Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Какво безумие само...!!!
Автор: 6traka4a   
Дата:   23-01-09 18:58

http://mediapool.bg/show/?storyid=148203

[smilie10] [smilie10] [smilie10]

Някой ако е забравил къде живее... [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Pulsar   
Дата:   23-01-09 19:04

То и да си забравил...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: djogata   
Дата:   23-01-09 19:06

Неам думи

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: georgi969   
Дата:   23-01-09 19:08

То да беше само това...Понеже е замесен френския посланник,и става известно.Колко още незнайни такива дела има...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Amigo   
Дата:   23-01-09 19:15

мдааа, правосъдие в БГ ли казахте?![cool] [smilie23] [smilie23]

https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=1079311&t=1019252&phorum_uriauth=#reply_1079311

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 19:16

Тягостно. ...19.15 по БТВ - след малко: Защо франция се възмути ...

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 19:46

Ей, сякаш имаме най-"демократичното" правосъдие в света [smilie23], което най-ревностно защитава принципа "по добре 100 престъпника на свобода, отколкото един невинен в затвора" Върховно лицемерие!!! Или имаме най-добрите адвокати [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: PuertoVaras   
Дата:   23-01-09 19:55

https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/bfhq5713.JPG
http://www.pokazatel.net/images/stories/broi29/3a.jpg

http://www.pokazatel.net/index.php?option=com_content&task=view&id=1136&Itemid=34

Име: Борислав Георгиев Желязков
Рег. №: 322
Адвокатски съвет: Варна
Адрес: Варна, ул.Шар22
Телефон: 608136 - 0888/951193

http://www.nbpp.government.bg/profiles.php?page=322


Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: kkkolelo   
Дата:   23-01-09 20:22

Като ги гледам се чудя какви подбуди са имали за да го направят, по скоро не материални, а са били пияни или дрогирани - единия да вземе панталона на убития си приятел и да остави на местопрестъплението своя ?!. И каква нервна система, да стоят така невъзмутими. [smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 20:51

такааам. никой от нас няма как да забрави къде живее. въпросът е какво и как може да се направи. и кога. щот така или иначе сме закъснели. не се ли сещате за един пич, петър гогов? по едно време, на 1-я митинг, на 18 ноември 1989, викаже "КОЖИТЕ ПО СТЕНИТЕ!!!"
ми много краен ми се виждаше, плашеше ме. ся знам, че и аз с тоя си страх съм виновна....щот вече и стените няма да стигнат за кожите.[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: angie_   
Дата:   23-01-09 20:55

Ах, за БОга ! ... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: shama   
Дата:   23-01-09 20:57

Автор: мара
Дата: 23-01-09 20:51

такааам. никой от нас няма как да забрави къде живее. въпросът е какво и как може да се направи. и кога. щот така или иначе сме закъснели. не се ли сещате за един пич, петър гогов? по едно време, на 1-я митинг, на 18 ноември 1989, викаже "КОЖИТЕ ПО СТЕНИТЕ!!!"
ми много краен ми се виждаше, плашеше ме. ся знам, че и аз с тоя си страх съм виновна....щот вече и стените няма да стигнат за кожите.[cool]
-------------

[smilie24] [smilie24] [smilie24] така така ама нали си знаем избори идват и някой пак ще се скътаят кой няма да гласува кой пак за тях ще е.....абе мазохисти сме и тва

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 20:58

[smilie8] прочетох си поста...и пак се стреснах...кво ми става напоследък...[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Brida   
Дата:   23-01-09 21:19

НЕДОСЕГАЕМИТЕ - Episode 10000000 [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: ecobo   
Дата:   23-01-09 21:20

[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 21:21

искам да ни окупират. и няма значение кой съседите...вече. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Princess_Lia   
Дата:   23-01-09 21:49

ужас [smilie2] какво е да нанесеш 93 удара с нож [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: asahi   
Дата:   23-01-09 22:22

Ми хората са бързи и яростни. Не си ли гледала черна нинджа на кино какво прави?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 22:24

асахи, очевидно само нинджа може да убие нинджа...те затва ся ще со ходят по живо по здраво...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Amigo   
Дата:   23-01-09 22:28

с престъпници в парламент и правителство нищо друго не може да се очаква [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: ecobo   
Дата:   23-01-09 22:30

Ей затова трябва да се протестира и ако трябва да се троши и млати, щото комунист без кръв не се дава! [smilie23]
Тези престъпници в парламента са за трепане, щото рибата се вмирисва откъм главата [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: мара   
Дата:   23-01-09 22:32

а, да...а ние сички дет им играем по свирката сме с мед да ни мажеш. държавата да се закрива, територията со се населението да се подарява на който я земе. само русняците да не са...сичко друго пО бива.
аре, някой да сяда да пише молба за окупация.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Amigo   
Дата:   25-01-09 23:42

Размазаха с бухалки дилър и БМВ-то му
25 януари 2009 / News.dir.bg


Нарковойната в София взе нова жертва - около полунощ в жк Люлин -5 с бухалки бе размазан Р.К. на 27 години.
Стъклара, както е известен в ъндърграунда, е приет в неврохирургията на Пирогов със сътресение на мозъка и контузна рана на главата, съобщава столичен вестник, цитиран от БЛИЦ.
Три автомобила преследват мъжа из цял Люлин. С БМВ-то си той опитва да избяга, кара през полето даже с две спукани предни гуми. Нападателите му го заклещили край 97-о СОУ. Баварецът на Р.К. е смазан от яките бухалки, а самият той загубил съзнание от ударите в главата.
Р.К. е от нископоставените наркодилъри в Люлин и държи само няколко микрорайона. Хората, които са го пребили, са му конкуренция от източните квартали, но искат и неговата територия. Първо влизат в малка част от Люлин, а после в целия, твърдят полицаи. [cool]


А междувременно изевстните на полицията и правосъдието наркодилъри си се разхождат и търгуват свободно! [cool] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   25-01-09 23:54

Просто тия двамата "герои" трябва да бъдят обесени публично - 93 удара с нож... А тия, дето са ги оправдали - доживотен затвор - мургавеляците в панделата да им порят анусите по 18 пъти на ден !!!

[smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

КАКВОТО ДА СЕ КАЖЕ, ВСЕ ЩЕ Е МАЛКО - ОСТАВА ЛИ НА НОРМАЛНИТЕ ХОРА ДРУГО, ОСВЕН САМОРАЗПРАВА И СЪД НА ЛИНЧ?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: тьма   
Дата:   26-01-09 00:00

аз пък искам да са руснаците и Путин - президент[smilie3]

а за делата, които си стоят непипнати с години - толкова ми е познато, а и няма нищо общо с това кой е на власт - личен опит


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   26-01-09 00:02

Да обявим война на Китай - те ще ни превземат и готово. Там 25 престъпления се наказват със смърт - поне ще разчистят цялата паплач мръсна... [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: Radomirov   
Дата:   26-01-09 00:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: тьма   
Дата:   26-01-09 00:08

о, за Китай не се бях сетила - и аз съм за Китай[smilie24] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: krassimire   
Дата:   26-01-09 02:54

"на 4 ноември 2002 г. цялата варненска прокуратура да си направи отвод по случая с писмо до ВКП. Отводи си правят и 11 варненски съдии."

Това доказва всичко, прокурори и съдии са се НАСРАЛИ ОТ СТРАХ.

Как очакваме тогава да осъдят някого?

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: tnt   
Дата:   26-01-09 07:02

"Френската полиция се сблъсква с българската мафия"

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: likeduh   
Дата:   26-01-09 07:47

daaaaaaaaaaaam i френците са безсилни срещу наще силни....че кой ли да ни окупира тогава...
маро колко си права....

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: muter   
Дата:   26-01-09 12:51

чудовищно.....[smilie2]
и наи-страшното- ужасно безсилие пред тази потресаваща несправедливост да бъдат оправдани подобни зверове...[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Какво безумие само...!!!
Автор: sofianec   
Дата:   26-01-09 13:46

публикувания списък агентурни псевдоними имат Асен Арсов, прокурор във Върховната касационна прокуратура („Тасев” – Второ главно управление на ДС), който е бил член на ВСС в периода 1997 – 1998 г., Димитър Гочев, чието име излезе по линията на Конституционния съд и е бил във ВСС през 1991 г. („Ивайло”), членът на ВСС през 1998 – 2003 г. Здравко Трифонов („Максим”). Той е бил юристконсулт, адвокат, после председател на Окръжния и на Апелативния съд във Велико Търново. Мелком Мелконян – във ВСС от 1992 до 1997 г. („Богомил”), е бил зам.-председател на Върховния съд, сега е председател на Бургаския апелативен съд.

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.