Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 ОФРОНТна Карбовски
Автор: lakosta   
Дата:   24-01-09 19:21

Някой гледа ли за мангалите в село Мечка[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Marillion   
Дата:   24-01-09 19:25

Карбовски е номер 1...

ей т'ва е журналистика. Предванията му са супер,

Очаквайте скоро да последва Коритаров из кабеларките.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: kkkolelo   
Дата:   24-01-09 19:28

Koe с Мечка, бивше Оборище или ...

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: georgi969   
Дата:   24-01-09 19:35

До Плевен.
Следкато циганите са електорат така ще е .

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   24-01-09 20:05

ДОБРО УТРО! [thankyou] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 20:19

кво става там?[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: georgi969   
Дата:   24-01-09 20:29

ми оглозват къщите до кокал,това става.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 20:31

Комунистическо-циганска държава, те тва е [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] После оня пернишки катил Гоце Трипера пак ще пуска бандити като Цеци, за да му дават мангалски гласов [cool] [smilie23] [smilie23] само Сибир може да ги оправи тези идиоти [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: exo99   
Дата:   24-01-09 20:38

Гоце Трипера - ЯКО [smile] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   24-01-09 20:54

Предаванията на Карбовски са добре направени. Четейки обаче темата си мисля, каква е ползата от тях. Дали не знаем за подобни случаи, дали не сме виждали? Всеки от нас е бил свидетел на подобни неща..
Разликата между ОНЕЗИ на север и запад от нас е, че предприемат действия за преодоляване на проблемите. В България в.Труд и 24часа и др. от години ни заливат с помия още от първа страница. Карбовски го прави по негов си начин. Някои го харесват, други не.
На мен ми липсва предаване, което да излъчва положителна енергия, няма и такъв вестник..
Дойде ми до гуша от регистриращи медии, полза от регистратори няма, има полза от действащи люде!

====
Такова е моето мнение за Отечествен Фронт..

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Radomirov   
Дата:   24-01-09 20:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 20:59

Някои медии даже и не ргистрират - целенасочено. [cool] А действията по отношение на криминалните деяния трябва да са на съответните органи. Защото като тръгнат хората да се защитават, системата на Гоце и Ко. вместо да наказва мангустите и останалата престъпна сган наказва пострадалите! [smilie23] [smilie23] Ами трябва като в Италия - като видяха, че мангала не разбира от дума, изгориха им катуните и това е! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: lotrek   
Дата:   24-01-09 21:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 21:13

Radomirov написа:

> Amigo написа:
>
> > Комунистическо-циганска държава, те тва е [smilie23]
> [smilie23]
> > [smilie23] [smilie23] После оня пернишки катил Гоце Трипера
> пак
> > ще пуска бандити като Цеци, за да му дават мангалски гласов
> > [cool] [smilie23] [smilie23] само Сибир може да ги оправи
> тези
> > идиоти [smilie23]
>
>
>
> Стига плю, каи ко праиме[smilie21]



нали ти казах в друга тема [smilie3] [cool] ама нема кой - те тва е [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   24-01-09 21:17

Не бива да обиждаме Карбовски, той е един от нас! Просто начина му на изразяване е такъв. Ако можеше да впрегне таланта си в предаване излъчващо оптимизъм щеше да е добре..
Аз съм си говорил с колеги и всички сме на мнение, че ако има телевизия с позитивно излъчване нея ще гледаме..за съжаление в България гледаме много зомбиращи телевизии.
На този етап ни остава да гледаме сериите за сътворяването на различни неща по 'Дискавъри' - 'Как се прави това' !!!



Публикацията е редактирана (24-01-09 21:18)

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 21:20

е кво оптимистично виждате в БГ, айде кажете [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Radomirov   
Дата:   24-01-09 21:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: vladimir666   
Дата:   24-01-09 21:38

ейй тоя карбовски ми е копал на лозето едно време

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   24-01-09 21:55

Амиго, преди да ти отговоря трябва, да сверим часовниците! Какви са ти критериите за 'оптимизъм' за да избегнем 1874 поста в до уточняване, пък после аз ще ти кажа моите?

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: lakosta   
Дата:   24-01-09 22:03

Аз съм навит да запаля един катун
[smilie19] Само да няма деца[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   24-01-09 22:17

0. Семейство! Огънят си ти, огнището е твоята партньорка (жена). Абсолютно сигурно е, че ако си над 35г и нямаш семейство, значи си нещо сбъркан!!! Тъжно, но факт..има много такива хора.
1. Всички в семейството да сме здрави;
2. Приятелите да са здрави;
3. Дом, да го имаш е важно, по възможност собствен;
4. Да имаш работа, която ти е приятна;
5. Да имаш пари (относително е);
6. Съседите ти да не са кретени! Много важно условие! Сам човек не може да живее. Когато има свестни съседи, човек има богатство. С таях ти минават годините, тревогите, болестите, успехите. Съседите са нещо много важно.
7. Хоби или друго занимание, което да ти дава възможност за отпускане след работния ден. Чрез него да можеш да се обогатяваш духовно, да изследваш, да експериментираш..
========================
Смисъла на живота - ЛЮБОВТА
Най-голямата радост - ДЕЦАТА

============================
Всичко останало са несъществени неща..политика, цигани, търговия, войни, метрампаж...

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 22:24

d256h написа:

> 0. Семейство! Огънят си ти, огнището е твоята партньорка
> (жена). Абсолютно сигурно е, че ако си над 35г и нямаш
> семейство, значи си нещо сбъркан!!! Тъжно, но факт..има много
> такива хора.
> 1. Всички в семейството да сме здрави;
> 2. Приятелите да са здрави;
> 3. Дом, да го имаш е важно, по възможност собствен;
> 4. Да имаш работа, която ти е приятна;
> 5. Да имаш пари (относително е);
> 6. Съседите ти да не са кретени! Много важно условие! Сам човек
> не може да живее. Когато има свестни съседи, човек има
> богатство. С таях ти минават годините, тревогите, болестите,
> успехите. Съседите са нещо много важно.
> 7. Хоби или друго занимание, което да ти дава възможност за
> отпускане след работния ден. Чрез него да можеш да се
> обогатяваш духовно, да изследваш, да експериментираш..
> ========================
> Смисъла на живота - ЛЮБОВТА
> Най-голямата радост - ДЕЦАТА
>
> ============================
> Всичко останало са несъществени неща..политика, цигани,
> търговия, войни, метрампаж...





Всико е въпрос на гледна точка. А знаеш ли колко примери мога да ти дам на сбъркани семейства със и без деца?! И родителите сбъркани, и децата. [smilie25] И в семейството цари хаос. [cool] [smilie5] [smilie5]

Та не разбрах що е туй оптимизъм? [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   24-01-09 22:33

Когато са изпълнени посочените точки по-горе, човек се чувства комфортно! Душата му се чувства комфортно! Ако някоя от точките не е изпълнена в достатъчна степен, това го терзае, мъчи го, той е намусен, недоволен, всички му пречат, всички са гадове, всички са грозници и досадници..

Ако точките по-горе са изпълнени изцяло, това означава, че човек е успял да постигне много! Има голям опит придобит по пътя за постигането на тези неща. Това му дава самочувствие и морално удовлетворение. На базата на това му самочувствие човек, гледа оптимистично на нещата..защото вече знае как се постигат целите..
Странно ли ти се виждат тези думи?

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Amigo   
Дата:   24-01-09 22:38

Не са ми странни. [smile] Както отбелязах, въпрос на гледна точка и житейска философия. [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: tnt   
Дата:   25-01-09 10:27

d256h, въпрос на гледна точка и житейска философия... нали не се опитваш да наложиш тези точки като миродавни? [smilie3]
Добро утро [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: halva   
Дата:   25-01-09 11:03

Гледах предаването[smilie24]

Нещото, което не проумявам е - защо започна с надпис, че изнесеното представлява личното мнение на Карбовски.

Дистанцира ли се Нова от проблема...[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Lalinda   
Дата:   25-01-09 12:14

tnt - мЕродавни - означава даващи мярата или мярката, не мира.




Иначе, лично аз не бих могла да си представя Карбовски, излъчващ оптимизъм, дори да не говори.
[smilie10]




Интересно ми е как в личната класация на d256h духовното обогатяване идва едва на последното седмо място, при това като някаква еманация или страничен продукт от заниманието с някакво си хоби - веднъж фотоколекционерство, друг път - акваристика, трети път - ... (не мога да ги следя всичките)?
[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Svsvet   
Дата:   25-01-09 12:19

Оо, страдаме от негативизъм, така ли...

То щото БТВ е една позитивна телевизия - само комедии за олигофрентолози дават ежедневно. Това, което показа Карбовски, е истината. Друго няма значение!

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: emovla   
Дата:   25-01-09 12:27

Е после защо циганите са толкова много - идеално покриват всички точки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: tnt   
Дата:   25-01-09 13:08

Лалинда, мир = свят... Както и да е, приемам забележката, разбира се.



кефи ме чертата



Карбовски ме разочарова едно време във Всяка неделя... Арогантостта и надменността му ми е непонятна и непоносима... Все пак ми се струва, че оттогава той е еволюирал като журналист. Предаването му сега ми допада, дава друга гледна точка.


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Lalinda   
Дата:   25-01-09 14:12

Мен самата Карбо ме потресе още докато пишеше в Егоист.
Има ли го още това списание?

Най-ужасното бе, че имах един кореспондент, който редовно ми пращаше есетата му по пощата, та да не би да не ги прочета...




tnt,
Миру мир?

За малко да реша, че си от... драйфащите.
[ezik]

Първата книга, която прочетох на руски език, не бе от руската класика, а "Траур- участь Электры" на Юджин О'Нийл. Била съм на 14-15 г. и доста се озорих до 30-тата страница, след това - и до днес - ми е безразлично дали чета на български или руски.

Прочее, имах колега, чийто баща бе руснак и преподавател по руски в СУ. Явявах се на изпит при него по руски, преди да замина като докторант в Ленинград (сега и преди Санкт-Петербург и дори Петроград). Имах 5 на този изпит и колегата ми бе абсолютно шашнат, тъй като баща му не пишел толкова високи оценки... Пита ме къде съм учила руски, а аз му казах: В стройотряде в Сибири!
Бяхме там в бивш концентрационен лагер, поне според думите на руснаците...
[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Princess_Lia   
Дата:   25-01-09 14:35

МЕродавен, но мИроздание [smilie3] Приличат си и по смисъл, но коренът е различен.
Апропо, в някаква тема бях срещнала поправка на "Учуден". Ами "учуден" си е.

Предаването на Карбовски не съм гледала. Но като журналист не ми е от най-любимите. Представя, регистрира проблема и толкова. Би могъл да потърси някакъв резултат, feedback, де да знам...

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: bobihot   
Дата:   25-01-09 15:22

Aми в разградско бяха оглозгали вилите на хората до бетон- бяха го чупили, че да измъкнат арматурата...
Като ви се случи и на вас ша се усетите...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: carl_cox   
Дата:   25-01-09 15:23

Princess_Lia - а какво може да направи един журналист? особено пък от типа на Карбовски - показващ много наболели въпроси и тематики и засягащ винаги нечии интереси?

нима той не тръбеше за онези педофилски скандали преди време (не помня преди колко време-май година-две)? ефект - нулев. имаше повече от едно-две предавания на тази тема и какво стана накрая? - започнаха да разследват не някой друг, а него и екипът му!

ами за предаването му за иманярите?! нима не помниш какво му бяха казали - "спирай темата, защото ще стане лошо за теб, важни хора са замесени на най-високо ниво".

трябва да бъдем доволни, че изобщо се дава трибуна на подобни тъжни тематики


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Princess_Lia   
Дата:   25-01-09 17:52

Прав си, carl_cox[cool], но ми оставя усещането, че не прави достатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   26-01-09 16:27

Елена, моята листа от седем точки е примерна, не е подредена според ред на важност, сигурно има и други точки, които не съм описал, но в общи линии е това...
Много уважавам хора, които имат множество хобита. Това означава, че постоянно търсят, интересно им е да навлизат в различни материи, не им се успива главата в постоянно плющене на бира или други подобни дейности...
Примерно имам приятел, който се запали по правенето на ножове и дръжки за тях. Сега е стигнал ниво, че си пише с хора - ножари, от цял свят и си разменят технологии и мостри. В средата на хола си е сложил струг, шмиргел и полираща машина, направо прави чудеса...
У дома мястото за складиране на стари и нови камерки вече ми се изчерпа и понамалих темпото, запълниха се витринките..
Обаче Лалинда очаквай нови подвизи от моя страна. Забелязвам тенденция, за оформящо се ново хоби при мен. От случайни кръстосвания на антиквари и пазари се сдобих с няколко инженерни сметачни линийки. Май новото ми хоби ще бъде колекциониране на сметачни линийки. Имам една дето ръководството и е дебело, колкото на Windows 2003 Server Enterprice ! В проекти са сбирки на компаси и механични калкулатори...

Така е при готините мъже, винаги ги сърбят ръцете да човъркат нещо..природа!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Todd   
Дата:   26-01-09 16:38

Мдаааа,

Карбовски изглежда е като всичко друго в България !!!

Аз гледам чат пат негови предавания .....за жалост човека е прав !!!!
Щото гледайки телевизора от фотьолчето в бетоната си кутийка нема как да се сетиш за ко иде реч....

Щото по повод разни теми тук дори аз 100 пъти споменавам че София да речем не е България - че нещата са страшни извъм табелите на тия гета !!!

Кой му пука ....

Минавал съм из северозапада по разни села ...отврат !!!
А там сте живели вие !!! Вашите баби и дядовци .....сега е сган мангали !!!

Има и села като мойто дето стреляме по тях за това че вървят по пътя само ...но колко са такива ????

Но божиет наказание и нас достига - избитаме си кметове измикяри и гъзолизци !!![smilie23]

Колко народ е проплакал от циганската сган ???

Но те ще дойдат и увас !!! Се полека !!!

мдааа....

А Карбовски нека да е черноглед .......ние пък можем да превърнем всичко в кал !!! Дори живота си !!!


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: CanoniO   
Дата:   26-01-09 16:42

Todd,
с кво стреляте по мангалите бре?

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: Todd   
Дата:   26-01-09 16:46

Кой с кво има - а в мойто село няма някой да няма с какво !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   26-01-09 16:49

Ще дам пример в мисленето между нас, българите и чужденците!
До нашия офис, имаше офис на американска фирма. Зимата, когато паднеше сняг идваха две момчета на 12-13 години от софийски интернат, за деца без родители. Момчетата бяха ошлайфани апапи, квартала беше пропищял от тях, защото правиха разни дребни золумчета и дразниха хората наоколо. Тъпите американци, понеже се занимаваха в сФерата на образованието, явно имаха подход, който ни е далечен (българите) на светлинни години..
Излиза американеца на входа и казва на момчетата: Давам ви 5 лева, ако с тези гребла и разбивач, почистите снега и леда, за две паркоместа! Момчетата за 20 мин почистваха. На другия ден пак идваха. Отново американеца им казва: Давам ви 5 лева, ако почистите снега за още две паркоместа пред офиса. -Ама, нали вашите места са почистени, казва едното момче? Няма значение, искаш ли парите или не? -казва американеца! Ония опухват снега и на мястото за другите фирми.
Така постъпват американците! Те са преценили, че ако тези момчета имат 5 кинта, няма да откраднат шейната от балкона на първия етаж, в съседния блок. После, по този начин държат под око, къде са момчетата и какво правят, защото те започнаха да си споделят почти за всичко с тях.
Американците от тази фирма не направиха филм за крадящите деца от интерната, а направо им помогнаха в нужда ... и така всяка зима или лятото дори!
Това е разликата между българи и чужденци!



Публикацията е редактирана (26-01-09 16:58)

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: diego_simeone_14   
Дата:   27-01-09 14:39

типично български синдром ...
не обсъждаме това което е било изнесено във филма, а обсъждаме личността която го е заснела...

ей така не се решават проблемите, а се чешат езиците ...

интернет е най голямото добро за българските политици ...

Отговори на това съобщение
 Re: ОФРОНТна Карбовски
Автор: d256h   
Дата:   27-01-09 14:48

Именно - обсъждаме!
Другите действат!

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.