Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: Вицове ...
Автор: mladenov   
Дата:   05-02-09 06:11

Акула учи малкото си как се яде човек:"Значи мама,вижаш човека и се приближаваш до него.Правиш едни бавен кръг около него и се отдалечаваш.После пак се приближаваш,правиш два кръга около него и пак се отдалечаваш,после..."
Малкото я прекаснало:"Мамооо,а не може ли директно да отида към човека и да го изям?"
Акулата отговаря:"Може мамо,може,ама тогава ще го изядеш с лайната"[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: mladenov   
Дата:   05-02-09 06:17

Пилот на една авиокомпания отива на почивка и лети в самолета като пътник.Слагат го да седне до една млада красива жена с бебе.Когато самолета започва да каца бебето започва да реве.Майката дискретно се обръща на една страна и започва да го кърми.Бебето веднага млъква.Пилота се държи като джентълмен и се старае да не гледа.Когато започват да рулират по пистата,младата майка се обръща към него и се извинява ,че е кърмила бебето пред него:"Извинявам се ,но трябваше да го направя.Детският ни доктор каза ,че когато бебето суче,това намалява налягането в ушите му и то няма да плаче"
Пилотът я поглежда,поглежда настрани през прозореца и казва с въздишка:"А аз през всичките тези години,дъвчех дъвка" [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   06-02-09 09:40

Реклама на филаделфийските гробища: "Тук почива шерифът Джон Милър, който живя 105 години благодарение на това, че винаги употребяваше револвер марка "Смит & Уесън".

На другия ден на съседен надгробен паметник конкуренцията поставя надпис: "Тук не почива никой, защото още неговият дядо бе застрелян с точен куршум от револвер марка "Гарет"!"

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: mixmike   
Дата:   06-02-09 10:10

pileshtar[smilie24] [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Lalinda   
Дата:   06-02-09 10:21

Канибал се обръща към сътрапезника си, облизващ се след последното парче месо:
- Интересно, никога не съм попадал на човек, който да не ми харесва!
[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: aron   
Дата:   06-02-09 10:52

Един пиян се прибира посред нощ, минава напряко през гробищата и пада в прясно изкопана дупка приготвена за погребение.Драска безуспешно няколко минути и като не може да се измъкне, заспива на дъното. На сутринта се събужда, протяга се и като трепери от студ, казва: -Брей, май съм настинал сериозно! В това време друг пиян, който го гледа отгоре, му казва: -Ами как няма да си настинал, като си се разровил, бе!
[smilie21]



Публикацията е редактирана (06-02-09 10:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: tofo   
Дата:   06-02-09 11:05

Канибал се прибила и влачи ковчег. Малкото канибалче:
- Их бе татеее, пак ли консерва...[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kadieva_r   
Дата:   06-02-09 11:32

Седи блондинка. Изведнъж чува шум в главата и пита:
-Кой е там?
-Аз съм червей мозъкояд!
-Какво правиш там?
-Гладувам!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: КГР   
Дата:   06-02-09 13:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Pineapple_Pix   
Дата:   06-02-09 15:25

Две баби се срещат:
-Сийке, ти на колко години стана мъ?
-Емчи на 81.
-Аууу, че ти нямаш време дори до вкъщи да са прибереш.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-02-09 11:13

Уважаема редакция,
Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително.
От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка. Както обикновено.
Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с “приятелки”, а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам.
Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах.
Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане.
И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-02-09 11:20

Моряк се връща от далечно плаване. Изпраща шифрограма на своята любима:
“Шест месеца без секс в твой интерес е да ме чакаш на пристанището”.
Тя му връща отговор:
“Шест месеца без секс ще те чакам на пристанището, но в твой интерес е да слезеш първи”.

Млад мъж пита врачка:
- Може ли една жена да обича двама мъже?
- Да, господине, но не забравяйте, че може да изневерява и на двамата!

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: zahar4e   
Дата:   09-02-09 12:00

- Моят син моли за ръката на дъщеря ви!
- Какво!? Той няма ли си ръка?
- Има си, но вече е изморена.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: PeterPAN   
Дата:   09-02-09 12:16

Какво правят най-добре блондинките за вечеря?
- Резервации.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: NO_CARRIER   
Дата:   09-02-09 16:32

Отива млад мъж при бащата на едно момиче и казва:
- Добър ден! Дошъл съм за пу*ката на дъщеря ви.
- Как така, бе, момче?! Другите идват за ръката и, а ти...
- Остави ги, всичките са чекиджии. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: kkkolelo   
Дата:   09-02-09 16:40

Пациента:
-Докторе, като пикая, струята излиза от 7-8 дупки![smilie8] [smilie10]
След като го прегледал, докторът казал:
-Момче, не мога да ти помогна, мога да те науча как да си нареждаш пръстите ...
[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   09-02-09 16:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: plamen77   
Дата:   09-02-09 21:17

От съседната стая в хотела се чува
"а сега аз отгоре".
хм..тази поза я знам.
"а сега ти отгоре".
хм..и тази я знам.
"а сега и двамата отгоре".
Е тази не я знам.наднича нашият човек през балкона и що да види...двама седят въху препълнен куфар.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: deadscreem   
Дата:   10-02-09 01:44

Обява във вестник: Отслабвате по-желание 5,10 или 15 килограма. Изключително бърз ефикасен метод! Само за 1 ден! Безплатно! Обадете се сега на 099122122.
Страхилчо, пълничко момче на окло 25-26 години вижда обявата и си вика: "Абе, т'ва пълна простоия... ама ако пък верно земе да стане... що да не пробвам аз?!"
Та решава се нашият и звъни на посочения телефон. От отсрещната страна привлекателен женски глас го пита:
-С колко искате да отслабнете?!
-Мии, с 5 кила.
-Къде живеете господине?
и Страхилчо си казва адреса.
-Утре, в 10 часа сутринта очаквайте посещение.
Страхил доволен си ляга, става сутринта в 9 взима си душ и с нетърпение започва да чака. Точно в 10:00 на врата се звъни. Отваря вратата и какво да види?! Чисто голя блондинка, със стегнати големи гърди седи и го гледа предизвикателно. Преди той да успее да разчупи тишината с гърленото си сумтене тип "ух на дядааа..." тя му казва:
-Ако ме хванеш - твоя съм! и почва да бяга... Той след нея! гонил я, гонил я и накрая я хванал. Секс, секс, яко 2 часа нон-стоп.
Прибира се вкъщи, претегля се и -5 килограма. Обажда се на същия номер и иска отслабване от 10 килограма.
На следващата сутрин пак точно в 10, на врата се звъни, отваря нашият и вижда чисто голя брюнетка, шампионка по 5000 метра бягане с препядствия, страхотно тяло...
и пак:
- Ако ме хванеш - твоя съм!
Този път не било толкова лесно. Гонил я 30мин, час, 2, ама нагон хванал я най-накрая и както бил скапан от тичането я сцепил от секс!
Прибрал се вкъщи, премерил се и действително бил 10кг по слаб! Както се очаква веднага се обадил да поиска отслабване с 15 килограма, като в детското му перверзно мозъче се въртяли всякакви оргии...
На следващия ден пак точно в 10 часа на врата се позвъняло. Страхил, възбуден до немай къде, пристъпил към вратата и без да поглежда дори през шпионката отворил със замах.
Но на врата седял един дебел космат циганин, който прониал тишината с мазно глас:
-Шшш, бате, ако та хвана, МОЙ СИ!



Публикацията е редактирана (10-02-09 01:47)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: КГР   
Дата:   10-02-09 10:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: КГР   
Дата:   10-02-09 10:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: zahar4e   
Дата:   10-02-09 16:46

Един човек се връща от командировка в Африка. Гледат го колегите - един такъв тъжен, унил, току зарее поглед в пространството. Попитали го какво му е.
- Ох, - въздъхнал тежко човекът, - един ден така се случи, че се загубих в джунглата. Подгониха ме едни гладни лъвове и аз, като нямаше къде се скрия, хоп - покатерих се на една палма. А там една разгонена горила - три дни и три нощи ме е.....
- Е, какво толкова - успокоили го колегите - нали си си спасил живота!
- То пък, егати животът - аз тука, той там - нито пише, нито се обажда...

Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: zahar4e   
Дата:   10-02-09 17:13

Компютърен маниак разказва на свой приятел:
- Представяш ли си, вчера се връщам от работа по-рано от обикновено. Влизам в спалнята, а там в леглото - жена ми и някакъв непознат мъж. И на двамата очите им едни такива хитри-хитри... Веднага заподозрях нещо, затичах се към компютъра, опитвам се да вляза в Интернет - а те, гадовете, паролата ми сменили, бе...

https://photo-forum.net/static/forum/2009-02/pwak4734.JPG
http://smeise.com/images/105mangoPC.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: milchev   
Дата:   10-02-09 20:38

ПЪТУВА КОНСУЛТАНТ през планината с колата си и вижда на една тучна алпийска полянка овчар пасе стадо овце. Спрял той и отишъл при овчаря:
- Искаш ли да позная колко са овцете ти? Овчарят се зачудил и му казал:
- Ами добре, давай.
- Да, но ако позная, ти ще ми дадеш една овца за награда, става ли?
- Добре - съгласил се пак овчарят.
Консултантът извадил лаптопа си, пуснал сателитната връзка, снимки от космоса на стадото и т.н. и след малко съобщил:
- Овцете ти са 1328!
- Да, точно толкова са - отвърнал овчарят и консултантът си взел една от стадото, сложил я в багажника. И тъкмо да потегли, овчарят почукал на прозореца на колата:
- А искаш ли аз да позная какъв си ти по професия? И ако позная, ще ми върнеш овцата.
- Добре - съгласил се консултантът.
- Ти си консултант.
- Как позна?
- Ами, първо - идваш, без да съм те викал. Второ, казваш ми нещо, което прекрасно знам - колко са ми овцете. И трето - нищо не разбираш от бизнеса ми, защото вместо овца ми взе кучето...


Отговори на това съобщение
 Re: Вицове ...
Автор: emilliano   
Дата:   11-02-09 00:27

20 npuзнaka, че сте циганин

1. Mucлume, чe "гeнumaлuя" e нaзвaнuemo нa uтaлuaнckuтe aвuoлuнuu.

2. Пoзвoлявaтe нa 13-гoguшнaтa cu gъщepя ga пyшu пpeg geцaтa cu.

3. Жeнeн cтe вeчe зa тpeтu nът, нo poднuнuтe вu пo жeнcka лuнuя ca cu вce cъщuтe.

4. Oтkakтo Toдop Жuвkoв yмpя, вeчe мeчтaeтe дa cтe kaтo Цap Kupo.

5. Чyдuтe ce kak noддъpжaт тoлkoвa чucтu oбщecтвeнuтe тoaлeтнu нa Цeнтpaлнa гapa.

6. Пoвeчeтo вu poднuнu yмupaт, cлeд kaтo kaжaт penлukaтa "Глeйтe ca kвo шe нaпpaвa!"

7. Знaeтe нauзycт cayндтpaka нa фuлмa "Cлoнът, мoя npuятeл!"

8. Имaтe noвeчe oт eдuн бpaт, koйтo ce kaзвa Aceн.

9. Cмятaтe, чe Дoм Пepuньoн e бoc нa мaфuятa.

10. Bceku път koгaтo no няkakъв noвoд ce cъбupa цялaтa вu poдa, cu нaмupaтe нoвa любoвнuцa.

11. Cмятaтe, чe nocлeднuтe дyмu oт тekcтa нa нaцuoнaлнuя xuмн ca "Увaжaeмu зpuтeлu, npoгpaмaтa нa Kaнaл 1 зaвъpшu!"

12. Пpu nocлeднaтa бypя нaйлoнoвuтe пpoзopцu нa къщата вu ce uзnoкъcaxa.

13. Кoгaтo чuчo вu uдвa нa гocтu cъc cлyжeбнaтa кoлa, napкupa нa 50-uнa мeтpa, зaщoтo npeд вac e тяcнo u тoя гoлям opaнжeв кaмuoн нe ce cъбupa.

14. Дъpвeнuят гpeбeн нa npaбaбa вu uмa noвeчe здpaвu зъбu oт вac.

15. Кoгaтo xoдuтe дo тoaлeтнaтa, мuнaвaтe npeз външнaтa вpaтa.

16. Бaщa вu uдвa c вac дo yчuлuщe, зaщoтo yчu в no-дoлнuя клac.

17. Пoлuвaтe peдoвнo тeмeнyжкuтe, зacaдeнu в дeтcкoтo кopитo зa къnaнe.

18. He мoжeтe дa ce oжeнитe зa избpaницaтa нa cъpцeтo cи, зaщoтo зaкoнитe нe пoзвoлявaт бpaк мeждy бpaтoвчeди.

19. Cмятaтe, чe изpaзът "дa зapeдя миялнaтa мaшинa" oзнaчaвa "дa npaвитe ceкc cъc cъnpyгaтa cи".

20. Пo тoaлeтнaтa ви xapтия имa зaглaвия и cнимки.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.