Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: djogata   
Дата:   09-06-09 00:21

Един колега - евреин ме пита миналата седмица дали знам как може да си купи БГ шофьорска книжка [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Причината - датската полиция признава шофьорски книжки само от ЕС, и той с неговата от Израел не можел да кара.

За да му дадат датска книжка, трябвало да кара приравнителни курсове, които са дълги, трудни и скъпи, и решил, че БГ книжката е по-бързо и лесно решение [smilie18] [smilie18]

Те това ни е имиджа [smilie18] [smilie18] [beer] [beer] [beer]

(В последствие се оказа обаче, че датските власти признават книжки от ЕС, само ако си живял поне 6 месеца в дадената страна от ЕС, от която ти е книжката. То сигурно в БГ и за това може да си извадиш документ де [smilie18] [smilie21] [smilie21] [smilie21] )

Това ме наведжа да мисълта да задам един въпрос - трудно ли е да се поднови БГ шофьорска книжка? Моята изтича след 3 години, и вече предусещам приятните вълнения, които ще ме чакат при процедурата за подновяване [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: asahi   
Дата:   09-06-09 00:25

Медицинско, снимка, малка такса и чакане според зависи.

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-06-09 15:49

Абе като гледам как се кара и 5000 лв. е евтино за книжка, а периода трябва да е поне година. Като се замисля всичкото пубер като стане на 18 книжка изкарва, а тате купува някой таралясник. Не може така! Трябва да има ред, дисциплина и дискриминация. Иначе нема оправяне.

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 15:53

jivkojj написа:


>
> Е, там и условията са други - огромни пътища, бавни и тромави
> коли, сигурно има хора дето не знаят как се включва задна.
> [smilie18]
> А в Европа е друго - тесни пътища - бързи коли. Даже по какво


Тромави коли [smilie8] [smilie8] [smilie8]
Мустанга и Камарото - тромави, дето всекой тинеджър ги кара уау[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 15:58

Matheya, мани си баш права. Моят брат е инструктор. Никога преди това не бях карал и се записах при друг, не при брат ми!
Така или иначе от тогава до сега 14 години нямам никакво произшествие и всеки ден карам!
За всеки си е различно![ezik] Не съм кормувал допълнителни или някой друг ме е учил, какво ме научиха на курса - това.

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-06-09 16:03

Кристинеле не се фали така за произшествията, че не зависи само от теб.

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: JesusChristSuperStar   
Дата:   09-06-09 16:06

не се хваля, обяснявам, давам пример до момента, утре никой не знае квко ще стане, ясно ми е, не съм малоумен [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-06-09 17:13

Е не съм казал, че си малоумен.

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: IvoYoo   
Дата:   09-06-09 17:30

аз изкарах курса и преди седмица взеих изпита. Много съм доволен от фирмата и от инструктура ми, всичко беше много професионално и полезно. Целия масраф излезе около 800 лв. не бих казал, ше е умопомрачително много, все пак всеки втори петокласник има по-скъп телефон...
но сега дойде ужасът с подаването на документи в КАТ. Сайтът естествено не казжа нищо, дори и работното време или поне цените....

Отговори на това съобщение
 Re: Шофьорски курсове в БГ
Автор: Todd   
Дата:   09-06-09 18:29

А в Турция ?????

Всичко на всичко 3 знака :

ДУР - Спри !
ЯВАШ - Кроткооо...
А БАКЛЪМ - Аре ти си ся...

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.