Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   11-12-08 10:41

Аз не разбирам от изобразително изкуство. Мога само да кажа дали ми харесва или не. А този портрет определено не ми хресва. А ако това на снимката е цялата картина, не ми харесва и че му е резнал косата най-горе... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: ejko   
Дата:   11-12-08 11:05

Е какъв салон на изкуствата е това, когато всеки може да качи всичко, стига да е нарисувано. Винаги съм си мислел, че аз ако нарисувам нещо и поради липсата на художествена стойност и най-вероятно все някой ще ме спре да го изложа (аз мога да рисувам прасенце от няколко кръгчета). Друг е въпросът до колко може една оценка да е обективна, когато се говори за изкуство. Но въобще отсъствието на глас и невъзможността да се противопоставиш на автор, който иска да излага против регламента не ми се вижда добро решение!
Затова съществува тезата че и най-лошият закон е по добре от липсата на такъв, защото винаги ще има някой, който да защити правото си да бъде морален олигофрен с липсата на член, който да му го забрани... Въпросът е че моралът не винаги се изчерпва само с материалния закон...

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: vizioner   
Дата:   11-12-08 11:21

Кефи ме ,че художника отиде да плаче в БТВ, че не му харесали картината. Това е някакво безумие. Да се готвят админите на ФФ за следващата изложба, щото имам връзки в телевизията и ако не ми харесат снимките, ше ги изтипосам по три нацинални телевизии поне! [smile] [smile] [smile]

а картината наистина е ужасна!!!

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: Lalinda   
Дата:   11-12-08 11:21

Боже, колко мъка има по тоя свят, пардон сайт, Боже!

И колко пълни лейки....
[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   11-12-08 12:05

Автор: vizioner
Дата: 11-12-08 11:21

Кефи ме ,че художника отиде да плаче в БТВ, че не му харесали картината. Това е някакво безумие. Да се готвят админите на ФФ за следващата изложба, щото имам връзки в телевизията и ако не ми харесат снимките, ше ги изтипосам по три нацинални телевизии поне! [smile] [smile] [smile]

а картината наистина е ужасна!!!


i az i az [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: graphic   
Дата:   11-12-08 13:13

Майкоо, тоя автор с този портрет - срам за нашия факултет [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-12-08 13:28

Абе много добре е направил директора, че го е махнал [smilie24]

Да не се обиждат гейовете ама за някои ценности няма толерантност

Тва като Карлсон с фес дет го беха изтипосали в турция

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: graphic   
Дата:   11-12-08 13:32

Досега му гледах другите творби на автора - ами и хубави неща има [smilie24]
Мисля че завърши една година преди мен и впечатленията са ми, че беше много свестен тип. Ама с тоя портрет на Апостола - много негативи тепърва ще инкасира [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: мара   
Дата:   11-12-08 13:37

кофти се е обосновал[smilie5] ся ще го разпнат за обида над различните[smilie5] ку беше си казал "бах ти бозата", нямаше да има ядове. кво е тва "гейски устни"? ам добре все пак, че не го е портретувал в цял ръст, че кой знай кво щяхме да видим...дали да не му поръчаме с общи средства едно портретче на ботьов?[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: тьма   
Дата:   11-12-08 14:39

моля, емилчо да докаже ,че не е куха лейка[smilie3]

а щом става въпрос за портрет на Левски - ако всички са слепи, а един зрящ - нека зрящият решава дали портретът ще бъде на изложбата , или не

аман от чалга в тази страна - това е,защото липсва интелигентна , зряща цензура!


Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   11-12-08 14:42

Мара, хората се обиждат на "педераст", а не на "боза" [smilie5]

Що ли?

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: milenstiv   
Дата:   11-12-08 17:06

В едно съм сигурен, това е най обсъжданата картина от доста време, и мисля, че ще се продаде за добри пари. Тя вече е картина с история и това я прави обект за колекционерите. Ако не друго то поне се вдигна доста шум около художника и неговото произведение, а това е най-добрата реклама. А портретът на Левски с гейските устни звучи доста арт

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: Amigo   
Дата:   11-12-08 17:08

milenstiv написа:

> В едно съм сигурен, това е най обсъжданата картина от доста
> време, и мисля, че ще се продаде за добри пари. Тя вече е
> картина с история и това я прави обект за колекционерите. Ако
> не друго то поне се вдигна доста шум около художника и неговото
> произведение, а това е най-добрата реклама. А портретът на
> Левски с гейските устни звучи доста арт





и къв вкус трябва да има тоя, който ще си купи тази картина [cool] гейски може би? [cool] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: Todd   
Дата:   11-12-08 17:15

Тоя сигур може да нарисува Азис мъжествен !!!

Бах ти и некадърника - аз ша го нарисувам по убаво...

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: milenstiv   
Дата:   11-12-08 17:17

То не е въпрос на вкус а на предприемчивост. Едните картини се купуват от вътрешна необходимост човек да си ги закачи в спалнята и да се наслаждава например, другите картини са за показване пред други хора
" Вижте аз съм собственик на портрета на Левски с гейските устни помните ли колко шум се вдигна около него преди години....." "Аааааааа това ли е той ееееее....."

Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: biso   
Дата:   11-12-08 18:14

ето още един пример, напомнящ за добрите страни на цензурата.

пълната липса на цензура /разбира се без да е политическа/ е нездравословно за изкуството. резултатите са особено очевадни в музиката

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: тьма   
Дата:   11-12-08 19:12

biso[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: No comment...
Автор: digitalgab   
Дата:   11-12-08 19:16

То това карикатура бе, ама какво можем да очакваме в тая чалгаджийска некултурна среда?

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.