Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 mimic
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 13:38

100

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от
Автор: black_swans   
Дата:   09-06-09 14:01

Можеш ли да ми освежиш паметта, каква е тази една държава, с двама царе през 14 век?



Публикацията е редактирана (09-06-09 14:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: NeDDRaG   
Дата:   09-06-09 14:12

slivenski написа:

> Не, не, и пак не! Царят дойде, за да сложи прът в колелото на
> демократичното развитие на Родината. Цар Иван така арно ни беше
> подкарал, но се появи цар Симеон и за 800 дни само /си/ оправи
> положението в България. [smilie23]
>
> После разправят легенди, че били протегнали ръка за коалиция...
> Де се е чуло и видяло една държава с двама царе???
>
> А, забравих! България през 14 век... [smilie18] [smilie18]
> [smilie21]

[beer] [beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: slivenski   
Дата:   09-06-09 17:19

Автор: black_swans
Дата: 09-06-09 14:01

Можеш ли да ми освежиш паметта, каква е тази една държава, с двама царе през 14 век?




Разбира се... [smilie8] [smilie21]



https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/sspb7636.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/bg/thumb/9/96/Vidin_14.jpg/800px-Vidin_14.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-06-09 17:34

От тая тема става ясно кои са силно червенички...

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: slivenski   
Дата:   09-06-09 17:53

Е, кво ся... Щом не мааме теманета пред черния обелиск, и веднага квалификации... Не мой тъй с рого... [smilie18] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 18:00

черния обелиск


[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: ejko   
Дата:   09-06-09 18:59

От дистацията на времето е лесно да кажеш "това беше грешка". Но не е толкова лесно, ако се проследи логиката на другата алтернатива!
Косто навремето се гушва с царя... и какво става...?!?!?! Ролята на Царя беше точно да разкара Костов от политиката, да разедини дясното пространство и да си тръгне безславно, правейки път на комунистите... (това, че комунистите докараха царя, надявам се не е нещо, в което има нужда да убеждавам когото и да било). При това положение защо му е на Костов да участва в правителство, от което само би отнесъл негативите? С това приключвам тази си мисъл и отново искам да приканя да разсъждаваме прагматично.
В момента Костов не управлява, не управлява от много години, не разбирам защо го дискутираме този човек отново.
В момента проблемът в БГ е комунистическото правителство. Колкото и некадърната им икономическа политика да е нещо, с което някой от вас не са съгласни, тя е факт. Дори не е нужно човек да е учил повече от един-два семестъра икономика, за да го види това! Дори не ми се занимава да убеждавам когото и да било, че това правителство е зле от икономическа, вътрешно и външно политическа гледна точка, а социалната сфера няма и да я мисля сега...!
Та казусът е следния- управляват ни зле. Ние имаме право на някаква реакция.
Решението ни до момента е следното- ядосваме се на тези, които не ни управляват и не предприемаме нищо по посока тези, от който зависят управленските решения!
Сега ако не виждате някакъв алогизъм във всичко това, не знам защо говорим повече.
А това как няма алтернатива..., това е нелепо! Проблемът е ясен, трябва да се оправи. После пак може да не е перфектно, но перфектно никога няма да е...! Пък и в крайна сметка ако имаме гангренясал крак го режем, а не се вайкаме, че нямаме патерици. Всяко нещо по реда си!
п.с.
dephil, чел съм теорията ти за икономическата акоратност в управлението на БСП и не бях съгласен с почти нищо от това, което прилагаше в доказателственаа си част. Единственото, за което може да се коментира е повишената събираемост на данъците, което е хубаво, но проблемът на лявото управление е не че взима дясно икономически мерки, а че е дясно в приходната част и абсолютно неадекватно в разходването на бюджета.


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС
Автор: jekopj   
Дата:   09-06-09 19:08

ежко,добре си го написал,но ще си позволя малка корекция...
Ако е вярно това за кръглата маса /на времето/ и "отгледаната" опозиция от Луканов и Сие,то и Ив.Костов и Ж.Желев и много други знайни и незнайни "герои" са един вид подставени лица на БСП...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: 19:00 часа - първи резултати от "ЕвроВота" - EXITPOLL - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5.Добрите 6.НДСВ
Автор: ejko   
Дата:   09-06-09 19:23

Според мен нещата се развиват. Комунистите по преди 10 години държаха почти сто процента от хората, в които са съсредоточени парите в държавата. Сега хем пак е така, хем не съвсем. Все повече икономиката започва да има свой интереси извън червената политика и това е нормално. Все пак богатите хора започват да искат да имат свобода, а червените пари са нещо, което не може да им даде точно това.
Така че подкрепа от комунистите към бъдещата опозиция, както и внедряване на хора, според мен е имало навремето и доказателства за това много, но сеператизмът е неизбежен..., да се надяваме! Не че това ще промени нещо де.
В общи линии, ако трябва да формулирам някаква теза, то това би било, че махането на комунистите няма да оправи нещата. Няма кой да дойде и да е супер честен, никог ане крадящ и т.н. Никога няма да дойде такъв..., където и да е по света! Въпросът е че комунистите в България са проблем и това трябва да се коригира. И то не защото това е най-големия проблем, а защото това е най-организираният проблем в държавата.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-09 19:33

ako се разъждава в тъмносиньо то значи костов е най-голямата разработка на дс [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: tantris   
Дата:   09-06-09 19:38

ejko, за съжаление има и опцията Доматена Република.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: ejko   
Дата:   09-06-09 19:40

kaiser.soze, ок..., но мен това не ме интересува! Аз искам да махнем комунистите и не знам защо, но винаги, когато стане дума да се махат комунистите и всички почваме да говорим за Костов! Нещо прекъсвач ли имаме в главата, че като достигнем до едно място и автоматично превключваме темата?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: fonnayden   
Дата:   09-06-09 19:40

Костов е враг номер 1 на Комунистите. Виж твоя цар се оказа приятел номер 1.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: ejko   
Дата:   09-06-09 19:43

Е той Царят беше ясен още навремето...

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: slivenski   
Дата:   09-06-09 19:55

Защо мислите Царят спечели навремето?
Защо, казано по бойкоборисовски, "би" сините на изборите през 2001 година?

Ами, защото той първи даде конкретен срок на българите да ги "оправи" - 800 дни. Затова му се вързаха... [smilie21]

За едни времето беше тяхно, и мислеха, че ще векуват начело на държавата, други ни обещаха сполука, но не ни казаха кога точно ще ни споходи тя... Царят даде срок.

И мисля, че /си/ го изпълни... [smilie18] [smilie18] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: georgi969   
Дата:   09-06-09 20:19

На кривата ракета космосът и пречи.
Некадърника никога не търси причината в себе си-на него все другите му са виновни.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: black_swans   
Дата:   09-06-09 21:30

Леко си в грешка с това "разбира се" [smilie5]
Щото казваш: "Де се е чуло и видяло една държава с двама царе???

А, забравих! България през 14 век...",

а на картата има цели три държави, с двама царе и един деспот.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: black_swans   
Дата:   09-06-09 21:33

Ежко, не се хаби тука, ами ела утре да пием по бира с К., на същото място, по същото време [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията
Автор: slivenski   
Дата:   09-06-09 22:18

Между другото, през 2001 година сините направиха всичко възможно да попречат на регистрацията на партията на Царя... Сега, като им го приложиха същия номер комунистите, ореваха орталъка...
Та, тогава на изборите НДСВ буквално ги изметоха ... Сега остава да се надяват да се повтори и това... Но силно се съмнявам... [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачит
Автор: ddimo   
Дата:   10-06-09 10:45

slivenski написа:

> Между другото, през 2001 година сините направиха всичко
> възможно да попречат на регистрацията на партията на Царя...
> Сега, като им го приложиха същия номер комунистите, ореваха
> орталъка...
> Та, тогава на изборите НДСВ буквално ги изметоха ... Сега
> остава да се надяват да се повтори и това... Но силно се
> съмнявам... [smilie21]
>

И резултата се видя...

Сега бсп и дпс се държат по същия начин - правят всичко възможно да настроят колкото се може повече хора срещу себе си. И понеже не вярвам да са толкова глупави, единствения извод може да е, че някъде са засрали нещо толкова фатално, че ги е страх да останат на власт.

Това си е моя теория, но ми е интересно да видя какво мислите по въпроса.

Фактът, че ндсв не припяват в общия хор, говори, че най-вероятно и те не знаят за засирането...

По-горе писах, че най-вероятно ни чака служебно правителсто - единствения шанс да се замажат следите от предполагаемия гаф (ако бай гоце иска да ги замаже, ама може и да не иска, а да си превземе обратно загубените позиции в партията...)

Играта май е много по-сложна, отколкото си представяме. А трохите, дето ги подхвърлят на ентусиаста янев, са само прах в очите - торнадото се крие зад хоризонта.


Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията - ОКОНЧАТЕЛНО - Синята коалиция с 1 Евродепутат
Автор: tantris   
Дата:   10-06-09 12:01

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/qrja3298.JPG
http://l.yimg.com/a/i/ww/news/2009/06/09/foodobama.jpg


Боже Господи!

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията - ОКОНЧАТЕЛНО - Синята коалиция с 1 Евродепутат
Автор: asahi   
Дата:   10-06-09 12:36

Квото каже Доган - това ще стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията - ОКОНЧАТЕЛНО - Синята коалиция с 1 Евродепутат
Автор: kkkolelo   
Дата:   10-06-09 12:59

2001 г си имаше някакво формално основание, за да не регистрират царската партия. Сега още след избора на Мартин Димитров групи и отделни лица в СДС взеха да ровят, да обжалват (може би бяха срещу съюза с Костов), сигурно и нарочно сините са имали някакъв неизряден документ, за да се правят на "жертви" (в любовта и политиката всички средства били позволени [smilie10] [smilie5] ).

Отговори на това съобщение
 Re: Pезултати от "ЕвроВота" - 1. ГЕРБ 2.БСП 3. ДПС 4. АТАКА 5. НДСВ 6.Мрънкачите 7.Лаладжията - ОКОНЧАТЕЛНО - Синята коалиция с 1 Евродепутат
Автор: princess_Lia   
Дата:   10-06-09 18:28

Автор: ejko
Дата: 09-06-09 19:40

Аз искам да махнем комунистите и не знам защо, но винаги, когато стане дума да се махат комунистите и всички почваме да говорим за Костов! Нещо прекъсвач ли имаме в главата, че като достигнем до едно място и автоматично превключваме темата?!?!?


Ejko,
защото Костов е единствената работила досега алтернатива. След словосъчетанието "да махнем комунистите", логично идва " да изберем Костов", поради липсата на знанието ни за друга алтернатива. НДСВ ли? Мисля, че всички сте съгласни, че не е там отговора. Проблемът е, обаче, както каза dephil, че хората не го избират. Аз, за себе си, съм убедена, но трябва да бъдат убедени и всички тези хора, които са гласували за ББ, НДСВ, АТАКА, ЛИДЕР, РЗС и прочие, защото всички тези гласове събрани заедно спокойно минават едни 50%.
Само че, кой, аз ли да излезна и да убеждавам хората, че именно Костов е единствената разумна алтернатива?

П.С. Апропо, с писане по форумите не става.
П.П.С. Смаяха ме темите в предизборния и изборния ден "Кажете за кого да гласувам".[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.