Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Re:
Автор: Стоев   
Дата:   11-12-08 06:24

Като ме снимат без да съм го искал - с пирона през челната леща....[smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: мара   
Дата:   11-12-08 07:29

стоев-цярът е решетка на челната леща[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: tnt   
Дата:   11-12-08 07:31

долу Стоев [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   11-12-08 17:03

ми на тва кво му викате? [cool]


Синът на фолкпевеца Н.Милков преби полицай
11 декември 2008 / News.dir.bg

20-годишният син на фолкпевеца и бивш общински съветник в Бургас Найден Милков - Димитър, е задържан за побой на полицай.
Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на полицията в Бургас.
Димитър Милков е нанесъл побой на полицай от Четвърто РПУ. Инцидентът е станал на улица "Въстаническа" номер 3 А. Служителят на МВР спрял автомобила си в района, като в същото време забелязал, че срещу него идва джип "Мерцедес". Автомобилът бил управляван от Димитър Милков. Служителят потеглил на заден ход, за да направи място да се разминат, но младежът започнал да го "притиска", с което създал условия за катастрофа.
Полицаят помолил водача на джипа да изчака. Той обаче слязъл, приближил се до колата му и започнал да го псува, след което му нанасъл няколко юмручни удара в лицето, продължавайки да го псува. След инцидента Милков напуснал местопроизшествието. По-късно е открит и задържан за 24 часа. Образувано е незабавно производство.
Найден Милков е един от основателите на Първа частна милиция в Бургас заедно с Рали Пенков, чиято съпруга и дете бяха убити при бомбен атентат, и разстреляния през юни 1995 година Георги Николов-Мечката.

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: zizero   
Дата:   12-12-08 13:58

Един пресен случай, в който ми идваше да прибегна до саморазправа, от преди 1 час. Случаят е следния - чакам си аз трамвай номер 3 на спирката. На таблото пише 9 минути до пристигането му , аз чаках 20.Както и да е. След въпросните 20 мин., виждам как трамвая приближава до спирката, непосредствено след трамвай номер 9. Спирката се намира точно до крастовище на светофар и спира си трамвай 9 точно на спирката , зад него 2 коли и моя трамвай - 3. Светеше червено и докато хората се качваха и слизаха от 9ката , гледам как 3-ката отваря врати , а той е на поне на 30 метра от спирката и хората си слязоха, а ние които го чакахме си останахме на спирката понеже беше доста далече. И какво става - светва зелено и двата трамвая си минават , а тоя си подмина спирката без да му пука , че има хора които са го чакали 20 минути. И това само за да хване зелена светлина ... Идваше ми да хвана такси , да настигна трамвая на следващата спирка и да пребия Ватмана. И след един бърз расмисъл си хванах такси , но реших че и да го пребия никва полза ...

П.С Може и да не ми се разбира много , ама съм бесен ...

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Amigo   
Дата:   12-12-08 15:17

Изнервени шофьори биха полицай
12 декември 2008 / Nrews.dir.bg

Полицай е приет в бургаската болница с разцепена вежда след побой, съобщиха от областната дирекция на МВР.
Инцидентът е станал вчера около 13.00 часа на кръстовището на бургаските улици "Струга" и "Стефан Стамболов". Скандалът избухнал заради задръстване на кръстовището между 22-годишен шофьор на микробус "Мерцедес Спринтер" и служител на Жандармерията, управлявал "Фолксваген Голф", предаде БГНЕС.
След разменените реплики шофьорът на микробуса, заедно с 20-годишния си спътник, нападнали жандарместа. Той отишъл до автомобила си и взел служебната си щурмова палка, за да се защити. Младият шофьор обаче му я отнел и му нанесъл няколко удара по главата.
Полицаят е отведен в МБАЛ-Бургас с аркада на главата. Той е прегледан и освободен за домашно лечение. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление на МВР - Бургас.
В четвъртък пък пострада друг бургаски полицай, след като бе набит от 20-годишен шофьор на джип. Агресивният младеж се оказа син на известния фолк певец Найден Милков. [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: ejko   
Дата:   12-12-08 15:28

zizero аз между другото гоних тека един рейс и го хванах и му поисках сметка, защо не спира!?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: zizero   
Дата:   13-12-08 02:06

И той как се оправда ?

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: nbg   
Дата:   13-12-08 08:48

Два пъти намирам винт в гумата си. Зафиров, как можа бе!? Разбрах те къв човек си ..
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: Todd   
Дата:   13-12-08 09:59

Ша взема да си надраскам колата щото съм спрял пред нас, после да си тегля два туката и да се обадя на бърза помощ да ме прибере .....


[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: mr_kras   
Дата:   13-12-08 13:33

Тоде, преди години разправяха за Ямболски катаджия, който направил нарушение и се глобил сам!

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: lakosta   
Дата:   13-12-08 14:22

Има гараж,пред гаража пространство за още една кола,дворна врата, а той паркира на тротоара пред дворната врата....значи и тротоара е негов аз там не мога да паркирам и с велосипед не мога[smilie11] [smilie11] [smilie10] ще му спукам една гума, после две

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Rolleiflex2005   
Дата:   13-12-08 16:19

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: "Да знаеш, че съм аз!" -- за саморазправата...
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   14-12-08 13:33

Тва е ебати фашизъмо, бе братче!

ДАЙТЕ БОМБИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! ДА ЖИВЕЕ РЕВОЛЮЦИЯТАААААААААА!!!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.