Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: България извън ЕС?
Автор: ejko   
Дата:   23-01-09 23:10

Lalinda как живееш в тази държава?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: Amigo   
Дата:   23-01-09 23:16

ejko написа:

> Lalinda как живееш в тази държава?!?!?





тя живее със спомените от чуждите бе [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: djogata   
Дата:   23-01-09 23:21

Що пък сънародниците в чужбина да гласуват за БСП? - Аз не гласувам за БСП, и не мисля, че другите българи, които познавам, биха гласували за БСП

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: black_swans   
Дата:   23-01-09 23:28





Публикацията е редактирана (23-01-09 23:28)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   23-01-09 23:34

Реактори №3 и №4 трябва да бъдат пуснати, и то не за 5 месеца, а до краят на технологическият им срок. От спирането им сме 6 000 000 000 вътре, компенсацията от ЕС е 10 пъти по-малка сума !!! Ако брюкселските наглеци врещят, да накарат британци и французи да спрат техните реактори, които са от същият тип, но по-стари !!!
Словаците си пуснаха техният реактор, макар че нямаха клауза за задействането му, дори и при криза и какво? Ще ги изключат от ЕС ли или ще им изпратят танкове и ще ги бомбардират?

Само че и аз не варвам нащите нищожества нещо да свършат - само вдигат предизборна тупурдия...

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: black_swans   
Дата:   23-01-09 23:42

Румбата е пич и е много богат, защото е много интелигентен.

Невероятно точно съждение [smilie24] Бих казал, че е сюблимен, непостижим... един истински Божо Димитров на енергетиката [smilie24] Дано не се обиди само - на сюблимност и непостижимост - нашата национална гордост от засирищения "Дондуков" № 1



Публикацията е редактирана (23-01-09 23:43)

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: hotsnail   
Дата:   24-01-09 01:27

Словаците си пуснаха техният реактор, макар че нямаха клауза за задействането му

Императоре Абе ти съвсем изпецка, май бая си сецкал днеска от лулата на мира, а?

Хората днес офицялно обявиха, че спират всякаква дейност по пускането на спрения реактор.

После тия 6 милярда не знам от къде ги измисли ама са пълна фантасмагория. Освен това на тия две реакторчета им е изтекъл май срока на годност тъй да се каже. Изобщо......

Сигурно и за БСП ще пуснеш бюлетинка ... то не че дрънкането последните 2 седмици има друга цел....

Как ме дразнят от две седмици БСП и НДСВ са върла опозиция нем могат да се траят - плюят се по радио и телевизия. Пускат си мръсни шеги абе комедия ти казвам.

Пък ти императоре явно и м се водиш по гайдата и на лято или Волен или СерГей ще избереш.........[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: България извън ЕС?
Автор: hotsnail   
Дата:   24-01-09 01:38

http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1268151

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.