Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Luxor   
Дата:   24-01-09 13:00

аз като биах навремето в сесия се занимавах със същите неща, сега като се сещам...

когато бяхме студенти бяхме идеалисти, увличахме се по неуловимите за разума трепети на въображението, търсихме дълбоко в себе си доказателствата за сюрреалното - търсихме го също така дълбоко и в нежния пол - изпитвахме границите на познанието, смесвахме научните си изводи с поетичното...отплеснах се...

алкохолът е вреден за човека; вреден е за тялото и психиката му/й.

ето за пример ще ви дам следната извлечена от реалността на всеки един от нас ситуация.
когато са пияни, партньорите стават, за съжаление, безчувствени към ласките си; те достигат по-трудно до връхната точка на плътското удоволствие, което може да ги остави, така да се каже, незадоволени, а това води до една тъга...тъгата, от друга страна, както всеки един/а знае, показва мрачното си лице дори след изпитването на сладострастните електрически импулси по цялото тяло, но това, ше се съгласите, е вече проблем на философията [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   24-01-09 13:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Аз в твоето прозрение съзрях как влияе алкохолът, вземайки своето на другия ден. И мен ме избива на подобни слова, но не и днес [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: geezer   
Дата:   24-01-09 13:07

така ли [smilie11] [smilie11] [smilie11] одма с есъгласяваме [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: cocoon   
Дата:   24-01-09 13:52

прав си Светльо за сладострастието - на свежа глава в най-добре [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: tnt   
Дата:   24-01-09 13:59

https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/juso0450.JPG

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   24-01-09 14:02

"Какъв сте в цивилният живот? Студент по класическа философия? Значи пияница, интелигент..."

Полковник Шрьодер към фелдфебел-школникът Марек

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: djogata   
Дата:   24-01-09 14:12

Луксор, кат' гледам к'ви ги пишеш май още не те е съвсем пуснало, такваз поетична мисъл трудно идва на трезва глава [smilie5] [smilie5] [smilie5]

[beer] [beer] [beer]

Мен пък ме болят пръстите на лявата ръка - щото ми влезе мухата да се науча да дрънкам на китара, и сега блъскам акорди [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: tnt   
Дата:   24-01-09 14:13

https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/juso0450.JPG

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Luxor   
Дата:   24-01-09 14:38

кукуне,

"за сладострастието - на свежа глава в най-добре"

в главата ли е най-добре https://photo-forum.net/joro/emoticons/forum_simp0079.gif

инак ми харесва как мислиш [smilie18]

императоре, откъде го извади тва? [smilie24]

джога, вземи си пластмасови струни за начало [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: djogata   
Дата:   24-01-09 14:40

Луксор, пластмасови са 1,2 и 3 [smile]
Ама не ме кефят, като свикна някой ден, мисля да ги сменя с метални, особено трета, че нея никаква я няма

А това на императора би трябвало да е от историята на добрият войник Швейк [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: exile   
Дата:   24-01-09 14:42

ти гледай и на каква китара ги слагаш тея метални и пластмасови, че съм брал ядове [smile]

аз пък си платих сметката за гсм-а и чакам да ми го пуснат.
що ли ми тряаше...

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: djogata   
Дата:   24-01-09 14:45

На каква китара - най-обикновена акустична "испанска" китара [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: exile   
Дата:   24-01-09 14:49

ако е класическа китарка, демек най-обикновена акустична "испанска", както ти я наричаш, по-добре не и слагай метални.
Зависи от конкретната китара, ама с мойта имах мноо ядове.
Едно, че материалите по китарата не са за метални струни. Малкото магаре заминава и ей такива простотии. После, че самата конструкция не е разчетена.
Ако не си виждал как голямо магаре се откъртва от напрежението на струни... зрелищно си е, особено като се случи на една педя от главата ти [smilie21] После се чудиш как да го лепиш. Аз два пъти го лепих и накрая си реших проблема перманентно с два болта [smilie5]
Та така, умната и,
братя,
пазете си инструмента!
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Luxor   
Дата:   24-01-09 14:56


трета струна винаги се прецаква първа, така и не разбрах защо [smilie11]

а това за изскачащото магаре е по-скоро изключение отколкото нещо друго; кой знае каква щайга си имал, ехиле [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   24-01-09 14:58

Да, Джогов - това от бисери на Швейков, ъръм.

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: exile   
Дата:   24-01-09 15:00

Аз още я имам уа [smilie5]
Не, китарката си е ок, иначе за магарето наистина просто металните струни са били последния пирон [smilie21]
Ама и гриф кривят при по-дълго време.
Праат си проблемчета...
не си тормозете китарите, те металните и звук на класическа китара свестен не могат да извадят.
една кухарка за метални струни се намира за 40-50 кинта и ше е къде по-добре.

3-та струна е най-дебелата струна без сърцевина, тя всъщност е изобщо най-дебелата обикновено в сета с найлонови струни и затва вероятно.
Требе да се изследва физично, ама по емпиричен път е доказано, че физика без алкохол не се гради.

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: djogata   
Дата:   24-01-09 15:19

Ексайл, ми сигур се е откъртило щото си напъвал много - да не си се опитвал да я настройваш тази китара в някаква по-висока тоналност [smilie5]

Ама не мисля, че металните струни опъват с по-голяма сила - би трябвало, за да изкарват еднакъв звук, да са горе-долу с еднакъв опън, или бъркам? [smilie8]

Китарата и мойта нек'ъв евтин вариант - взех си я от тукашна фирма - danguitar.dk (направо по интернет), ама вътре си пише made in china [smilie18] [smilie18]

Не мисля да провеждам физически изследвания върху третата струна на акустичните китари, със или без алкохол. Виж, физични изследвания върху алкохола, свързани със сериозни практически експерименти и изследвания - това смятам за нужно [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: cocoon   
Дата:   24-01-09 15:27

луксор - ..аз в главата не съм опитвала , сподели впечатления [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: ChiTsuJo   
Дата:   24-01-09 20:04

СТИГА СПАМ! [smilie5] [smilie5] [smilie5]
http://www.youtube.com/watch?v=wjv4Fp7GiGk&feature=channel

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Lalinda   
Дата:   24-01-09 20:11

Ами не, оргазмът никога не е бил философска категория.
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: kkkolelo   
Дата:   24-01-09 20:46

Млада девойка се прибира в къщи към 3-4 през нощта.
Майката я чака притеснена и с разтреперен глас казва:
- Дъще къде ходиш, защо закъсня толкова?
Девойката казва:
- Мамо, остави ме на мира, защото съм пияна като тиква!
- Защо като тиква, дъще? - пита майката учудено.
- Ами защото освен това съм пълна със семе....
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Luxor   
Дата:   25-01-09 09:56

хората кви работи са правили навремето...

"Фридрих Хайнрих Александър фон Хумболт (на немски Friedrich Heinrich Alexander von Humboldt) е немски естественик и изследовател, по-малък брат на пруския министър и лингвист Вилхелм фон Хумболт.

Роден в Берлин през 1769 г. В студентските си години изучава различни науки - медицина, математика, технология, физика, търговия и др. От 1792 до 1797 е на служба в Прусия. Там се занимава с геоложки, химико-физични, биологични, ботанически и минералогически изследвания https://photo-forum.net/joro/emoticons/juggle.gif. Поддържа приятелски взаимоотношения с Гьоте и Шилер.

През 1799 започва прочутото му пътуване до Южна Америка, което всъщност било най-модерното пътуване за онова време. Там Александър изработва карти, прави проекти и чертае профил на местността, открива 60 000 растения, от които 6300 са съвсем нови видове. Въвежда географията на растенията. Александър фон Хумболт открива бифуркация на реката Касикаяре в Гвианска планинска земя, от която се образуват реките Ориноко и Рио Негро (приток на Амазонка). Той описва студеното Перуанско океанско течение покрай тихоокеанските брегове на Южна Америка, от където то получава и другото си название Хумболтово течение.По-късно се заживява в Париж си и пише книга за пътуването си в 30 тома.

1817 започва руско-сибирското пътуване, през което Александър фон Хумболт изминава цели 15 000км и прави опити с цел проучване химичния състав на водата и изследване на различните видове риби. През 1837г е отличен с медал за развитието на естествените науки, а по-късно получава орден от крал Фридрих Вилхелм IV."

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: tnt   
Дата:   25-01-09 10:21

добрютро https://photo-forum.net/joro/emoticons/juggle.gif

Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: Luxor   
Дата:   25-01-09 10:44

dobrutro, tinto
wizh kwa zgrada si haresah
berlin heizkraftwerk mitte
https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/qxky0828.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/14/Berlin_HKW_Mitte.jpg/450px-Berlin_HKW_Mitte



Отговори на това съобщение
 Re: как ме тсепи тиквата :(
Автор: tnt   
Дата:   25-01-09 10:46

секунда... сега ще тия покажа от облаците тази сграда///

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.