Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 mimic
Автор: kaiser.soze   
Дата:   08-06-09 22:05



100

Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: JESUSCHRISTSUPERSTAR   
Дата:   08-06-09 22:08

kaiser.soze написа:

> ми прочети темите и ще видиш, че сте НАЙ-ГОЛЕМИТЕ МРЪНКАЧИ
> [smilie23]
> народът бил глупав, не знам си кой бил виновен, сръдни,
> мрънкане, изцепки [smilie23]
> народът не е глупав. вие сте,зашото не можете да си създАдете и
> поддържате електорат.


да бе да, знам [smilie18]

....комунистите унищожиха аристокрацията, сега не бил тъп народа...да бе да, прозд като галош е и още как спомни си от 9.1944 до днес кви галфони управляват (прости и откроерни селяни) и пак плямпай![smilie23] [smilie23] [smilie23] нема шанс нема.... то се видя!

Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: vizov   
Дата:   08-06-09 22:53

[smilie5] ГЕРБ и сините били алтернатива [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] Бате, искаш да ми кажеш, че бившите комунисти са алтеррнатива на настоящите. А и СДС май беше на власт вече [smilie3] И от тях добро не видях, за вас не знам. Хора, вие живеете с миналото, говорите така, както са говорили комунистите около въпросната 1944г. и все комунистите са ви виновни. [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Докато тази държава не се изчисти от тези комунисти и от вас - антикомунистите няма да има добро.
Не ме интересуват комунистите, не ме интересува царя, не ме интересуват Бойко турци, македонци и цигани. Искам да живея нормално, а с такива екстремисти като вас няма начин да стане. За вас винаги някой друг ще е виновен и така до безкрай.


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: vizov   
Дата:   08-06-09 22:55

Горния пост е принципното ми разбиране и не е лично отношение към съфорумците [smile]

Като цяло политиката е мръсно нещо.


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: мара   
Дата:   08-06-09 22:58

тьма....пак не разбра. чела съм и другата тема, знам що споменаваш атака, ма огнения не е разбрал. а ти не си разбрала що требе да си разтуриш ината и да пуснеш поне невалидна бюлетина. изобщо много неразбории[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: georgi.kalichin   
Дата:   09-06-09 06:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   09-06-09 07:18

разбира се, че при настоящата класация ще избера Атака - и ако всички неТъпи тук се позамислят и дадат гласовете си не за губещите, а за лудия Сидеров - има шанс ДПС да мине назад
но на българина му дай да крещи своята си глупост, без да е прозрял в логиката на другия - абе народ и управници - в котела[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: equinox   
Дата:   09-06-09 10:35

vizov кажи ми кой може да състави правителство освен ДПС+БСП? Аз мисля, че това е възможно единствено от ГЕРБ+сините. Просто за момента няма кой друг.

Я ми кажи ще се промени ли нещо в България ако пак изберем същите? Значи ако пак те спечелят управлението им е било успешно и политиката им правилна. Аз изобщо не съм съгласен с това. Искам да си ходят. Негласуващите пък директно подкрепят сега управляващите. Да ни би да ви харесва какво се случва в България последните 4 години?

Така, че колкото и да се смееш това алтернативата в момента. Никоя друга партия или коалиция не може да събере 51%. Ако има такава ми я посочи.

Съвсем не си правя илюзии, че ще има тотална промяна. Просто се надявам да има някаква промяна, колкото и малка да е. С тези сегашните такава няма да има. Тяхното избиране явно не зависи от това колко са доволни хората от тях. Те си имат твърди избиратели. Това ги прави изключително нагли.

България няма да се оправи докато не се смени цяло едно поколение и не се прекъснат връзките от едно време. Трябваше първото нещо след промените да бъде отваряне на досиетата и лустрация. За съжаление изпуснахме възможността тогава.


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: vizov   
Дата:   09-06-09 10:47

equinox написа:

> vizov кажи ми кой може да състави правителство освен ДПС+БСП?
> Аз мисля, че това е възможно единствено от ГЕРБ+сините. Просто
> за момента няма кой друг.
>
> Я ми кажи ще се промени ли нещо в България ако пак изберем
> същите? Значи ако пак те спечелят управлението им е било
> успешно и политиката им правилна. Аз изобщо не съм съгласен с
> това. Искам да си ходят. Негласуващите пък директно подкрепят
> сега управляващите. Да ни би да ви харесва какво се случва в
> България последните 4 години?
>
> Така, че колкото и да се смееш това алтернативата в момента.
> Никоя друга партия или коалиция не може да събере 51%. Ако има
> такава ми я посочи.
>
> Съвсем не си правя илюзии, че ще има тотална промяна. Просто се
> надявам да има някаква промяна, колкото и малка да е. С тези
> сегашните такава няма да има. Тяхното избиране явно не зависи
> от това колко са доволни хората от тях. Те си имат твърди
> избиратели. Това ги прави изключително нагли.
>
> България няма да се оправи докато не се смени цяло едно
> поколение и не се прекъснат връзките от едно време. Трябваше
> първото нещо след промените да бъде отваряне на досиетата и
> лустрация. За съжаление изпуснахме възможността тогава.
>

Да, от тази гледна точка това е единствената алтернатива,прав си. Не съм сигурен обаче до какво ще доведе тази алтернатива. Нямам доверие на нито един от тези хора. Вижда ми се малко беисходно положението.
Но не можах да разбера едно - защо негласуващите дефакто да подкрепят сегашната власт. Ако подам недействителна бюлетина каква е разликата? А ако гласувам за друга партия (не ГЕРДБ, Синя коалиция и сегашните) ?


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: equinox   
Дата:   09-06-09 11:06

Защото колкото е по-ниска избирателната активност, толкова по-голям дял вземат ДПС и БСП. На практика тези, които не гласуват подкрепят тях. Ако нямаше твърди електорати и купени гласове сигурно нямаше да има значение, но за съжаление това не е така.

Ако трябва да го обясня още по-просто - обликът на новия парламент ще се реши от гласувалите. Докато ти и много други няма да гласуват, изкуфелите старци и полу-грамотни хора ще го направят. Ти се отказваш от правото си на глас и те избират вместо теб. Мислиш ли, че те могат да преценят по-добре от теб?

За недействителните бюлетини не знам. Мисля, че няма разлика от това да не гласуваш. Ако подкрепиш друга друга партия и тя не мине 4% мисля, че пак гласовете за нея се преразпределят между другите. [smilie11]

Ако мине 4% стават част от парламента. Евентуално могат да участват в сформирането на правителство. Но колкото повече партии има, толкова по-трудно се провежда политика.

И аз имам доста съмнения относно алтернативата, но по-добре така от колкото да нямам никакви съмнения и да няма промяна. Както казах, България се нуждае от промяна.


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: matataupa   
Дата:   09-06-09 11:19

Интересен е държавният апарат в Бг.

И още повече склонността на хората да се оставят да бъдат изнудвани да избират между хикс брой Лайна.

Или този избор не стои пред Човека[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: "Ставай мързеливецо"!!!
Автор: zheko   
Дата:   09-06-09 22:51

e kak da izglejda budeshtia PREMIER??? Rus, sineok, inteligenten, s o4ila??? Mersi!!! Ne znam za vas, ama da mi govorite za samnenia i za lipsa na alternativa, bez da poso4vate takava ... aaaa, vie ste obarkani hora, ama molia vi se, zapazete si intelektualnite lutania za sebe si. Koito znae kakvo iska, otdavna znae za kogo shte glasuva. Aide nosete si existencialnite glavoblaskanici nekade drugade.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.