Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: black_swans   
Дата:   21-01-09 13:08

Казуистиката може да нанесе непоправими вреди. Тя не се интересува от конкретиката. И от много други неща, но както и да е.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: CanoniO   
Дата:   21-01-09 13:14

Като минат още няколко десетилетия и успеете да пообиколите света, с ръка на сърцето ще си признаете, че черните са различни, не само по цвета на кожата.

И най-важното, което ще ви направи впечатление е, че черните са по-големи расисти от всички останали. И злоупотребяват с думата "дискриминация", също като нашите цигани.

Това дали ги обичате или мразите, не е важно. По-важното е, че те мразят вас, само защото сте бели....

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: PuertoVaras   
Дата:   21-01-09 13:14

asahi написа:

> Я да видим, PuertoVaras, следния казус:
> Дъщеря ти, 22 годишна студентка пред завърщване, се залюбва с
> мургав ром, син на местния "цар". И понеже той живее в палата
> на баща си кани любимата да се премести при него.
>
> Ко прайш?

Ще и разкажа за това как живее една моя съученичка българка, която е женена за един такъв цигански цар и ако дъщеря ми все пак избере да живее по този начин, ще ми се наложи да избирам между тези два варианта:
1) Да я ошамаря и да направя всичко възможно да и попреча
или
2) Да и кажа че не съм съгласен с нея, но живота си е нейн и може да прави каквото и е на сърцето

Като се познавам, мисля че ще избера 2)

Продължавам да мисля че не съм расист.
Щото аз нямам против хората да са цигани, негри или виетнамци. Аз вземам решенията си съобразно някакви човешки ценности:
крадем ли
къпем ли се
бием ли жените си
ходим ли на училище

Не бих искал 22 годишната ми дъщеря да се ожени за българин идиот
и с голяма радост бих се съгласил да се омъжи за циганин, който свири във виенската филхармония


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: ejko   
Дата:   21-01-09 13:20

CanoniO може да си прав, но може и да не си. Аз съм имал черни приятели и мисля, че не са ме мразили. Иначе за "злоупотребяват с думата дискриминация" си прав, но пак зависи къде си бил. Отиди в Ню Йорк и после в Уисконсин и ще видиш двете страни на американския проблем. От едната страна как черните имат предимства, който ти не, а от другата как черния няма да може да си намери работа, само заради цвета на кожата си. Проблемите на расизма се разждат и от двете страни, а не само от едната. А за преди 60 години да не говорим...!

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: black_swans   
Дата:   21-01-09 13:24

По казуса на Асахи: за тази антибългарска мерзост, бих обвинил Костов във "Всяка Неделя", бих проплакал, че за дваесе години цялата ни илядо и триста годишна духовност е била стъпкана, и бих призовал в ефир всички огорчени бели сидери на митинг-протест под наслов: "България продаде дете на циганин".



Публикацията е редактирана (21-01-09 13:26)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   21-01-09 13:29

Черните, противно на общоприетото мнение са много по-двулични от 'белите' (винаги има гениални изключения). ВЪПРОС НА ОЦЕЛЯВАНЕ.

А те мразят белите по същата елементарна причина: белите ги изтребват.

Това да си расист, няма нищо общо с това, дали харесваш чернокожите, циганите или китайците. Ама НИЩО общо. Още по-малко има общо дали имаш приятели от тези раси.

Съвсем просто е. Всичко е сведено до избор, свързан с оцеляването.

Дори горния пример с щерката и циганина, пак до това опира. Ако тя ще бъде по-добре с циганина, ще оцелее и т.н. защо да не го избере? Ако българчето ще съсипе живота и, ще и откаже деца и ще ти затрие рода, защо да го избереш? и т.н.

А и избора на албиност може да е нежелателен, освен ако не се занимаваш със селекция на гени [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: boink   
Дата:   21-01-09 13:35

за казуса скат - ми всички знаем за СКАТ-филмите и това колко са поучителни [cool]


за манга казуса
не е точен примера. никой бурго няма да вземе бяла на 22 години. ако е бяла на 22 години и е ок за женене (необезхимена) значи е сбъркана в главата. на 22 вече трябва да има поне две чавета. циганина няма да я вземе. а и за 22 годишна бяла хубавица колко трябва да плати семейството на бургото - мнооого. така че нестава.



ей данби какво е това? Това да си расист, няма нищо общо с това, дали харесваш чернокожите, циганите или китайците. [smilie10] [smilie10] [smilie10]



Публикацията е редактирана (21-01-09 13:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: asahi   
Дата:   21-01-09 13:37

То не че бурго няма да си има проблеми с тате Цар, ама любовта кво ли не прави?

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: CanoniO   
Дата:   21-01-09 14:02

Има и друго нещо у българина...

В стремежа си да прилича все повече и повече на нормален европеец (по някакви негови си критерии за нормален европеец) и на цивилизован, космополитен гражданин на света, той тръгва да търси качества в себе си, които обикновено не са му присъщи.


Един вид, счита се, че си първобитен човек с ниска култура, ако не възприемаш околните еднакво....

И докато образованите алтруисти се борят срещу дискриминацията, черните им се качват на главата...

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: explorer   
Дата:   21-01-09 14:12

Тия дето плюят по СКАТ не я гледат, ама "знаят" че била "откровен расизъм" и "разпалване на антисемитизъм". Пример не могат да дадат, но със сигурност знаят, че е така - всички телевизии са лоши, виж, ако Командира Костов направи телевизия, това вече ще е друго нещо.
[smilie18]

Аз не знам защо плащам за каблена, не гледам телевизия - само от време на време в интернет си пускам записите на "Господари на ефира" да се посмея малко.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Нереален   
Дата:   21-01-09 14:21

Не съм чак такъв мазохист, за да гледам постоянно СКАТ. Понякога обръщам канала, за да се позабавлявам с идиотите. Интересно защо, когато думата "евреин" по тази телевизия се споменава изключително и само в негативен контекст. Ето и един пример:

http://vbox7.com/play:99a6715c

Може ли това да е телевизия?



explorer написа:

> Тия дето плюят по СКАТ не я гледат, ама "знаят" че била
> "откровен расизъм" и "разпалване на антисемитизъм". Пример не
> могат да дадат, но със сигурност знаят, че е така - всички
> телевизии са лоши, виж, ако Командира Костов направи телевизия,
> това вече ще е друго нещо.
> [smilie18]
>
> Аз не знам защо плащам за каблена, не гледам телевизия - само
> от време на време в интернет си пускам записите на "Господари
> на ефира" да се посмея малко.



Публикацията е редактирана (21-01-09 14:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: explorer   
Дата:   21-01-09 14:26

Пак общи приказки. Конкретно кажи - гледах еди-кое-си предаване и там еди-кой-си каза, че евреите били такива и онакива, циганите на сапун и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Нереален   
Дата:   21-01-09 14:29

Редактирах и пуснал линк, сега ще потърся още.

explorer написа:

> Пак общи приказки. Конкретно кажи - гледах еди-кое-си предаване
> и там еди-кой-си каза, че евреите били такива и онакива,
> циганите на сапун и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: explorer   
Дата:   21-01-09 14:31

Една статийка тука:
Враждебният език е рожба на онези, които мразят България

Откъсче:

Някаква странна птица, представила се за български академик, живял дълго на Запад, нарече България "държавата на Бай Ганьо и на медийната простащина". Точно в този момент никой не се сети дори да заподозре господина, че парекселанс говори с езика на омразата. Но нейсе, както е казал Бай Ганьо, простихме на академика и ... хоп, ето ти го и депутатът Местан!

Нашето общество, според него, се държало пренебрежително към българските турци, считало ги за трудолюбиви и хрисими хора и толкоз... Сега се хванете за масата, защото идва най-сърцераздирателната реплика! Подобно отношение към турскоговорящите граничело... с омразата! Пред смаяните погледи на ошашавената аудитория бай Лютви тържествено заяви, че е крайно време турците у нас да бъдат считани за напредничави люде и дори за обществени първенци, които водят България към просперитет и благоденствие! Преди да засвирят тържествените фанфари, представителят на телевизия СКАТ и на в. "Атака" подхвърли невинната реплика, че г-н Местан вероятно има предвид един-единствен първенец, който живее в дворци, плава с яхти и се кани да си купува летяща чиния. Колкото до останалите "първенци", които превиват гръб над тютюна или гладуват из средновековните паланки, няма да е лошо някой да ги научи и на български език, за да схванат разликата между думите и делата на техните самодоволни депутати.


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Нереален   
Дата:   21-01-09 14:42

http://vbox7.com/play:82427820



explorer написа:

> Пак общи приказки. Конкретно кажи - гледах еди-кое-си предаване
> и там еди-кой-си каза, че евреите били такива и онакива,
> циганите на сапун и т.н.


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: explorer   
Дата:   21-01-09 14:51

... такива са рисковете на живото предаване.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Алтернативата е цензура.


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Нереален   
Дата:   21-01-09 15:00

Стига с тези рискове на живото предаване. Не говорим за обажданията на зрителите, а за изцепките на водещите.

explorer написа:

> ... такива са рисковете на живото предаване.
> [smilie18] [smilie18] [smilie18]
>
> Алтернативата е цензура.
>

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: explorer   
Дата:   21-01-09 15:03

Аз викам да забранят и bTV:
http://vbox7.com/play:479404a6


Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: PuertoVaras   
Дата:   21-01-09 15:26

че кой е забранил СКАТ ?
предполагам сами са си стъпили на кабела

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: asahi   
Дата:   21-01-09 15:49

Сигурно някой го е ритнал и сега не знаят къде да го пъхнат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   21-01-09 22:29

Асахи - за твоят казус, който отправи към Пуетров - извинявай, ама ти говориш не за расизъм, а за содомия.. [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Amigo   
Дата:   21-01-09 22:36

Нереален написа:

> http://vbox7.com/play:82427820
>
>
>



[smilie18] [smilie18] [smilie18] тоя пич с цайсите направо изкърти плочките [smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: black_swans   
Дата:   21-01-09 22:40

хубав човек, чистокръвен! право от топките на кана сюбиги Крума ще да е изскочил [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Amigo   
Дата:   21-01-09 22:44

я се посмейте още малко [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Къде е телевизия Скат?
Автор: Amigo   
Дата:   21-01-09 22:53

[smilie19] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.