Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   07-12-08 23:40

започват да ми харесват все повече[smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: apollo   
Дата:   07-12-08 23:41

[smilie10] малаките ли [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: mitaka   
Дата:   07-12-08 23:42

На данайците вяра да нямяш![ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   07-12-08 23:43

маляките, да


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: apollo   
Дата:   07-12-08 23:47

Казваха и нещо от роза на малакизмаки... туй ще да е женското на първото [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Докато бях студент така и не научих един да казва Ч.. не Ц Чъ бре [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: trace74   
Дата:   07-12-08 23:48

Екстра са си гърците. Това лято си забравих колата с отворени прозорци, вътре имах хубав cd player, цял ден стоя така докато се върнахме от плаж, всичко си стоеше непокътнато.
И друго ми направи впечатление - хората си оставят колела и скутери без да ги заключват и могат да си стоят със седмици така.
А за последните събития няма какво да говорим - евала.

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   07-12-08 23:50

не само за последните, за някои добре организирани и не задължително политизирани прояви, които за съжаление в България няма да се случат


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: djogata   
Дата:   07-12-08 23:51

Мда, в това отношение са много пред нас... по-точно ние сме много зад всички [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: Amigo   
Дата:   08-12-08 00:23

и какво толкова похвално има в това, което става в момента в Гърция?! [cool] крайно леви и кой знае какви елементи се държат като лумпени [cool]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-08 00:29

Трябва малко гърци да си внесем, да.

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: djogata   
Дата:   08-12-08 00:33

Амиго, не знам за лумпените, на мен едно друго нещо ми направи по-голямо впечатление от това, че някой се е развикал...
По-интересното беше, че гръцкият министър си подаде оставката на секундата, след като проблемите станаха [smilie3] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: lipostok   
Дата:   08-12-08 00:33

Евала на гърците! А само като си помисля, че поне 1/3 от тях са елинизирани славяни, същите боклуци като нас, само че култивирани, цивилизовани.



Публикацията е редактирана (08-12-08 00:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: muha-palamarka   
Дата:   08-12-08 03:00

Гътците свалят приятелката ми... не ме кефат!

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: white   
Дата:   08-12-08 05:47

Случка с мой познат на Гръцко-Българската граница посока Гърция,гръцкия митничар,го пита:
- Откъде идваш,какъв си по народност (не че не може да чете и не вижда,че е българин)?
- Българин съм!
- Българин ли, че къде е това?
И започва с пръст да търси съвсем демонстративно, къде е България на картата...

Пък вий ми ги хвалете колкото си искате...[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: Kanonir   
Дата:   08-12-08 07:17

Мда, гърците за разлика от нас винаги са били и са общност в истнския смисъл на тая дума и пак за разлика от нас са общност не само извън страната си, ами и вътре в нея. Да, в отношението си към нас и всичко друго що не е грък по-правило са гадни, но помежду си, ако и да си правят номера се държът и успяват като общност навсякъде в чужбина да получават привилегии, които дори и местните нямат!


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: hery   
Дата:   08-12-08 08:08



Именно, white, точно заради това заслужават да ги хвалим.

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   08-12-08 09:20

То не е за хвалби темата. Просто се оказва че имат нещо, за което ние няма как дори да мечтаем. Снощи ми мина кощунствената мисъл. че този "забравих как му викаха" ПРЕХОД, с който се хвалеха и поставяха за велико постижение досегашните ни управници е страшна трагедия и грешка. Дано греша


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: boni   
Дата:   08-12-08 09:25

White, някои гърци не ни обичат и с право. Просто имат наследствена памет и помнят за издевателствата на нашите окупационни войски едно време. Дядо ми е бил тогава войник в Кавала и разправяше разни неща за нашето офицерство, които ме потресоха и ме накараха да се чувствам едва ли не виновен, че съм българин...И сега може да се случи, възрастен грък от тоя район, да плюе след тебе като научи, че си българин.

Айде, че не ми се разправя...

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: Skic   
Дата:   08-12-08 09:29

Споко ще ти мине [beer]

И аз самия още живея някъде другаде, в спомените си и в мечтите си, но когато сме тук това не помага особено. Лошо от гърци не съм видял, но винаги имам едно на ум - в момента имам едни взаимоотношения с гръцка фирма и понеже ме мотаят за нещо платено аз си направих пас за други едни неща и се оказа, че им дължа повече, отколкото те на мен, така че ще кацнат... Но това важи и за нашенци де, както и за доста други южни нации. Като общество обаче никакви ни няма за жалост. И в Грция, и в Италия видях какво значи солидарност, какво значи да забравиш за миг за себе си и да бъдеш част от цялото...

Абе... все се опитвам да прилагам "Ако не можем, както щем, нека щем, както можем" - уви не е лесно да се прилага винаги на практика...

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: Todd   
Дата:   08-12-08 09:31

Ако ние живеехме по гръцките земи до сега да сме изчезнали като народ ...и спомен няма да има .

Добре че случихме хубаво място...

И за разлика от нас те не чакат некой да ги оправи !!!

А ние се въртим от един хуй към друг и ако няма никакъв си го забиваме сами !!!!!

Така че дано следващите поне 10 поколения по нашите земи вземат поне 1/10 пример за общност от гърците .

Че ква сме кал.....

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   08-12-08 09:42

Знам, че това в България няма да се случи...скоро... а и паметта ни услужливо изневерява...чакайте да се опитам да си спомня:

Влак, в който изгоряха хора,
Министри, пикаещи във фонтаните
Декстър
Убити близначки
Ставийски
Самоубийства по никое време
...

Слаба работа. Какво ли трябва да стане, за да се събуди народа[smilie8] [smilie2]

Честит 8-ми Декември.
Време за празнуване[smilie24] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: Todd   
Дата:   08-12-08 09:50

Празници ни дай на нас ...мани ги тия общества !!!!

Нека се трепат ...ний да си пием ракията спокойно па на гърците майната им [smilie21] [smilie21] [smilie21] [smilie21]

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: ejko   
Дата:   08-12-08 09:56

Абе, мани...!

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: black_swans   
Дата:   08-12-08 10:06

Бони, гърците ни мразят неистово много преди Кавала и Драма. Не оправдавам издевателствата, които е вършил Ганьо през 1940-44 год., но в сравнение с почти геноцидната политика на Гърция, тези издевателства са нищожни. "Вулгарос нами мини" е бил девиза на гръцките четници пращани от Атина в Македония. В превод - "българин да не остане". Членовете на Карнегиевата комисия са били потресени от гръцкия садизъм по отношение на българите в Македония. Има стотици и хиляди документи за стореното. Включително и за това , за което на нас ни липсва наследствена памет.

Иначе - да. На нас не ни липсва само наследствена памет; липсва ни и каквато и да е било солидарност.

Отговори на това съобщение
 Re: Гърците...
Автор: matataupa   
Дата:   08-12-08 10:19

Само да не обръщате темата кой кого мрази и има ли защо. Темата изобщо не е за отношенията м/у България и Гърция, представете си, че България е някъде в Южна Африка.

Изобщо това не е тема за мъдри мисли или тълкуване. комУ не е ясно за какво иде реч...[smilie2]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.