Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Може и още.
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-06-09 11:34

Директно цопи/пейст от другата тема.
Автор: NeDDRaG
Дата: 08-06-09 08:38

Джъмбо каза, че 70 % са си драпали вълната. Така е. Въпроса е защо. Аз съм съгласен с тук с Тъма - тези 20 години 80% от политиците са едни и същи, ама в различни партии. Всички от тях ни управляваха. И всички бяха забъркани в скандали - приятелски кръгове, приватизация под мастата... И не знам дали по-малкото зло е изход в случая. Защото вече няма и какво да се продава.

Мерилиън, какво ще промени задължителното гласуване? Като 70% пак ще пускат празни пликове? Нещата може би ще се оправят, ако се гласува не за партии, а за личности. Тогава и тези 70% ще си размърдат задниците. Защото на тези 70% им е писнало от този политически елит в момента, който от 20 години говори как може и показва как не може.

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: мара   
Дата:   08-06-09 11:36

ми за вас не знам. ма аз никак не съм изненадана. не знам и дали задължителното гласуване ще оправи нещата, ма поне едва ли може повече да ги развали, така че аз съм за!

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-06-09 11:44

мара написа:

> ми за вас не знам. ма аз никак не съм изненадана. не знам и
> дали задължителното гласуване ще оправи нещата, ма поне едва ли
> може повече да ги развали, така че аз съм за!

Може, търговията с гласове ще процъфти.

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: мара   
Дата:   08-06-09 11:48

ми недко, те тия, дет си продават гласовете и ся го правят. ма тьмата и други почтени хора ще бъдат принудени барем празна бюлетина да пуснат. кат процент ако ги сметнеш-много ще се окажат. така че все няма да е по-зле. че то по-зле няма и накъде....[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: digitalgab   
Дата:   08-06-09 12:55

а защо мислите че пенсионерите могат да гласуват само за БСП, може и за Царо.

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: dephil   
Дата:   08-06-09 13:08

юнга,

А защо, вместо да зяпаш завистливо в канчето на червената десница, не помислиш върху факта, че от цитираните от теб 2'500'000 гласували българи, за синята десница са гласували 204'784, м?!

И вместо да редиш(те) ред сълзи, ред сополи колко бил еди-къв си българския народ, да погледнеш в лицето факта, че просто синята десница получава толкова, за колкото се е преборила.
За повече - НИКОЙ И С НИЩО НЕ ВИ Е ДЛЪЖЕН.
Колко още шамара ви трябват, за да разберете, че ни ви е проблем народа?!?!
[smilie23]

Иначе - на зомби-митингите си вряцайте архаичните лозунги и мантри, и си разправяйте каквито искате басни и конспиративни теории - щом ви помага и ви кара да се чувствате "по-по-най".
Но от това "по-по-най" няма да станете.

Хора се печелят с убеждаване, харизма, реални идеи (кой ви би по главата да пускате икономическа програма само с лозунги и почти без цифри в нея?!) и пр.

Затова - хайде по-умно, по-спокойно, по-самокритично и отговорно, че ако пак си подкарате вехтите плочи и набримчите плюнкофоните, току-виж на 5ти юли стане някой по-сериозен сакатлък.



Автор: юнга
Дата: 07-06-09 21:37

Всеки 5ти е гласувал за комунистите.От около 2 500 000 гласували.
Явно народът иска още и може още.

Отговори на това съобщение
 Re: Може и още.
Автор: юнга   
Дата:   08-06-09 13:25

dephil ,
за пореден път ме слагаш там, където не съм.
хайде спри да раздаваш акъл от първа инстанция и се замисли какво съм искал да кажа.
Не закачам много, много клонингите на комунистите и предпочитам да казвампо нещо за самите комунисти, защото тяхна е вината за всичко което се случва.

476 618 са гласували за комунистите след всичките безобразия сътворени от тях и отразяващи се на живота на тези гласували?
Къде е тук харизмата, за която говориш, защото според мен 476 618 човека в разсъдък, в съзнание да отидат да пуснат бюлетина за комунистите е състояние което може да се изучава в медицината.
А колкото до теб, може вместо да даваш с менторски тон наставления които не ме интересуват, да осъзнаеш, че с биологията няма как да се преборите. Изчезвате , но много бавно.
Много добре знаеш, че ако зависеше от мен, трябваше да имате пълно мнозинство комунистите, та след такова управление и вашите симпатизанти да ви замерят по харизматичните глави с камъни.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.