Ха ха ха, НАСО ме сънува в кошмарите си [smilie18]

Колата си е на късмет... който каквото иска да казва!

Наивниците дето коментират ква марка била хубава или не, както кой модел на чичо му как се спрвял с дупките в Петрич... ич не ме интересуват [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 22:05

ми аз се радвам и не си държа разни неща в гаража а обикновено ги ползвам[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 22:07

нейви, как се появи ве [smilie5] докладваха ли ти [smilie5]

[beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 22:08

гоуем е [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: MarinY   
Дата:   09-06-09 22:10

ВИДЖИЕЙ, извинявай за спама. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: canonio   
Дата:   09-06-09 22:35

vga,
никой не може да продаде жълто шест годишно мондео за 10500.
Не искам да те отчайвам, ама на този етап и 5к няма да вземеш.... Само твой приятел може да ти брои 7-8 хилки, и то ако е убеден в перфектността и. Хората бягат от жълтото като дявол от тамян...
А ако я пребоядисаш, по-лошо. Всички ще разберат, че е боядисвана цялата и няма да ти дадат и 2 лева.... В много кофти позиция си...



Публикацията е редактирана (09-06-09 22:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 22:41

гориво на магистралата към Венеция беше 6 литра, в града ми качва до 8,


ти да не го буташ из града [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 22:42

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 22:44

5к и аз давам веднагически [smilie24] повече не!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: Marillion   
Дата:   09-06-09 22:48

Успех с продажбата. Скоро продавах форд. Върви обеснявай, че колата е добра и в перфектно състояние. Българина си знае, че форда е кола, която се чупи, а никога не се е качвал на нея....

Мдам... много разбирачи.

Дръж си цената и да не ти пука.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 22:53

Ами надявам се все пак някой да я вземе, въпреки че е жълта. Аз пък не разбирам какво като е жълта, лесно забележима е, на мен ми е приятна че е по-различна и свежа. Освен това спортните коли често са жълти [smilie3] [smilie3] Не искам да я пребоядисвам, заводски си е такава а като съм виждал пребоядисани таксита... грозна работа. надявам се някой да си я хареса такава и да оцени качествата и на автомобил, и да не се впечатли толкова от цвета й.
Не знам дали обявата е за тук или не, и екобо си беше продавал Лагуната тук, често се пита за коли... базара ми се вижда по-неподходящ понеже тук може да стане дискусия.

kaiser.soze, много хора пазаруват коли от Германия, ето линк с цените на тази кола там. знаете какви такси и т.н. трябва да прибавите към цената нали? Ето тук извадка от mobile.de Мисля че цената ми е разумна и тя е главно такава точно заради цвета й. Не знам дали някой таксиметров шофьор може да я вземе? Май имаше някакъв закон за коли до 5 години да се регистрират? иначе както е жълта с парите които иначе би дал за боя може да си купи страхотна газова уредба примерно [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 22:53

Аз карам мондео и съм много доволен ...
... но, цената е 5к, особено за бившо такси!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 22:58

Стояне, никога не е била такси! не знам защо цената да е 5 хиляди. Какво и е на моята кола като изключим че е жълта? Днес гледах в Мото Пфое като моя модел Мондео но 2001-ва с по-слабия двигател за 9800 лева. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 22:59

сори за спама но ако гледаш цените на пфоето скоро няма да го продадеш[beer] пак казвам успех[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   09-06-09 23:02

благодаря, дано да имам [smile]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 23:05

в Мото Пфое цените са завишени ... и хората не купуват от там

Не зная за колко си я купил и кога ...

Освен това е комби ... поне за мен това не е добре ...

Та ако обобщим:
- жълто комби;
- модел от преди 10 години;
- карана в България;
- нов внос подобни са по 5-7к /вече Пасати на тези години се намират по 9800/;

Не се сърди, ама мисията ти е безнадеждна.
Българина е тарикат и гледа да нсе се мине ...
До Виена ще отиде и ще я вземе на 3-4к без такси и превоз ...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 23:10

жълтото е страхотен цвят! много е як! това , че е комби е супер, повече багаж и по голямо удобство като се ходи на пикник [smilie21]

а цените в кралството са най ниски защото има една подробност. воланите ви са наобратно. [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: canonio   
Дата:   09-06-09 23:11

Да, ама кайзере, на англичаните не са им наобратно и пак са си евтини в Англия....

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: canonio   
Дата:   09-06-09 23:12

А относно жълтото - не е лош цвета. Просто се асоциира с такси и хората дори не гледат жълти коли...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 23:15

въпроса не е дали е жлът цвета, а че като я вземеш после няма продаване ...


... и ако бях англичанин щях да си купя нова кола а не второ или както в случая трета употрема ...

постовете не са насочени срещу автора на темата, а имат за цел да му помогнат и да знае с какво ще се срещне ...

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   09-06-09 23:18

[smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: stoyan_5   
Дата:   09-06-09 23:22

http://www.bezplatno.net/listing-146744-ford.html


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: Marillion   
Дата:   09-06-09 23:40

Човека си е казал каква е колата и какви пари и иска.

Ако няма да купувате, поне не спамете.

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Princess_Lia   
Дата:   09-06-09 23:54

Големите коли са много удобни и возят супер удобно. Моята е комби и се оплаквам единствено от местата за паркиране в града (жена, какво искаш [smilie3] ).

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-06-09 00:04

Аз обичам коли дето като се протегна и мога да си забърша задното стъкло. По-удобни са ми. С големите трябва да слизам за тая цел. [smilie21]

Виджией, успех братче [smilie24] Ще ти трябва. Защото колкото и да разправяш, че не е била такси няма да ти вярват.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Safira   
Дата:   10-06-09 00:11

Ще повторя Марилион. Човека си е казл какво иска и какво дава. Тука бая майстори се навъдиха... какъв бил цвета, какво да очавка и пр... Е, не мислите ли, че той си знае най-добре?
МОдела е супер, комбито си е комби! Голяма, удобна! Къде е карана? Мисля, че зависи КАК е карана и от кого, а не къде. Половината ми роднини са в Париж и карат по Пътища. Вярвайте ми, не искате да купите техните коли. До шофьора е [ezik] [ezik] [ezik]


[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: djogata   
Дата:   10-06-09 00:36

Всички Фордове от 2000 година насам (откакто е излязъл Форд Фокус, явно с този модел правят някакъв пробив във системата на окачването) имат страхотно поведение и стабилност на пътя.

Форд Мондео комби от 2004-а и 2005-а е "Използвана кола на годината" в много страни в Европа за 2007 и 2008, сигурно ще отмъкне награди и за 2009.

В смисъл, получаваш най-доброто за цената, която плащаш, защото колата е сравнително евтина, а пък си е много добра.

Виж, за конкретната бройка не е 100% сигурно, че е перфектна, зависи от много неща - например поддръжката сигурно е била добра, но в същото време експлоатацията най-вероятно е била доста дива - както знаете "най-здравата кола е служебната кола" [smilie5]

Успех с продажбата [smilie5] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: slays   
Дата:   10-06-09 01:43

Аз само да вемтна за Форда, карам Форд Ескорт 1993г. първи собственик съм, всеки ден се кара из яките дупки на 260.000км. от както е нов се кара само на газ. кара се и във високи обороти, просто Форда никога ама никога не ме е оставял на път, други е дърпал бмв-та има много зкаъсали и тем подобни [smilie18], но Форд просто няма грешка паля и тръгвам даже не чакам да загрее и в най-големия студ... Няма грам ръжда, хората като го видят и се чудят какво става... двигателя няма грешка, в сервиз не е влизало, нищо и никаква част не е сменяно, на скоро даже маслото го смених със закъснение беше едно такова гранясало, като боза.. колко баири е катерело, колко цимент, тухли е товарено само то си знае, окачаването е просто като ново.. интериора, пластмасата ама грам не се е раздрънкала дори, чак със сила и не помръдва.
Не се и съмнявам за това мондео, че ще е стабилно и комфортно и с пъргав двигател и т.н. успех с продажбата.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: НАСОО   
Дата:   10-06-09 01:50

бах тоа ФОРД да не е модел Т72

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: djogata   
Дата:   10-06-09 01:50

Хахаха, някой се опитва да вкара ирония [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Форд Ескорт са рядко калпави талиги, но от края на 90-те Форд са повишили качеството значително

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: slays   
Дата:   10-06-09 02:12

HACOO, по-здраво. Карах едно бмв 3-та серия 95година, че то доста тясно.. сега спестя за един Форд Мустанг, после за едно ГТ40 [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dimi2007   
Дата:   10-06-09 03:50

Доста изказвания са в страни от темата, но за сметка на това са мноо "компетентни".....

Що се касае до цвета, ето пример със Ферари-то на фермера - просто съвършено....!!!

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/zqiw7240.JPG
http://www.seriouswheels.com/pics-2004/2004-Dodge-Durango-Dude-Concept-SEMA-FA-1024x768.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: tonyf   
Дата:   10-06-09 04:26

Форд Мондео след 1999 е много сполучлив, здрав и непретенциозен. И комфортен за парите си. Това, което му липсва, е единствено имидж. Vga, на твое място аз бих си го карал в Австрия на първо време докато се устроя. Но пък да, щом събираш средства, ако някой ти даде цената му, не се колебай!

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   10-06-09 10:08

Благодаря за подкрепата! tonyf, просто ми се ще да карам по-евтин автомобил на първо време защото все пак отивам на място без да познавам абсолютно никой. доколкото за зимата знам какво ще работя, в момента просто ще отида да си търся работа и ми се ще да съм подготвен за най-лощото - да не си намеря работа дълго време. Приемам и бартери за нещо старичко, но голямо. Форд Галакси примерно ми харесва много. От тоя род но да е по-евтино. [smile] А мисля че за имиджа имаш право - не е най-забележителната кола, но се надявам бъдещия й собственик да я оцени както аз - а аз исках голяма и комфортна кола преди всичко.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:22

http://www.autohop.bg/cars-144283-Ford-2004.html

Обади се натози от линка и му кажи, че имаш 5,5к да видим какво ще ти каже!
... при това колата не е комби, не е жълта и е по-нова от твоята.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: vga   
Дата:   10-06-09 10:26

Стояне, тая кола е с десен волан, това че не е комби е зле, но да, една година е по-нова и не е жълта. Искаш да ми кажеш че цената ми е висока така ли? Покажи ми моля те еквивалентна на моята кола за по-малко пари. Егати чудото, аз съм дал по-ниска от най-ниската цена която съм виждал и ти ми казваш че е два пъти по-висока от подходящото. Не те разбирам, честно. Нима цвета определя половината стойност на колата?

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:28

не се сърди, моля
вероятно съм прекалил
но мисля че е висока цената която искаш

а за десния волан не съм обърнал внимание ... баси

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:33

Аз моето бих го дал за 3-3,5 к
94 г., седан, черно, 1,8 бензин, 16 винтила, 115коня, климатик (поддържан и работещ), ербег, АВС, лети джанти, ел. стъкла, ел. огледала, централно заключване от алармата, фабричен фирмен радио-касетофон със запомнящи се станции 4х20 вата в четирите врати, с газова уредба (читава) ...
Разход газ градско 10 л. извънградско газ 6,5-8,5 л. според това как го карам ...
/не съм карал по-хубава кола/
причина - искам по-нова

пък ако никой я не ще, ще я дам на някоя от щерките, ама мощничка и големичка ще им дойде ... нищо че е икономична.



Публикацията е редактирана (10-06-09 15:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 10:37

за 94ти набор ненам каква е цената- аз се опитвам една пума 99да я продам за 3,5 и нищо не става

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:38

какво е пума?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: dobria_starec   
Дата:   10-06-09 10:42

форд[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: asahi   
Дата:   10-06-09 10:53

Каквото и да си говорим в България пазарната ситуация е такава:
1. Желанията за покупки на автомобили са намалели силно. Пазарът се свива непрекъснато.
2. Жълтите коли не са на почит.
3. Форд има лоша слава.
Поради горните причини изгодното продаване на жълт форд в България сега е невъзможно. Трябва да се направи компромис или със страната, или с цената. Цветът и марката няма смисъл да се сменят.

Отговори на това съобщение
 Re: Продавам си колата!
Автор: stoyan_5   
Дата:   10-06-09 10:54

vga написа:

> Стояне ... Покажи ми моля те еквивалентна на
> моята кола за по-малко пари. .....


----------------------

тази съм ти я показал по-горе
http://www.bezplatno.net/listing-146744-ford.html
ето и още една като твоята ...
http://www.autohop.bg/cars-153623-Ford-2002.html

при това дизелов, малко по-мощен и разбира се не е жълт [smilie5]

... а вероатно ще свали и още, ама на мен не ми трябва комби[smilie2]
За мен по-скоро тази

http://www.autohop.bg/cars-89330-Ford-2002.html



Публикацията е редактирана (10-06-09 11:15)

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.