Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: IvoZafirov   
Дата:   02-06-09 14:13

няма смисъл [smilie21]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: HP   
Дата:   02-06-09 14:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: tantris   
Дата:   02-06-09 14:18

Има - когато са положителним това дава кеф на автора[smilie5]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: tofo   
Дата:   02-06-09 14:20

Баце, тая тема редовно си изскача. А и кога ти писна да коментираш, като си се регнал само преди месец, бря! И някоя фотка да беше качил, а? Можеш да критикуваш колкото си щеш, но недей да се сърдиш, защото най-малкото още не си се доказал. Направи снимка, качи я, пък ще видим нататък. [smilie21]

 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: мара   
Дата:   02-06-09 14:20

ми мартелус, и аз съм против бановете и ЗА сободата на словото- нека секи се изказва свободно. а колкото до смисъла-ми понякога има смисъл. аз не съм добър фотограф, ма имам добра визуална култура([smilie21]баси и фразата!) оказва се , че съм що годе взискателен и внимателен зрител и тва често се оценява добре от критикуваните. така че просто си изказвай мнението, ма по-дипломатичко, да не изреве някой[smilie18]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: canonio   
Дата:   02-06-09 14:22

Martellus,
дай да видим за кво иде реч :)
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   02-06-09 14:22

чакай да видя кого да блокирам... [smilie8]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: canonio   
Дата:   02-06-09 14:25

Докато не покажеш снимката и коментара ти, тази тема няма смисъл[smilie21]
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   02-06-09 14:25

Martellus, успокой се! Нали се сещаш, че не можеш да превъзпиташ виртуалните усери... [smile]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: chavdarpg   
Дата:   02-06-09 14:26

Еееееех,кифла да си на тез години...
Пък и твърдението,че с гол гъз всичко постигат,е донякъде верно [smilie6]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: мара   
Дата:   02-06-09 14:28

мартелус, аз съм тука от сума си време, тогава можеха и анонимни да пишат. та 1-во пишех кат анонимна. после махнаха тая екстра и се регистрирах, но сума време не качвах снимки. не смеех някак-щот виждам кусурите, ма не мисля, че мога по-добре. та сума ти време събирах смелост да фана апарат и да се подложа и аз на одумките. истината е, че никога не съм имала проблеми нито от едната, нито от другата страна. вероятно съм налучкала някъф подход...знам ли.
 Re:
Автор: TNT   
Дата:   02-06-09 14:28

само, моля ви не пускайте онова парче [smilie8]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: canonio   
Дата:   02-06-09 14:29

И Лео ди Каприо не показвайте...
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Lalinda   
Дата:   02-06-09 14:30

Подкрепям Martellus!

Човек става наясно, че нещо не е наред със свободата на словото - Царят дава, пъдарят не дава - още в самото начало.

Не е необходимо да снимаш, за да коментираш снимки.

Не зная как бихте се почувствали ако в магазина, преди да си купите сирене, примерно, ви накарат да покажете вашето!

Смешно е. Като че ли не критикувате цялото правителство, вкл. не само родното, всеки ден, без някога да сте били част от него!

И аз предлагах преди време само АДМИНИСТРАТОРИТЕ да преценяват да се спират ли коментарите или не.

За моя най-голяма изненада веднъж администраторите ВЪЗСТАНОВИХА МОЙ КОМЕНТАР, изтрит от автор, който не го е харесал. При това, без да се наложи да се оплаквам, че са ми трили коментар.

За още по-голяма моя изненада, се видях на 13-то място - оле! - в списъка на авторите на ПОЛЕЗНИ КОМЕНТАРИ.

Вероятно съм оглавила и списъка по брой банвания, разбирай спиране на коментарите, ако някога на бял свят се появи и такъв, но както рече мара по един друг повод, нищо не е черно и бяло.
[smilie3]

Да, в началото човек бива шокиран, после започва да се примирява... и адаптира... до пълната победа на харесванщината.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: HP   
Дата:   02-06-09 14:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: tantris   
Дата:   02-06-09 14:36

мара [smilie24]
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: tofo   
Дата:   02-06-09 14:37

Martellus
Има смисъл да дадеш пример. Глей ся, едно е критичен и градивен коментар, а друго е необоснован. Някой пише глупости, отваряш му профила- няма никой, а се е регнал едва вчера- ами естествено е някой да те отреже.[beer]

 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: d256h   
Дата:   02-06-09 14:37

Има голям смисъл да се коментира! Въпроса е как се коментира. Едно време във фотоклубовете, членовете носеха хартиени копия, слагаха ги на масата и всички ги разглеждаха, после всеки си казваше мнението. Тук е същото. Ако коментара е смислен и се разисква нещо конкретно по снимката, всичко е ОК, но ако някой се опитва да остроумничи докато казва нещо за 'черно/бялото' явно, ще подразни някой... и понеже мрежата и анонимността стимулират простотията, нещата се развалят.

Накратко: Има смисъл от точни и конкретни коментари по самите кадри!
 Re: Има ли смисъл от коментарите под снимките?
Автор: Martellus   
Дата:   02-06-09 14:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена