Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: alsash   
Дата:   21-01-09 11:20

...абе цветята полудяват....доказано!

Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: alsash   
Дата:   21-01-09 11:22

още листа нямат , гледай какво става..https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/zjhd8519.JPG
http://photo-zona.net/images/user43211/album6497/large/1206975699_zqvp7604_IMG_3590_std.jpg




Публикацията е редактирана (21-01-09 11:23)

Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: SLR   
Дата:   22-01-09 22:22

Те го те моят компостьор[smilie5]

https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/iqhv9668.JPG
http://photo-zona.net/images/user5048/album7784/large/1210076900_kgcd7364_DSC_0681.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: Lalinda   
Дата:   22-01-09 22:56

Какво стана с идеята да ОРГАНИЗИРАШ събирането на боклуците около езерото в "Дружба"?

Ако може отговорът да се появи тук, не на лични.

Все още ли няма желаещи, или желаещите не могат да се разпределят във времето, в което ще чистят?

Колко приказки срещу боклука се изприказваха и изписаха, а така или иначе никой не се наведе да събере нещо МЕЖДУВРЕМЕННО...
[smilie10]

Сега пък тор и червеи...
[smilie11]

Не ви вярвам.

Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: Нели   
Дата:   23-01-09 08:49

< за Лалинда>

Лалинда, както ти обясних вече не веднъж, казах ти, че ще помисля за нещо по-организирано.
Не съм казвала кога ще го измисля и кога ще ми остане време да го реализирам.
Искам да те помоля още веднъж да не ме питаш във всяка тема, която пусна. Аз съм спокоен човек по принцип но това някак ми действа на нервната система.
Честно казано съжалявам, че тогава се свързах с теб, съжалявам, че изобщо се запознах (дори и виртуално).
Не мисля, че е нормално да ме тормозиш така и то само защото съм пуснала тема, в която споделям, че мисля да ползвам торището на баба ми.
Ако в някоя тема напиша, че правя пролетно почистване вкъщи, със сигурност ще се появиш и ще ме попиташ - как така, а боклуците в Дружба?
Нещата, които правиш не са приятни и мисля, че нормалната реакция с такива хора е просто да избягваш контактите с тях.
Извинявай, че отсега нататък няма да ти отговарям. Ще те помоля и ти да не пишеш по мой адрес (дори и да ме познаваше - а ти не ме познаваш - не е редно да казваш какви са хората)
Съжалявам за несъответствието в характерите ни, пожелавам ти всичко най-хубаво и весел живот. [smile]



Публикацията е редактирана (23-01-09 08:50)

Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: alsash   
Дата:   23-01-09 09:22

правете любов ,а не война!

Отговори на това съобщение
 Re: Преработване на органичните отпадъци в домакинството
Автор: Нели   
Дата:   23-01-09 09:34

Не водим война, просто обяснявам на Лалинда, тя помоли да отговоря тук, а не на лични и уважих молбата й. [beer]

Споделих намеренията си с нея в ICQ, след това тя без да ме пита написа публично за тях тук във форума. Нищо не казах.
След това при всеки удобен случай - айде, какво стана с това...
Най-неприятното е, че постоянно обяснява колко съм несериозна. Не съм съгласна такъв човек да ми дава оценка пред хората, с които работя, защото една лъжа казана 100 пъти става истина.

Не бъдете толкова доверчиви, внимавайте какво и с кого споделяте. [beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.