Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: tnt   
Дата:   05-06-09 10:13

100

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: tnt   
Дата:   05-06-09 14:44

бе нама ли други бичуренчи? [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: BORISOFF   
Дата:   05-06-09 14:49

няма
явно не са изкласили хората [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: stoyan_5   
Дата:   05-06-09 14:50

не мога да си ги намеря
в една друга тема дори гол се показах, ама като абитуриент не мога

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: tnt   
Дата:   05-06-09 15:10

Гувооооооооооооооооори Бай ви Брадър!
Абичуренчичииииииииииииииий, виднага да си намирвати пу идна снимка да съ изтипосвати, чи шъ въ изплющя [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: dtv   
Дата:   05-06-09 15:44

абе има, има, ама трябва да си изровя снимките, незнам къде из многото къщи и кьошета са:))
а и за толкова истории ме подсетихте, че ще трябва да ви пиша роман.ама темата ме накара да си дам сметка за ей тия неща:
-няма война, повтаряемост, само хората се сменят, едно и също си остава само усещането "светът се върти около мен, нещата започват от мен"
-късметлиика съм била в срещите и хората, готини хора от всякакви поколения
-цял живот ми е вървяло на нещо френско, нещо испанско, нещо черно, нещо червено:))
-и в това късметлиика, като приказка са историите ми около бала, всичко има единство, творчесто, красота, любов, драми, трагедии, сбъднати мечти [smile]
-радвам се, че съм си го преживяла, макар понякога да съм се съмнявала в смисъла му.много личи когато си пропуснал хубавите моменти от живота, някак изкривява представи и поведение нататък

иии...по-любими от самия бал са ми разни маскени партита с луди хора през годините та до днес, същото-маскарад [smilie5] [smilie18] макар, че аз си бях много семпла даже, доня Д, всичкото украшателство-аленочервената подплата, триъгълния гол гръб и едно огромно червено цвете кацнало на рамото, цветето само по себе си-една много мила история.[smilie18] само в главата се бях дегизирала толкова, че съученик ме попита "ама...това ти ли си??" и му секна тръпката, разочарова се "м, аз пък гледам и си мисля-непознато готино гадже, кое ли е..", няма да сваля нек'ва дето 4 години е учил с нея я [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: Lalinda   
Дата:   06-06-09 00:25

Е, не разбрах защо с Todd сме извинени - моята рокля от бала и сега ми става, даже сигурно ако я облека, ще съм съвсем актуална!
[ezik]

Бледолилава, с тънки презрамки, тясно бюстие и разширяваща се надолу пола - майка ми я измисли и уши!
[smilie24]

Снимки нямам с нея, но имам... цял кинофилм!
[ezik]

Освен това, тогава бях с коса до кръста, руса и с плитчици в индиански стил - много хипарско си беше! Никога не съм приличала на дамите от снимката на МаринЪ... и не съм се тупирала, въпреки че явно някога е било модно!
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: MarinY   
Дата:   06-06-09 00:30

Щот си младо моме, нищо че си учена. [smilie3]

П.П. Някъде нагоре, някой се учудваше, че всички момета се правели сега на лелки. Не е моментно движение. Винаги изглежда така. Кой е свикнал на официални костюми на тези години? Седят като "на свинче, звънче".[smilie3]

Може би, ние по си бяхме "в кожите". Все пак се ходеше на училище със сако и панталон.



Публикацията е редактирана (06-06-09 00:35)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ЕНА   
Дата:   06-06-09 15:07

Тинто, дай ощиии, ноу харна мадмоазел, с тоз поглед

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: snoopoff   
Дата:   06-06-09 16:37

Leto 2005-to. Principno ne se brysna, glavata i bradata se minavat s mashinkata na 1 dyljina, NEZNAM ZASHTO sym reshil da se obrysna gladko... [smilie11]
Tochno za tova ne se haresvam izobshto [smilie6]

Poveche tazi greshka nqma da storq :)


https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/peze6685.JPG
http://photo-zona.net/images/user34772/album3277/large/1244295239_hzqj1669_IMAG0196.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2009-06/lwqq7966.JPG
http://photo-zona.net/images/user34772/album3277/large/1244295254_atse6771_IMAG0195.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: "Войната" на поколенията
Автор: fisk   
Дата:   06-06-09 17:43

някои кадри от тази тема искрено ме задавиха от смях [smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.