Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 10:23

Къде отиде Таралежа пацифист [smilie8]


[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: kaspar   
Дата:   10-12-08 10:24

Ех колко сте бойни всички ......... нямам думи.А истината е, че нищо не знаете ........само да кажа войната е изкуство както фотографията или квото и да било и не е за всеки [ezik] Изказванията по горе ..... абе хора знаете ли какво е да грумнеш човек ? Май не и по добре.........[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 10:25

ejko написа:

> ако искате да правим нещо като от онзи филм- Боен Клуб.
> Предполагам, че ще изпуснам пАрата:)))

Май говориш за ПФФФФМ - Пилоу Файт Фото Форум Флаш Моб...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 10:26

хахаха и аз не знаех, но май за това говоря.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   10-12-08 10:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 10:31

а какво му трябва на човека. Един пирон и парче полирана пластмаса:)))

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 10:32

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: feliz   
Дата:   10-12-08 10:37

Охооо, ще се биеме значи? [smilie5]

Подкрепям мацката с ключовете [smilie24]
И на мен ми е идвало да правя какви ли не вандалщини, но незнайно как съм се въздържала[smilie8]

На някои много бойни девойки ще им дойде до главата същия проблем един ден и тогава ще ги видим как ще се оправят със ситуацията.[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 10:38

Вижда ми се абсурдна склонността да мразят на тези, които искат да бъдат определени като "човеци".

Особено по нашите земи пък - дай ни да мразим. Софиянци мразят провинциалистите и обратно. Селяните мразят гражданите и обратно. Тези от центъра мразят тези от кварталите и обратно, а всички вкупом мразят тези, дето живеят в полите на Витоша и карат скъпи коли. Шофьорите мразят пешеходците и пешеходците мразят шофьорите. Мразим някой, защото не споделя нашето мнение. Мразим колегата, защото е по-кадърен от нас. Мразим оня келеш, дето си е купил по-хубав апарат от нас. Мразим...

А най-мразим да мразим.

И винаги има виновни за нашето нещастие. Виновно е турското робство. Виновен е комунизмът. Виновни са мутрите. Виновни са политиците /тук леко и аз смятам така/. Виновни са онези с парите. Виновна е религията. Виновни са пенсионерите. Виновна е системата. Виновни са хората. Виновни, виновни, виновни...

А всеки поотделно, ако го питаш, е невинен като капка чиста утринна роса.

И на пустинен остров да попадне нашего брата, все ще намери някоя костенурка да обвини... И да й надере корубата...

[smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-12-08 10:38

Уважаема feliz, щом си "ЗА" боя - включи се във ПФФФФМ

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   10-12-08 10:38

Автор: ejko
Дата: 10-12-08 10:20

ако искате да правим нещо като от онзи филм- Боен Клуб. Предполагам, че ще изпуснам пАрата:))

[smilie24] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тодде, ся да'н ми надраскаш колатаааааааааа еееееей чччччччшшшшшшшшшшшш [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 11:21

slivenski твоята теза е ясна. Абсолютно всички сме съгласни с нея. Естествено че с лошо, със злоба и небодчинение, не може да се пребориш с беззаконието в държавата. Естествено, че ако в един вход две семейства изхвърлят боклуците си през прозореца целия вход ще живее на мръсно и ако всички почнат да изхвърлят боклука няма да стане по чисто. Работата е че когато двама мърсят, десет нехаят и един чисти и пак винаги ще е мръсно, но живота ще си върви както всеки ден, както сега. Но ако Десетте нехаещи изберат позиция, каквато и да е тя и ще има резултат. Ако изберат да чистят и ще е чисто. Ако изберат всички да хвърлят и пълнят асансьора с биологични отпадъци и накрая целия вход ще умре от проказа и проблемът пак ще е разрешен. Все пак аз вярвам, че малко преди да се стигне до чума или нещо такова и всички ще решат да спрат. Та мисълта ми е че в момента закони няма, но от това се възползват определен брой хора, който оствят цялостно такова усещане. Но когато от липсата на закони се възползват всички и ще видиш колко бързо ще се оправи положението.
Винаги съм се чудел хората с много власт и връзки и пари, могат да уредят с едно щтракване на пръстите да се построи грозен небостъргач на връх Витоша, а никога не им минава през ума да щтракнат с пръсти и да накарат супервайзерите на буклукчийте да си вършат работата....! Предполагам е въпрос на едно телефонно обаждане до този с когото в сряда си цъкал белот.
В един момент ще ни дотегне до толкова, че може и да се оправим. Въпросът е че ние така си живеем между ориента и европа- хем мислим и се чудим, защо е мръсно, хем хвърляме..!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 11:32

Винаги съм смятал, че ако искаш другите да правят едно нещо, първо трябва да го правиш ти самия. Нека тези, които дерат да си сложат ръка на сърцето и да кажат, че те винаги са паркирали правилно и че са най-примерните граждани... Всичко започва от нас поотделно.

Освен това, когато някой каже, че правилата трябва да се спазват, ДОРИ когато другите не ги спазват, бива наричан малоумен и глупак, бият го, псуват го и го смятат за идиот и балък.

Всъщност, майната му... Да се оправят... [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   10-12-08 11:40

Ежко [smilie24]

Сливенски, аз лично никого не мразя. Мразенето е долно чуство. Всичко правя с усмивка и без лошо чуство - паркирал си лошо на тротоара, не мога да мина, вадя каквото имам под ръка и тегля една стружка. Точка. Без лошо чуство. Всеки с малко пипе в кратуната преди да изпадне в дива ярост би следвало да си зададе въпроса "къде сбърках и защо?" и тогава ще му стане ясно.

Аз ако паркирам така, че да ти преча и ми надереш колата няма да ти се сърдя защото ще съм ВИНОВЕН.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 11:41

И аз спазвам правилата..., не само писани, но и чисто битови. поздравявам и т.н.
Дори тази сутрин проумях нещо. Аз винага поздравявам пръв, защото поздрава не бива да е знак ,кой е обслужващ персонал и кой в ролята на клиент или пък белег за превъзхоство. Та днес разбрах, че когато поздравявам в магазина продавачката и е добре да я гледам в лицето. Иначе тези смотолевени поздрави и пожелания, сигурно са доста неискрени, казани от уста заровена в торбите с поръчки.
Днес когато погледнах в очите продавачката и и пожелах лека работа и беше невъзможно да не отговори, дори най-вероятно не и е минало през ума да не го направи.
ПОнякога се чудя защо хората не поздравяват, вие ще кажете, че са невъзпитани, но когато правиш нещо от възпитание, то може да срещне отговор, а може и да не. Но ако го кажеш наистина, то вече е диалог и процента на отговорите се качава много.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 11:44

IvoZafirov, какво очакваш да ти кажа... Браво, продължавай все така. Поздравявам те за достойната позиция! [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 11:49

Аз до сега не съм виждал някой в тема във ФФ да се съгласи с теоритичния вариант тезата на опонента да не е лишена от мисъл, а да не говорим някой да е казъл "Дам всъщност сте прави, а аз сбърках" Не става дума за тази тема, а попринцип. Аз съм го казвал много пъти, значи изключая мен, никой друг ли не е заемал позиция, който да може да бъде променена с думи?!?!?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 11:55

Ами, ако позицията е базирана на някакви факти, и те бъдат опровергани, защо да не си промени човек мнението... Това е нормално.

Виж, ако става дума за субективна оценка на дадено действие, както е в случая... Да не говорим, че това е престъпление par excellence и според закона...

Та затова... [smilie21] [smilie21]



Публикацията е редактирана (10-12-08 11:55)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: e-mil   
Дата:   10-12-08 11:56

ejko
Няколко пъти съм виждал и други да го правят, но не ми е идвало наум да ги броя колко са.



Публикацията е редактирана (10-12-08 11:56)

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 12:02

Между другото водещата е много по тъпа от тая с ключовете. Държи се неадекватно и говори глупости..., а и нещо звездее:))) И какво е това, че прокуратурата можело да се самосезии да чака от вън. Като няма престъпление, а има самопризнание какво ще направи прокуратурата?
Абе моля ти се..., почти съм сигурен, че тая никога не е драла с ключ кола. Въпросът е че когато държавата, чиято единствена функция е да защитава интересите на обществото не го прави, то тогава обществото само започва д аси защитава интересите. А това никога не става по законен начин. Дори случайте посочени в материалния закон като допустими от теоритична гледна точка са малко калъч...!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 12:03

slivenski аз ти говоря за субективни неща, то с обективните е ясно как се доказва. Става дума че тук споровете никога не водят до нищо, дори изводи не си вадим.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   10-12-08 12:06

Напротив, аз съм си извадил изводи за себе си... Разбирам озлоблението на тези хора, както и тяхната безпомощност... Те са прави за себе си... Аз нищо не мога да сторя, за да ги убедя, че да рушиш, обективно погледнато е лошо... [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: ejko   
Дата:   10-12-08 12:09

Лошо е! Прав си. Аз затова не руша.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: n1x0n   
Дата:   10-12-08 12:15

Въпросът е че когато държавата, чиято единствена функция е да защитава интересите на обществото не го прави, то тогава обществото само започва да си защитава интересите.

Точно за това говорим... за липсата на реални варианти този проблем да бъде решаван адекватно със законови средства.

При това ниво на деградация на държавата, се опасявам, че дрането на коли с ключове може скоро да се окаже най-лекия вариант на самоуправство, на който ще бъдем свидетели.

Парадокса е, че за да се стресне държавата /разбирай управниците/ трябва пак да се щурмуват и палят правителствени сгради, което си е чиста проява на саморазправа.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: val2007   
Дата:   10-12-08 12:18

Кооперацията ни е с 2 входа, 5-етажна е, има общо 20 апартамента. 3 са отдадени под наем. Т.е. - остават 17 семейства...
...И какво мислите - при Демокрациаята тук настъпи пълно разделение, нетърпимост, взаимни нападки, вандалщини... дребнави съседски отмъщения... точно като във филма ВИЛНА ЗОНА...
...Единият вход захапа част от зелената леха от своята страна и го превърна в "собствен" паркинг... Гост на семейство от нашия вход паркирал там и след 2 часа намира срязани 2 от гумите си...
Хубава работа, Българска..!
----------------------
Това стана след като вкараха улицата ни в Синята зона... нашият вход не успя да се обедини (7 пенсионерски семейства срещу 3 по-млади и работещи) - и не успя да си захапе зелена площ, за да я превърне в паркингче...
...Закарах моята количка в една по-глуха, все още ненатоварена на 1000 процента вътрешна уличка, в уширение - някакво подобие на микропаркинг... докато чакам да ми излезе винетка срещу 70 лева - за правото да паркирам пред жилището си...

...На трета сутрин след "нощуването" на нещастното возило в това злачно място (уличният фенер има собствен "таймер" и се запалва през час-два, когато му хрумне изобщо да свети) - заварих колцата без нито една лайстна и без каквито и да било емблеми - всичко беше отпрано...
------
Пак ли ще кажете - Хубава работа - Българска!!! [thankyou] [thankyou] [thankyou]



Публикацията е редактирана (10-12-08 12:20)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.