Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС
Автор: Princess_Lia   
Дата:   08-06-09 01:01

http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2209951


Според 100% изпълнена извадка от паралелно преброяване на протоколите на "Алфа рисърч" ГЕРБ води с 24,5%.

Втори са "Коалиция за България" с 18,6%.

Следват ДПС - 13,8%, "Атака" - 12,4%, Синята коалиция - 8,2% и НДСВ - 7,9%.

Под бариерата са: Лидер - 5,8%, "Ред, законност и справедливост" - 4,6%, Напред - 2,1%.

"Алфа рисърч" прогнозира, че тези шест партии и коалиции ще излъчат депутати в ЕП:

ГЕРБ - пет места в ЕП
"Коалиция за България" - четири места
ДПС - три места
"Атака" и Синята коалиция - по две места
НДСВ - едно място


Според Националния център за изследване на общественото мнение (НЦИОМ) ГЕРБ води с 26,5%, "Коалиция за България" има 19,5%. Следват ДПС с 13%, "Атака" - 12%, Синята коалиция - 7,7%, НДСВ - 7,3%, Лидер - 6%.

Според прогнозните резултати на НЦИОМ:

ГЕРБ ще получи пет мандата в ЕП
БСП - четири мандата
ДПС - три мандата
"Атака" - два мандата
Синята коалиция - два мандата
НДСВ - един мандат.

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: nodoubt   
Дата:   08-06-09 01:12

[smilie24]

интересни изводи:

атака почти настигна електората на дпс

сините никви ги няма, герб като ги приобщи ще има нужда от още 2 партии (атака не е вариант) , НДСВ евентуално - ами сега [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: mugen   
Дата:   08-06-09 01:13

ДПС [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: bobihot   
Дата:   08-06-09 01:27

Днес ден за гъби...

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: carl_cox   
Дата:   08-06-09 01:48

bobihot - абсолютно [smilie5] [smilie24]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/wtal5376.JPG
http://img191.imageshack.us/img191/8122/gubi.jpg


[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: Chitsujo   
Дата:   08-06-09 02:17

Автор: тьма
Дата: 07-06-09 20:41

по дяволите, хайде не обвинявайте тези като мен - да ми предложите някоя партийка, която ми дава по-добра алтернатива за бъдещ живот - всички са един дол дренки

Тьма, с това изказване ми заприлича на бай Ганьо с изказването си, че всички са маскари. Просто не само от времето на Алеко, а и от преди това грам промяна в мисленето няма!

УЖАС!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: snoopoff   
Дата:   08-06-09 03:56

Chitsujo [smilie24]

ЦИКЕП обяви междинни резултати на базата на 73.99% обработени изборни протоколи

08 юни 2009 | 03:15 | Агенция "Фокус"
София.

Централната избирателна комисия за европейските избори (ЦИКЕП) обяви междинни резултати от проведените евроизбори, показа справка в сайта на комисията.
Данните са на базата на 73.99% обработени изборни протоколи.
Резултатите са следните:

ГЕРБ – 25.16 %; 467 741 гласа;
Коалиция за България - 18.62%; 346 163 гласа;
"Атака" - 11.49 %; 213 529 гласа;
ДПС - 12.91 %; 240 040 гласа;
НДСВ - 8.34 %; 155 101 гласа;
Синята коалиция - 8.30 %; 154 186гласа;
ЛИДЕР - 5.76 %; 107 145 гласа;
РЗС - 4.71 %; 87 499 гласа;
Коалиция Напред – 2.16 %; 40 089 гласа;


Ataka dali nqma da minat DPS???



Публикацията е редактирана (08-06-09 04:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: тьма   
Дата:   08-06-09 05:35

Chitsujo написа:


> Тьма, с това изказване ми заприлича на бай Ганьо с изказването
> си, че всички са маскари. Просто не само от времето на Алеко, а
> и от преди това грам промяна в мисленето няма!
>
> УЖАС!


Какво ужасно видя в това, че Алеко е бил изключително далновиден[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Princess_Lia   
Дата:   08-06-09 08:31

ДПС няма да минат Атака, но, ако резултите на параментарните избори са същите, пак ще бъдат необходими за една бъдеща коалиция. Както беше казал веднъж Доган - "Ние сме необходими на всички"...
Дори ГЕРБ да се коалира със Синята коалиция, ще им трябват и НДСВ, и ДПС.
Изобщо този път, като никога, и политиците, и ние, имаме право на поправителен.

https://photo-forum.net/joro/emoticons/1087.gif

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: NeDDRaG   
Дата:   08-06-09 08:38

Джъмбо каза, че 70 % са си драпали вълната. Така е. Въпроса е защо. Аз съм съгласен с тук с Тъма - тези 20 години 80% от политиците са едни и същи, ама в различни партии. Всички от тях ни управляваха. И всички бяха забъркани в скандали - приятелски кръгове, приватизация под мастата... И не знам дали по-малкото зло е изход в случая. Защото вече няма и какво да се продава.

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: boreto   
Дата:   08-06-09 09:29

1. Има какво още да се продава.
2. А дори и да свършеше за продаване, има какво още да се краде.
3. Дори да нямаше какво още да се краде, пак има какво да се краде, защото хората работят все пак и създават стойност...
4. Винаги има какво да се краде.

Както виждате, аз съм оптимист.
[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС
Автор: fove   
Дата:   08-06-09 09:37

Сигурно ви прави впечетление,че НДСВ е втора или трета политическа сила във всички региони,които определено първи са ДПС.Защо ли,така се получава?

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: TPECHAT   
Дата:   08-06-09 09:40

турчолята ни наебаа за пореден път

явно на бугарите им е кеф да гледат на дуган мазната физиономийка

ба си помиярите сме [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: 1vo   
Дата:   08-06-09 09:47

На мен изборните резултати ми вършат работа, жена ми се дърпаше и не искаше да мигрира - доган и станишката я навиха [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: slivenski   
Дата:   08-06-09 10:13

"Лидер" май издуаа супата... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС
Автор: ddimo   
Дата:   08-06-09 10:23

Тая година явно много пъти ще се ходи на избори...
Ако тия резултати се повторят и след месец картинката става доста интересна, при условие, че измислените "мажоритарни" мандати отидат само при бсп, дпс и герб. Горе долу ще се получи следното:

герб - 70 дупетати
бсп - 50
дпс - 39
атака - 26
ндсв - 17
сините - 16
лидер - 13
рзс - 9

+/- един за сините/ндсв

или
тригъзата ламя - 106
атака - 26
всички останали - 108 (ама там не е ясно дали може да се прави механичен сбор)

Дори и най-лошия вариант:
бсп+герб - 120

Май ни чака "служебно правителство" и октомври пак пред урните...


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: юнга   
Дата:   08-06-09 10:28

Сакън бре Димо.
Такава всеобща безотговорност ще настане със служебно правителство,че съвсем ще ни се завие свят.

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: ejko   
Дата:   08-06-09 10:31

тъма:
"Chitsujo написа:


> Тьма, с това изказване ми заприлича на бай Ганьо с изказването
> си, че всички са маскари. Просто не само от времето на Алеко, а
> и от преди това грам промяна в мисленето няма!
>
> УЖАС!


Какво ужасно видя в това, че Алеко е бил изключително далновиден[smilie3]"




То точно, защото е дълновиден затова и така лошо се е подиграл с нелепата психика на българина, че всички са еднакви (маскари). И за да си припмним какво казва Алеко ти Константинов, ще го публикувам ей тук, че така гордо перефразираме думите на Бай Ганя, че имам чувството, че малко хора си спомнят какво казвай той. Защото цитата с маскарите ни приляга, но като гледам как си гласуваме за кумунягите, съседното изречение на Ганьо "Не се рита срещу ръжена!" още по точни ни ляга май. Абе овче работа. Като гледам емиграция му е работата, че иначе в тая байганьовщина ще ни живота. Кофтито е, че навремето вярвах в разни работи...

"- А бе, бай Иречек, я ми кажи твоя милост леберал ли си, консерватор ли си? Май-май, че си консерва, както виждам. И аз, ако питаш, не мога да ги разбера нито едните, нито другите, ама хайде, да не им остане хатъра... Знайш, алъш-вериш е то, не е шега... Па да ти кажа ли правичката... (Тука дали няма някой да ни подслушва?) Да ти кажа ли правичката?- И едните, и другите са маскари!... Ти мене слушай, па се не бой! Маскари са до един!... Ама какво да сториш? Не се рита срещу ръжена!... Търговийка, предприятийца, процеси имам в съдилищата - не може. Не си ли с тях - спукана ти е работата!"

Е това е..., такива сме си и такива си останахме

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от
Автор: slivenski   
Дата:   08-06-09 10:35

Служебно правителство не е чак толкова лош вариант. Последното служебно правителство на Софияски въведе валутния борд, спря инфлацията и предприе първите стъпки за излизане на страната от кризата през 1997 година...

Освен това, Цветан Цветанов и днес каза, че ГЕРБ няма да влизат в коалиция с БСП...

А на парламентарните избори аз лично очаквам по-добър резултат за БСП и ДПС, ако е верно това, че са задЪржали вота на своите избиратели, за да не предизвикат ответен вот за опонентите си... НДСВ може да вземе също по-висок процент... Ако предположим, че избирателите на ГЕРБ са били крайно мобилизирани за този вот, на следващия не виждам как ще вземат повече гласове... [smilie8] [smilie21]



Публикацията е редактирана (08-06-09 11:47)

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС
Автор: ddimo   
Дата:   08-06-09 10:54

юнга написа:

> Сакън бре Димо.
> Такава всеобща безотговорност ще настане със служебно
> правителство,че съвсем ще ни се завие свят.

Сакън, неСакън - рибата, гъбите и мързела са с предимство тука[smilie2]

slivenski написа:

> ... Ако предположим, че избирателите на
> ГЕРБ са били крайно мобилизирани за тови
> вот, на следващия не виждам как ще вземат
> повече гласове...

Вчера отидох късно - към 6 часа - и докато лелката ровеше из списъка да ме намери, му хвърлих едно око. Тия дето ЕГН-тата им почват с големи цифри не си бяха дали много зор да се разходят до секцията, докато ония с малките се бяха отчели доста плътно. Явно освен рибата и гъбите има и други по-важни работи[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: мара   
Дата:   08-06-09 11:44

тьма, не се излагай повече. сума свят е казал сума верни неща у тоя форум. кат искаш да си дадеш гласа за червени и турски олигарси, поне да беше отишла лично. ся ща ползват безлично.

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: slivenski   
Дата:   08-06-09 11:53

- задължително гласуване
- 120 депутати от 120 мажоритарни избирателни района
- пълен мажоритарен вот
- процедура за отзоваване на депутатите от страна на избирателите им


Ей така ги виждам аз нещата... Ама няма да стане скоро... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: valdo   
Дата:   08-06-09 11:57

Олигарсите Маре нямат цвят. Да си чула поради управлението на Костов да е закъсал някой олигарх? Същото е и при всички други управления. Олигарх закъсва само в борбите с другите олигарси. Но там цветовете са само средство.


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: nodoubt   
Дата:   08-06-09 12:09

герб каза че доган не е приемлив и вариант за коалициа. проблема е че казаха че и атака не са вариант. ами сега [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: ffwd   
Дата:   08-06-09 12:10

И заради няколко стотици недадени от мързел гласа Светослав Малинов няма да ни представлява в Страсбург. Честито! [smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.