Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 минчо христов
Автор: мара   
Дата:   03-06-09 15:19

ако се кандидатира за евродепутат, той е моят човек.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   03-06-09 15:19

аз лично не мога да се сетя за друг човек, който да е бил във властта, да е останал във властта и да е правил това, за което се предполага, че е избран. при тва-честно, с акъл, с душа. чудя се има ли го в евролистите?
ми ако го има, май ще гласувам за него. така няма да се налага да правя компромис.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: d256h   
Дата:   03-06-09 15:21

Аз го познавам лично, от деца! Винаги е бил принципен, ако бях всички депутати, като него досега да сме първи в Европа.

Малко са такива хора в парламента..

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: stoyan_5   
Дата:   03-06-09 15:21

Импето да каже дали го познава и тогава ...

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   03-06-09 15:24

ми и аз така мисля...искам да гласувам ЗА, а не КОНТРА. затва мисля да пробвам за него, незавицимо кви са му шансовете. тва е.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: d256h   
Дата:   03-06-09 15:31

Мара [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: юнга   
Дата:   03-06-09 15:34

Аз за Йотова.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Todd   
Дата:   03-06-09 15:34

Къф е тоя Минчо Христов ???? Колко пари дава ???? На кой ??? А на нас ????

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: asahi   
Дата:   03-06-09 15:35

Кво направил?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Lalinda   
Дата:   03-06-09 15:39

Маро, и аз много го харесвам, особено след като чух позициите му в дебата, модериран от Петър Волгин една събота по радиото!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Но все ми се струва, че би бил по-полезен в България, отколкото забутан някъде из Европейския парламент!

Ако има еврокомисар по корупцията обаче, ТОЙ ЩЕ Е!


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 15:50

Кой, по дяволите, беше Минчо Христов? [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   03-06-09 18:34

ми май е единственият истински честен и неподкупен човек в политиката, който върши тва, за което се предполага, че е избран-защитава правата и интересите на средностатистическия избирател. мож да има и други честни, ма аз не съм разбрала за кво се борят...или дали изобщо правят нещо полезно...
общо взето е антикомунист, ма като че ли е анти сякъф. не е лапацало и балон. скромен такъв един, много умен. няма тупане в гърдите. ми не знам, бе! ако ви е интересно, намерете нещо и прочетете, има интервюта в тубата. ако ви мързи, може да ги потърся и да ги постна, ма не ща да си играя на агитация и пропаганда. секи си има глава на раменете.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Lalinda   
Дата:   03-06-09 21:03

В едно от изказванията си пред Парламента говореше за това, че е позорно у нас да има наказателна лихва за предсрочно връщане на ипотечни кредити и че никъде по света няма такова нещо да те наказват за това, че си върнал предсрочно кредита си!

Казваше, че четири гласа не били достигнали, за да бъде отменена.

Освен това, говореше за над 200 сигнала за случаи на корупция, които лично е подал до Комисията за борба с корупцията (той е неин заместник-председател), по които не е имало никакъв отклик!

Наистина честен, сериозен и умен човек, абсолютно деполитизиран. Независим депутат в сегашното НС от юни 2006 г.

Владее испански, френски, руски, португалски и английски език!

Не е лигав като останалите партийци на разните му партии...

http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=3&action=show&did=135

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: asahi   
Дата:   03-06-09 21:19

Ще се цани ли за юродепутатин?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: tahamoto   
Дата:   03-06-09 21:21

Единственият честен и неподкупен политик е мъртвият такъв...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 21:23

Ми ще гласуваме за него тогава... Рибата в неделя може да почака... [smilie21]

Той независим ли е? Към коя партия е? Щом е честен, за него съм... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: exo99   
Дата:   03-06-09 21:54

Кой е този Минчо ???
Дайте фото - нали сме във фото-форум.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 21:56

Минчо - Президент!!! [smilie21]

http://www.parliament.bg/?page=ns&lng=bg&nsid=3&action=show&did=135

Не се майтапя... [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Vinsent   
Дата:   03-06-09 21:58

slivenski написа:

> Ми ще гласуваме за него тогава... Рибата в неделя може да
> почака... [smilie21]
>

Рибата не мое да чака, отивам на муре! [smilie7]

[beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 21:59

Блазе ти... [smilie8] [smilie21]

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Vinsent   
Дата:   03-06-09 22:01

Ми днес ми доставиха от немачко новите финки, де да ги пробам? [smile]
[beer] [beer] [beer] [shtrak] [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   03-06-09 22:08

Маро,
ще ме прощаваш, ама човек дето е завършил Хаванския университет, не е от твоите... Питай Лалинда как се ходеше да се учи навън навремето...
Хайде тя е дребна риба, малко пионерски активизъм, татко дърт комунист... Ама но тоя сигурно и кучето му е било доносник...

За по младите искам да спомена, че алтернативата "образование извън БГ" съществуваше само по предписание, и никога не е имало изпити, класации, състезания, борби, подкупи или каквото и да било. Просто това се случваше със заповед и беше на държавни разноски...

Да им е ....тиййт... майката на всички "отличници" от него време....

(емотикона с оня дето плюе)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 22:11

CanoniO, по твоята логика, на половината днешни "демократи" трябва да им издадат/възстановят книжките за членство в БКП/БСП... [smilie18] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   03-06-09 22:17

slivenski,
по моята логика, трябваше през 89-та да се случи обратното на комунистическата идея - който има роднина член, или бивш член (до 3-то коляно) на БКП, да няма право на ръководен пост или още по-малко на управленски такъв.
Нещата щяха да си дойдат на мястото....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   03-06-09 22:22

който има роднина член, или бивш член (до 3-то коляно) на БКП, да няма право на ръководен пост или още по-малко на управленски такъв.

Бих гласувал с две ръце за този политик, който направи това... [smilie24] [smilie21] [smilie21]


П.П. А брои ли се, ако си женен за партиен секретар? [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   03-06-09 22:24

Нещата са размити, защото амнезията не е простила дори и на върлите противници на "онзи" режим... Аз имам ясен спомен, що за хора се състезаваха с мен за място в една елитна гимназия, знам как влязоха тогава, виждам ги и сега с какво и как се занимават... Съученици сме били все пак...
Не съм от ревливите, ама да гледам старите физиономии как лъжат новото поколение, някак си ми става ревностно.. Искам и аз да мога да ги лъжа, пък като допре до лъгане, ме спира западното ми възпитание, щото прекарах 1/3 от младините си по света, с други порядки, други дертове и други ценности....

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: asahi   
Дата:   03-06-09 22:25

Откъдето жената - оттам и родата.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: pmartinov   
Дата:   03-06-09 23:03

CanoniO

по моята логика, трябваше през 89-та да се случи обратното на комунистическата идея - който има роднина член, или бивш член (до 3-то коляно) на БКП, да няма право на ръководен пост или още по-малко на управленски такъв.
Нещата щяха да си дойдат на мястото....


[smilie24] [smilie24] [smilie24]


Ноо това нямаше как да се случи ...


Политическата власт се транформира в икономическа .

Благодарение на всички доносници и менте демократи .

Доктор Чомаков-два мандата син кмет на Пловдив поднесе целия град на тепсия на Гергов-червения олигарх който тръгна от свинарниците в Маноле.

Сега за благодарност че получи целия град армаган Гергов направи Чомаков шеф на Евроком PR медията на олигарха тръгнал от свинарниците и БКП


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: юнга   
Дата:   03-06-09 23:12

Ще узрее този народ за декомунизация и лустрация, ама да видим кога?[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 11:40

канонио, ся ще ти разкажа една малка история. лична. и 100% истинска.
в мойта рода има само непартийци, стари софийски интелектуалци(баси и тъпото перчене[smilie8]) дядо ми е натирен от работа веднага след 9.09(бил е директор на 1-ва мъжка, после на 1-ва девическа гимназия в софия), брат му е удушен от лев главинчев. собственоръчно. бил е адвокат. сещай се каква любов хранят чичовците ми и баща ми към червената власт. е, все пак са успели да учат висше образование(само не ми казвай, че е станало с долно съглашателство и продаване гъза на комунистите[smilie18] ).
през 70-те години отчуждават родовата ни къща в квартала до медицинска академия и плащат за това 1000(хиляда)лв. на семейството. тогава дядо ми е вече покойник, ма има 3-ма сина. те се сдобиват с правото да закупят апартаменти по 12000 лв. е, много ясно, че тез пари няма откъде да паднат, нали?
та по това време(както и допреди 10 години) баща ми бачка във водпроект, инженер.
случва се, че партиен секретар е някакъв много свестен човек и гледа в ква хава е накиснато семейството-къща за събаряне, без никва възможност да се докопа до някви реални пари, лихвоточки и прочее. и слага едно рамо. баща ми заминава за куба на работа. там и в мозамбик по онова време са единствените държави, дет се пускат безпартийни и НЕ се плаща заплата в долари. ма все пак се плаща повече оттук. и аз уча там. и завършвам там художественото училище "сан алехандро". така че недей да гледаш в черно/бяло и да опростяваш нещата.
най-странното е, че аз добре познавам минчо, ма никак не знаех, че е христов и изобщо не бях направила връзката допреди няколко месеца. нямам тв, не следя никви новини, чух го случайно да говори по радиото, после разпитах и така[smilie25]

п.п. па на тая снимка са го изкарали кат някъф компир, а той е симпатяга.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 12:07

Този Минчо ще се кандидатира ли за евро и националните ни избори, и към коя политическа сила, някой знае ли?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 12:08

Веднъж случайно го гледах в Парламента... Яко ги хранеше всички от трибуната... Хареса ми тогава... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: tnt   
Дата:   04-06-09 12:15

Ми Маро то и червеният начин на мислене и тъмно синият спокойно могат да си доведат до една точка...хем съвсем еднаква [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: arakiss   
Дата:   04-06-09 12:26

Автор: tnt
Дата: 04-06-09 12:15

Ми Маро то и червеният начин на мислене и тъмно синият спокойно могат да си доведат до една точка...хем съвсем еднаква [smilie7]


анджък [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 12:39

ми именно...аз ще правя квот мисля, че трябва, па да става квот ще. та ще гласувам за минчо.
http://elections.europe.bg/index.php?category=354&id=21410

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: asahi   
Дата:   04-06-09 12:43

Булетина #7, значи.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 12:44

мдам. 7 е хубаво число. според кабалата[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 13:01

Маро,
нищо не опростявам.
И аз имам поне 235637 броя 100% истински истории на хора, които са работили навън преди десети. Мога да ти разкажа много и за организацията при екипажите на корабите, които навестяваха САЩ и изобщо целия капиталистически свят тогава.
Мразя нагаждачи, връзкари и парашутисти. Преди да започна да работя за богати евреи, вярвах, че нещата могат да се променят в БГ, но сега знам, че за да работи една състема, точно нагаждачите, връзкарите и парашутистите трябва да изчезнат, щото пречат на ефективността.
Далеч съм от мисълта, че този Минчо е виновен, че баща му го е бутал в живота. Но не мога да вярвам на хора, дето от малки някаква организация или фамилия или каквото и да е, им е подбила чувството за борба и им е насадила такова за безнаказаност. Няма да поверя бъдещето на децата си на такива хора, просто не им вярвам....

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 13:06

та викаш минчо му е подбито чувството за вина и му е насадено такова за безнаказаност[smilie10] ?! [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 13:08

Ми да,
както оня педофил зад него остана ненаказан, така и Минчо ако ти прегази детето, ще разбереш за какво иде реч.....

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 13:11

канонио, с радио не се спори. аз се отказвам. ако ти е интересно, може да почетеш и да погледаш, и да послушаш, ма едва ли ще ти е интересно[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 13:16

Блях, кво да ми е интерсно... Беше ми интересно първите 5-6 години след десети. Сега са ми досадни и безразлични.
Ама щом съм седнал да умувам над политически си-ви -та, и то във фотографски форум, явно съм взел да изпращявам...[smilie18] [smilie18] [smilie18]


[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 13:26

№7 [smilie24] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: val2007   
Дата:   04-06-09 13:26

CanoniO написа:

> Маро,
> ще ме прощаваш, ама човек дето е завършил Хаванския
> университет, не е от твоите... Питай Лалинда как се ходеше да
> се учи навън навремето...
> Хайде тя е дребна риба, малко пионерски активизъм, татко дърт комунист... Ама но тоя сигурно и кучето му е било доносник...
>
За по младите искам да спомена, че алтернативата "образование
извън БГ" съществуваше само по предписание, и никога не е имало
изпити, класации, състезания, борби, подкупи или каквото и да било. Просто това се случваше със заповед и беше на държавни разноски...
>
Да им е ....тиййт... майката на всички "отличници" от него
време....
>
> (емотикона с оня дето плюе)
======================

По твоята логика такъв човек като ГЕОРГИ МИНЧЕВ (да е светла паметта за него) би трябвало да бъде 1000 процента НОМЕНКЛАТУРЧИК! [smilie11]
Завършил е „Външна търговия“ във ВИИ „Карл Маркс“. Още като студент печели „Златния Орфей“ с "Бяла тишина" в акомпанимент на „Щурците“. Всенародно любим е и другият негов хит от онова време - „Снегът на спомена“.
Минчев заминава да следва телевизионна режисура в IAD Брюксел и я завършва през 1977 г. След завръщането си работи в Радио „София“ и Българска телевизия...

Е, как да не го сложиш в групата на онези "отличници", които имаш предвид?!? [smilie11] [smilie11] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: black_swans   
Дата:   04-06-09 13:27

Маро,
понеже сега ми е актуална поредната свинщина с бъдещото застрояване на градинката, в която играят децата на цял квартал, та ще дам пример, свързан с това: говорят хората, че главния архитект на района, както и този на голямата община, били готини пичове, разбрани, щели да се съобразят с протестите ни и нямало да допуснат застрояването. Обаче, не "готиността" и "пичовността" на този или онзи или техните честни и искрени обещания и намерения ще спасят градинката, а единствено градоустройствените планове и нормативното уреждане на този проблем. И в тази връзка - това че някой е неподкупен, народен човек и въобще пич отвсякъде, за мен, лично, не е първостепенното. Те и Марат и Робеспиер са били народни и са им викали неподкупни - е, и? Освен това, в така гръмките прокламации: "искаме личности", се крият рискове, които мнозина не желаят да видят. Оставям настрана какви са мерките и тегликите за т.нар."личности", но в самия етикет, почти титла: "личност", се крие толкова суета, че аз лично нямам намерение да гласувам за който и да е било, чиято главна цел ще бъде да доказва своята личностност. Понякога, и в нашия делничен живот, се налага да вземаме решения, и да сме изправени пред избори, които не винаги носят героичен ореол. А тълпата от тези личности, с нищо не биха разклатили амплоато си на такива. Нали ме разбираш?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 13:38

CanoniO ти се оля! Не познаваш човека и го оплю все едно ти е бивша съпруга..
Аз познавам Минчо и те уверявам, че е рядко свестен човек..

Сега се сещам за онуй... защо в ада никой от дяволите не пазел казана с българите - защото някой като надигнел глава и тръгне да излиза от лайната и всички го сграпчвали и натиквали обратно!

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: fove   
Дата:   04-06-09 13:40

Минчо влезе в сегашният парламент с групата на Атака.Сега е кандидат за евродепутат от листата на ченгетата от Нова Зора или от Защитата.Коментарът,според мен,е излишен.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 13:46

black_swans , не. не те разбирам. но и ти очевидно не си си направил труда да разбереш за кво говоря. с половината от нещата, дет казваш се съгласявам, другата половина са писани извън контекста на темата. и понеже става дума за конкретен човек, който си върши работата по конкретен начин, който ми харесва (именно планове и правила иска да има и те да се СПАЗВАТ) затова АЗ искам да си избера него. не те агитирам, не агитирам никого. да кажем, че просто споделям. а що се отнася до личностите...ми те нямат нужда постоянно да се доказват. имат нужда тия, дет ИСКАТ ДА МИНАТ са личности. та така...[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 13:46

d256h,
политик е бре...
Моята работа е да не им вярвам и да ги плюя, пък тяхната е да доказват, че не съм прав...
За мен Иван Костов е готин пич и голям политик, ама народа други неща разправя.
В крайна сметка нито Минчо ще ти направи живота по-добър, нито Костов, нито който и да било... На всички тях има кой да им казва какво да правят. Нищо никога не е зависило от един човек.... Просто щото в БГ ако си честен и си пич, или не си в политиката или си в пълна сянка...

Кво да умувам за некви политици...

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 13:52

ми как да ти кажа[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] за мен минчо е бил в пълна сянка. ми то глей колко хора го знаят-10 души, един приятел от детинство и аз. ма не знаех, че го знам. 10 пъти сме се засичали по разни купони, идвал ми е по изложбите, ма аз хабер съм си нямала, че е станал политик от политолог...[smilie5] и той не ми е споменавал. разбрах го случайно и от радиото, ма пак не можех да вържа, че тоя минчо е оня минчо...добре, че тате ми каза един ден...
...ма айде, че стана кат агитпропаганда.[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 13:52

CanoniO, разбрах те.
Все пак аз ще се доверя на Минчо!

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: black_swans   
Дата:   04-06-09 13:58

Кое по-точно е извън контекста на темата?

А и сега чета по-горе, че веднъж от Атака, втори път от Нова Зора! Прощавай, ама при възможостта за свободен избор, ти да избереш ксенофобската Атака и милиционерската Нова Зора - има нещо супер гнило и миризливо, не мислиш ли?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 14:00

ми карай нататък. прочети повече. ако имаш мерак. ако нямаш - ми всеки си знае кво прави. както стана дума, тва не е агитация.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: arakiss   
Дата:   04-06-09 14:01

имам въпрос към тези, които го познават лично :
като е толкова свестен човек, какво е търсил в "атака" ?
изповядвал е човеконенавистническите "идеали" на волен ли ?
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 14:06

ми че отде да знам...и аз мразим градския транспорт, ма се качвам, ако требе да сигнем до точка "Х" и няма друг възможен начин.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 14:08

Аз го познавам от дете! В моя квартал е. Защо всички смятат, че Сидеров е Атака? Ами ако предположим, че Минчо е имал други надежди с влизането си в Атака!

Както и да е... няма да ви убеждавам... но пак казвам, ако поне един ден имате контакт с него, ще му станете подкрепа..

Редакция:

Ами едно време като стотици хиляди подкрепихме Костов и той осра пейзажа, какво да слагаме равенство между него и останалите членове на СДС ли... всеки си носи отговорност за действията, всеки има свой път!



Публикацията е редактирана (04-06-09 14:10)

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 14:11

d256h , заеби...не се аби. дай да идем да му цапнем по едно някъде[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Pulsar   
Дата:   04-06-09 14:16

Аз викам: "Да влезе Макиавели!"

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 14:18

Не мога да цапвам щото след работа карам моторчето си ... няколко дни бръмчах с колата, но от днес летя насам натам... а пък и жена ми ше ме бии !

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 14:20

ми земи и жената, бе![beer] то и аз си имам мъж, да ге! ний са кат сме били у куба да не сме разпътни?![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 14:22

ееее много ще ми станете, по-добре сам с моторчето, като волна птичка, щото от жените ме боли глава...

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 14:31

ай, хубуу, щом не щеш, не щИ[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   04-06-09 14:32

ни се сърди де..

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: fove   
Дата:   04-06-09 16:20

http://dnes.dir.bg/2009/06/04/news4560491.html

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Lalinda   
Дата:   04-06-09 16:44

Влязъл е с Атака, но е бил техен депутат шест месеца.

(Ако ни ви бях дала линк към инфото за него в сегашното НС, можеше и да не го знаете.)

И какво, трябвало е да се счита за обречен на Атака ли?

Излъгал ли е избирателите си от Атака, като е станал независим и е бил независим 3 години и половина?

Не го познавам лично, но поне му се разбира какво иска и как може да го постигне.

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Lalinda   
Дата:   04-06-09 16:47

Пък и не съм го чула да се криви, глези, лензи или дори мълчи като теменужения Ив. Костов.

Защо толкова ви привлича депутат, който се обрича - обиден - да мълчи?

Как може да ви защити интересите?

Мълчейки ли?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 16:48

(Ако ни ви бях дала линк към инфото за него в сегашното НС, можеше и да не го знаете.)


Мдааа, ние само това правим като не знаем нещо - допитваме се до Лалинда.[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: rumiana   
Дата:   04-06-09 17:00

(Ако ни ви бях дала линк към инфото за него в сегашното НС, можеше и да не го знаете.)

Му-ха-ха-ха! Боже, колко смех има по тоя свят, боже!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Благодаря ти сърдечно, Лалинда!


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: юнга   
Дата:   04-06-09 17:08

Що не вземете и Стела Банкова да си изберете?
Те и без това са както Костадин и Миладин.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 17:57

няма такава опция[smilie5], а и мене той ми стига [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: CanoniO   
Дата:   04-06-09 18:02

Оминчихте я тази тема...

Минчо Христов, Георги Минчев, Огнян Минчев....


аре един поздрав от мен:

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/chtp5022.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   04-06-09 19:29

[smilie5] минчо празников. виж кво звънливо стана тука. преобладаващо[smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: pmartinov   
Дата:   04-06-09 21:21

Lalinda [smile]

За комунистите няма по-голям враг от Иван Костов


За това го мразиш ...


[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: kaiser.soze   
Дата:   04-06-09 21:27

Симеон [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 21:37

№7 [smilie24] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: El_Fuego   
Дата:   04-06-09 21:48

Само на мен ли ми се струва, че бъркате Минчо Христов с Минчо Спасов ?


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 21:51

Да [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: val2007   
Дата:   04-06-09 22:13

И с какво толкова е Световно Известен този Минчо Спасов, освен, че е участвал дейно в аферата с царските имоти?!?[smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: slivenski   
Дата:   04-06-09 22:19

Тази тема е за този човек.

https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/mbiq4283.JPG
http://www.parliament.bg/images/Assembly/135.png


Той се казва Минчо Христов. [smilie5] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: fonnayden   
Дата:   04-06-09 23:34

Интелигентните българи в голяма степен ще подкрепят Синята коалиция

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: fove   
Дата:   05-06-09 08:17

Лилинда,прекланейки се пред твоята осведоменост и всичкознание,ще си позволя да ти напомня,че в сегашното НС,Атака влезе като коалиция с участници Нова зора,Защита,Атака и други "патриотични"партии.След като се намърда в парламента вездесъщият Сидеров, естествено, изигра останалите си коалиционни партньори и регистрира парламентарна група само с участието на атакисти.Останалите "патриоти" в т.ч.и въпросният Минчо,артисаха като "независими".Моля,да ме извиниш за уточнението.



Публикацията е редактирана (05-06-09 08:56)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: d256h   
Дата:   05-06-09 14:26

Ела в клуба на Синята коалиция в кв.Красно село /София/ на ул.Пчела да видиш как там децата павкат трева без да се притесняват от никой. Клуба го е взел някакъв мутряга и е свърталище на секви изроди!

За тази Синя коалиция ли да гласувам в моя район? fonnayden ?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: fonnayden   
Дата:   05-06-09 22:47

Да вътре в клуба пушат трева. Мутрягата е от Синята коалиция. Чуваш ли се какво говориш??? Боклук имаше ли? Кризисния щаб на Сер Гея изчисти ли около клуба?

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: steeens   
Дата:   05-06-09 23:05

А въпросния Минчо обича ли коктейли?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   05-06-09 23:06

бе що се излагате....?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: steeens   
Дата:   06-06-09 23:52

Въпроса ми е за събраните като дарение пари ,малко след 10 ноември.Не че са били кой знае колко,ама да си направиш купон с пари ,които уж си събирал за някаква кауза ми се струва малко гнусно.Та затова питам ,дали е участвал в купона.Но е възможно и ти да не знаеш,така че сигурно се излагам.[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18][smilie25] [smilie5]



Публикацията е редактирана (06-06-09 23:53)

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: мара   
Дата:   07-06-09 18:23

ми доколкото го познавам, не е участвал,нищо, че сигур обича коктейли[smilie21] .

Отговори на това съобщение
 Re: минчо христов
Автор: Nushenceto   
Дата:   07-06-09 19:03

Нямаше как да не пиша в тази тема,защото Минчо Христов ми беше преподавател в университета по "Политология" и беше един от най-готините и яки преподаватели...[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.