Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-12-08 17:45

И обърнете внимание на нещо, което се пренебрегва в доводите ви. Става въпрос за ЖИВОТ. Повечето имате деца, и тези деца се принуждават да вървят на пътното платно, да лавират измежду спрените коли. Дали ще ви е по жал за детето или за колата ?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: НАСОО   
Дата:   09-12-08 17:45

[beer] аз ви оставям да се саморазправяте

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Pulsar   
Дата:   09-12-08 17:46

Е, пааааааа като не ви харесва, НА ви ся !!!!

Pif - Kolelo

Аз като видя такиви дето така праат с кулити си, напрао ги заснемвам, пращам снимкити им в КАТ, МВР, вестници, тиливизии, блогови...
И посли ми викат от МВР-то, че не знаели за кво иди реч, щото нямали интерньет....
И ваща майка също (на МЕВИРЕТУ) само да ви кажа !!!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:47

Аре и аз ви оставям да се дърляте всеки един от нас лично дали му изнася такова действие. Сигурно ако на мен ми надерат колата няма да ми е кеф, но тук говорим за не персонифицирано действие - не конкретно срещу твойта кола Насо или твойта Сливенски. Защото вие казвате ако. Говорим си дали би трябвало да вземем в свои ръце инициативата и това може да е хулиганска проява де юре, но е и признак за проява на гражданско съзнание.

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 17:48

slivenski : Тук съм съгласен, така че дамата която пази детето си не е овца а герой [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 17:49

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:50

ми пито-платено[smilie5] тя за тогава си го е отнесла[smilie18] и тва го е писала...
един познат-от най-голямото добрутру- веднъж кат ме видя кво правя, вика: маро, дай да ти покажа, коя е мойте кола, че да не я дереш! а, викам му, хич не се хаби, че кат ми я покажеш, ако си спрял хат кретен, аз пак ще ти я надера, ма и ти, и аз ще знаем, че змам, че е твойта и ще се намразим[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 17:51

Гражданско безсъзнание [smilie18] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: canonio   
Дата:   09-12-08 17:51

Абе по смелите да отидат да надраскат на кмета колата и на шефа на КАТ. Та да се отпушат малко кръстовищата.
Или някое прасе за 300к евро да надраскат.... После да ги бият и да ги е*ат.

Що всички си изсипват агресията избирателно? Където им минава номера...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:52

kaspar, тази жена не е герой, а хулиган... [smilie23]

много по-достойна гражданска позиция щеше да е, ако дефинира каузата си, организира съмишленици и предизвика обществен дебат... [smilie21]

толтоз може горката, обаче - да дере... ще я забравят след три дни. [smilie21] [smilie21]

[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   09-12-08 17:54

сливенски, покажи й как става[smilie18] пробвай се...аз обещавам, че ще те подкрепя[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 17:55

маро, това не е моята война... [smilie25] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   09-12-08 17:56

Автор: canonio
Дата: 09-12-08 17:51
Що всички си изсипват агресията избирателно? Където им минава номера...
....................

Ми по една проста причина - мутрата и без това някой ден ще го свитнат. Да си чул за мутра пенсионер?

Пък и той от такива действия бележка няма да си вземе, а най-много да ме гръмне. Пък така нито той научил се, нито аз успял да повлияя на културата му на паркиране. По-добре да повлияя на 20-30 хора от моя статус (щото те правят обществото, а не няколко миризливи мутри)

[smilie5]

аре ся вече сериозно чао

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 17:56

"дефинира каузата си, организира съмишленици и предизвика обществен дебат..."
това може да стане със сайта стружка.ком, на който публикуваме снимки на надраната от нас кола и на съответното нарушение. Печелят се точки според цената на колата. За надраскана Астра 15 точки (ако е полицейска 50), за надраскано Мазерати 150 точки и така! Те ти съмишленици и обществен дебат[smilie5]
Шегувам се разбира се..., вече мисля, че казахме какво имахме да казваме и не се убедихме едни други, освен, че аз съм съгласен, че не е хубаво да се прави така:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   09-12-08 17:57

Автор: ejko
Дата: 09-12-08 17:38

а това за пешеходците е много странно. В цяла Европа хората се придърват от дясната страна на тротоара, а тук дори в това нещо цари анархия:)))) Разбирам да разглеждаш магазини, но очевидно да се движиш от ляво срещу всички хора е странно дори за пешеходец:))))

Именно... а по ескалаторите? бе мани беги...понякога им казвам в ухото бибип, та белким се сетят, че има някой, който бърза и лявата страна обикновено е свободна за тичащите и факт е, че така придвижването става по-бързо... който иска си тича, който иска подпира подвижния парапет и кеф на буци... да ама тука не [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   09-12-08 17:59

http://www.kato-idiot.com/ Ето какво правят други, но дали ще е по-ефикасно ?

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: kaspar   
Дата:   09-12-08 18:01

slivenski : Нали всички виждаме какво става с такива неща,НИЩО.Да не би да са 1 и 2 организациите които хората правят и какво.......глас в пустиня.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 18:02

Аз между другото за първи път в Мюнхен осъзнах, че не е нормално да стойш на едно място на ескалатора и никой да не може да мине от теб. В първия момент бях възмутен от рекцийте на хората, но когато се огледах и разбрах каква е работата:))))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: slivenski   
Дата:   09-12-08 18:04

Следващия път решете проблема радикално - изчакайте паркиралия неправилно и му пръснете мозъка. Гаранция, че повече няма да повтори... [smilie23] [smilie23] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: canonio   
Дата:   09-12-08 18:05

ejko,
в Лондон съм виждал да се слиза по ескалатора който върви нагоре[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:05

ДИДИ, това не беше ли пирамидка, която събираше кинти от разни мили хора уж за стикерите?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: KGR   
Дата:   09-12-08 18:06

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   09-12-08 18:08

canonio аз това го видях онзи ден в метрото. В своя защита ще кажа, че бях в безизходица и ми се наложи. Не се засякох с никого по ескалатора, така че няма на кого да се извиня, но наистина не можех да мина инак:)))

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   09-12-08 18:08

Нищо, поправили са се и съм поръчала за офиса. ДАно дойдат утре, че имам разходки из града [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.