Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Chitsujo   
Дата:   14-01-09 14:41

Под това мото преминава в момента протестът организиран от студенти, зърнопроизводители, ултраси и т.н.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Chitsujo   
Дата:   14-01-09 14:44

Скиновете или националистите, или както искате наричайте тези хора, екзалтираха площада пред парламента. Не се ограничиха с хвърлянето на снежни топки, камъни и пиратки, а и огради запъплиха към живата верига на жандармерията...

Немалко протестиращи бяха пребити и арестувани от органите на "реда".

Протестът до преди 20 мин. беше разпръснат на принципа "разделяй и владей".

Голям процент от участниците в него бяха ученици...

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Нереален   
Дата:   14-01-09 14:47

Ха сега ми кажете, как можете да оборите думите на този червен боклук - Миков, шефът на МВР:

Крайно време е организаторите на протестите да носят своята отговорност по закон, заяви Михаил Миков

14 януари 2009 | 14:33 | Агенция "Фокус"

https://photo-forum.net/static/forum/2009-01/xqis3380.JPG
http://www.focus-news.net/Images/Photoes/4f0396e16f2abed4667ff5edfcd35e53.jpg


София. Цяла България видя, че бяха използвани и подръчни средства и бомбички, бяха чупени прегради, има ранени полицаи, увредена полицейска техника и автомобили на други граждани. Това каза в предаването “12+3” на БНР вътрешният министър Михаил Миков, за ситуацията около протестите пред Народното събрание. Той заяви, че над 50 лица вече са задържани. Твърдението, което изказа един от организаторите на протеста на студентите Адриана Иванова, че са бити невинни граждани от служителите на реда, министърът го определи като „достатъчно безотговорно”. Миков каза още, че преди протестите е имало задържани хора с хладно оръжие и с боксове.
„Крайно време е организиращите протестите да носят своята отговорност по закон”, заяви Михаил Миков. Министърът благодари на полицаите за достойното им поведение и за използваната минимум репресия срещу „такива вандалски актове”. На въпрос, дали ще подаде оставка, както са настоявали студентите, Миков заяви, че този въпрос по-късно ще се коментира.


Протестиращите направиха голяма услуга на управляващите. С такива опоненти, коалицията БСП, НДСВ и ДПС няма защо да се безпокои за властта си.....то всъщност никой не й е поискал и властта де....исканията са управляващите в срок от незнам си колко месеца, да направят това и това.....смЕх...през сълзи...



Chitsujo написа:

> Под това мото преминава в момента протестът организиран от
> студенти, зърнопроизводители, ултраси и т.н.


Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Императорът.   
Дата:   14-01-09 14:52

Не оправдавам в никой случай провокаторите, хвърлящи камъни, но влиза ли в правомощията на куките на юруш да нападат хората? Видях как бият наред - деца, възрастни хора, да не говорим, че на хлъзгавите жълти павета можеше да има стъпкани, да не говорим, че някой можеше да падне върху заострените железни пръчки на оградата около паметникът на Цар Освободител и там да си остане.

Но нищо - нека цял свят види, как Българските куки смазват от бой хората, които със жалките си заплати плащат данъци и хранят и техните семейства. Пак питам - защо когато миналото лято побеснелите кафяви размахваха брадви из моят квартал и крещяха "Смърт на Българите" куките им стояха мирно и не смееха да ги пипнат?

Това не са Български полицаи, това са еничари, измет !!! Искат големи заплати да им плащаме - защо - за да ни бият ли? Ние - с Ивет и Нушенце измъкнахме на косъм, но ако бях пострадал, и то сериозно, щях да им разгоня майките в съдът. Видях как една двуметрова кука погна да бие 14-15 годишно момче, дето можеше да му е син и сигурно беше 80 см по късо и 100 кила по-леко... добре че не можа да го стигне. Не знам, ако го беше пребил с палката, сигурно щеше да се почувства велик мъж, да се почувства герой, супермен, Батман някакъв...

Всички тия куки и жандармеристи, които биеха днес, са народни врагове !!! Трябваше просто да стоят на местата си и да се пазят с щитовете - къмъните бяха малко (там и отде камъни - основно снежни топки, от които не би пострадало сериозно и дете), както и по някоя пластмасова бутилка от минерална вода.

Колко полицаи пострадали има и колко демонстранти? сякаш се върна епохата на фашизма !!!

Нямам думи просто !!! И ако им вдигнат заплатите на тия отрепки, аз данъци няма да плащам !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: RAFA   
Дата:   14-01-09 14:54

..интересно някой от вас имаше ли там ? Не че аз съм бил, ама така интересно ми е ... ама не за да снима, а за да протестира ?
Имератори ти явно ... БРАВО [smilie24]



Публикацията е редактирана (14-01-09 14:55)

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: юнга   
Дата:   14-01-09 14:54

В момента Сашо Диков показва кадри на полицейски произвол. Те противоречат на казаното от другаря от Кулата.
Другарят от Кулата явно няма да накаже полицаи за полицейски произвол, нито ще търси отговорност от другаря Павлин Димитров.
Накрая, ще раздаде награди на полицаите от парите на протестиращите.
И ще отиде да си допие може би.[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Matari   
Дата:   14-01-09 14:54

Нереален, спокойно, никой няма да ти отнеме 1997-ма.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Императорът.   
Дата:   14-01-09 14:54

Да, имаше и 4-5 пиратки - НЕ ОПРАВДАВАМ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ЛУМПЕНИЗИРАНЕ НА ПРОТЕСТ !!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Radomirov   
Дата:   14-01-09 14:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Нереален   
Дата:   14-01-09 14:58

Никак не съм спокоен. Не мога да съм спокоен, като гледам как на подобни тъпаци не им идва на акъла срещу какво да протестират. Защо не искат оставка на правителството и разпускане на парламента?


Matari написа:

> Нереален, спокойно, никой няма да ти отнеме 1997-ма.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   14-01-09 14:58

RAFA, и аз бях там и аз приказвах. Дръж си дупето в топла вода и гледай да не пръцкаш много, моля [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: totosea   
Дата:   14-01-09 14:58

мухльовци винаги са силни когато са стадо като циганите иначе за пет пари работа не могат да свършат

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: exile   
Дата:   14-01-09 14:59

искат бе.
скандираше се оставка.
проблемът е в идиотие, които държат микрофоните и се самооглавяват за ръководители и представители на целия протест.
на тях трябваше първо да им се набие канчето.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   14-01-09 15:00

Нереален, скандиранията бяха: Оставка! Оставка!

Ама както и да е...

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Нереален   
Дата:   14-01-09 15:01

Ти скандирането го остави, аз питам защо тези, които УЖ организират протеста вместо да искат оставки, искат СерГЕЙ, Доган и ЦАРвула да управляват и да изпълняват исканията им. Толкова ли не им увират главите, че с комунисти не се преговаря?

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Chitsujo   
Дата:   14-01-09 15:03

Аз се отказвам да пиша сега. Имам нужда от почивка и от един чай. BRB [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: exile   
Дата:   14-01-09 15:04

"Ти скандирането го остави, аз питам защо тези, които УЖ организират протест"

ми ти сам си го каза.
уж.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: onondaga   
Дата:   14-01-09 15:06

Утре пак [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: юнга   
Дата:   14-01-09 15:07

Дааа, идиотите на Расате, идиотите на Батков и онези дето пушат и пият вода изпортиха всичко.[smilie23]
Но и организаторите са за Гинес.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Нереален   
Дата:   14-01-09 15:07

Казвам "уж", защото са некадърни и не могат един читав протест да направят. Ама как ще могат, като те дори не са наясно, срещу какво точно протестират......


exile написа:

> "Ти скандирането го остави, аз питам защо тези, които УЖ
> организират протест"
>
> ми ти сам си го каза.
> уж.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: exile   
Дата:   14-01-09 15:08

утре пак, да. като ни изтикаха от площада тва бяха коментарите.
утре кръв щяло да има.
то и днес щеше да има.
единствената кръв, която видях беше от тиквата на един скинар.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Императорът.   
Дата:   14-01-09 15:09

В един момент хиляди протестиращи пееха Българският химн... в същото време куките пребиваха демонстранти... грозно, страшно !!!

Но целта е постигната мисля - още 2-3 такива дни и БСП и сие ще са политически трупове.

Заповедта за разпръскване на демонстрантите дошла (доколкото разбрах, още нямам официално потвърждение) от така нареченият "кмет" - нека го знаят тия, които му се кланят като на месия.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Radomirov   
Дата:   14-01-09 15:09

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: exile   
Дата:   14-01-09 15:10

"хиляди"[smilie18] [smilie18] [smilie18]

аре не ме разсмивай, 200-300 човека се разпяха колкото да си прочистят гърлото...

Отговори на това съобщение
 Re: Размирици, сълзотворен газ и арести!
Автор: Нереален   
Дата:   14-01-09 15:11

И кой ще ги превърне в трупове???? А....алтернативата ли:

10 минути по-късно част от протестиращите са започнали да къртят пътните знаци в района на кръговото движение около паметника на „Цар Освободител". Други пък са чупили частни и служебни автомобили, частни и държавни търговски обекти. Минути по-късно в района на Министерския съвет е задържан привърженик на скин хедс, носещ с гаечен ключ, съобщиха от МВР

Засега играете по свирката на БСП много добре....




Императорът. написа:

> В един момент хиляди протестиращи пееха Българският химн... в
> същото време куките пребиваха демонстранти... грозно, страшно
> !!!
>
> Но целта е постигната мисля - още 2-3 такива дни и БСП и сие ще
> са политически трупове.
>
> Заповедта за разпръскване на демонстрантите дошла (доколкото
> разбрах, още нямам официално потвърждение) от така нареченият
> "кмет" - нека го знаят тия, които му се кланят като на месия.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.