Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: kgr   
Дата:   06-12-08 20:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Vinsent   
Дата:   06-12-08 21:02

Абе, история са! Заслужават си уважението! [beer] [shtrak] [beer]

Ако някой от горе изказващите се мисли, че е оставил или ще остави по-голяма следа, мийййй, да продължава да плюе![smilie5]



Публикацията е редактирана (06-12-08 21:02)

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: slivenski   
Дата:   06-12-08 21:06

Сигнал са ми най-любимата българска група... Все пак, Адаша Караджов последните десетина години СИЛНО ме дразни с пеенето си... Не толкова, че не може, а че от много драматизъм го докарва до живо лигавене... [smilie21] [smilie21]

Дори не знаех за този концерт... Къде съм бил... Щях да отида... [smilie2] [smilie21] [smilie21] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 08:35

Дай му на българина да плюе - няма друга такава нация

Не дай ,боже, да имаме нещо стойностно - ще се намерят веднага големи усти, пълни със злобни слюнки

е па, заслужаваме си и правителството, и тъпия живот, който живуркаме

аман от мрънкачи, нищо позитивно ли няма да кажете поне веднъж[smilie23] [smilie23] [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 08:37

Съжалявам, че не съм била на концерта, не е важно как и колко може да пее вече Данчо - важно е да просълзи поне един човек, съжалявам и за Щурците - завиждам на тези, които ще отидат[smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: pileshtar   
Дата:   07-12-08 08:42

а знаете ли че, ифифалофобия означава– страх от наблюдаване или мисли за еректирал пенис [smilie10] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 09:18

pileshtar , събуди се и не бъркай темите[smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   07-12-08 10:13

кажеш мнение и веднага плюене....

само казвам че съм ги чувал наживо... за съжаление неведнъж... и е било диво разочарование а веднъж и болезнено за ушите ми...

а това че имат само 4 песни.... ми толкова са колкото и да се напъват.......

и колкото и да се напъват за 6000 концерта

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Amigo   
Дата:   07-12-08 10:19

на тъма й дай мелодрами [smilie5] [smilie5] истината е, че бай ви Данчо никога не е можел нито да пее, нито да свири [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6] както беше казано - имат няколко парчета, а от тях едно или две не са техни и това е [smilie25] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: pulse   
Дата:   07-12-08 19:38

Като стана въпрос за изпълнения на преклонна възраст на сцената ето това гледах скоро и ме развесели... съвсем по темата:
http://www.youtube.com/watch?v=3GGz_95jaqU

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: тьма   
Дата:   07-12-08 19:44

е, господа, вас пък едва ли някой ще ви запомни с нещо, както и мен ,разбира се, ще си преминем ей така , плюейки, през животеца[ezik]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 19:46

Готвех се да отговаря подобаващо на Джъмбов, ама виждам, че и други са го сторили не по-зле от мене.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: didesignbg   
Дата:   07-12-08 20:20

бае Данчо вие на умряло, но далеч не е едиснствения. Прекалено ми е пресен спомена от Ковърдейл.
Щурците бая хляб има да изядат докато стигнат Сигнал, но и аз си пускам от старите парчета.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 20:27

Щурците тоже голяма група, но Сигнал са си №1 завинаги.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 20:30

Не съм съгласен да се обръща темата на Сигнал срещу Щурците.

Бях на концерта. И за Щурците съм си взел билет.
Знам може би 90% от репертоара на двете групи - да го пея и да го свиря на китара.

И пях и плаках и се кефех. Данчо е барнал аранжиментите на старите парчета да му пасват на намалените гласови възможности. Всички го правят. Абсолютно всичкио. За разлика от Ковърдейл Данчо Караджов не изглежда като карикатура на сцената.
Фамиличта на китариста е Малиновски. Той не е виртуоз в моите очи, но държи як саунд и с негогрупата спечели страшно много.
Малко в повече ми дойде "солото" на барабаните и появата на децата на групата.

На 12-ти съм на Щурците и не да сравнявам, а да чуя и да си купя новия им албум.

Публиката със закупуването на билет за концерта гласува за дадения изпълнител - Сигнал, Щурците, Ивана или некоя друга чалгарка. Все пак хората правят жива българска музика, а не плейбеци като Ричард Клайдерман или Трамвай #5.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: popov   
Дата:   07-12-08 21:18

Джъмбо, като не си бил кое ти дава право да пишеш безпорни глупости!?!? На какво основание коментираш как е пял Данчо Караджов и колко са се били прецакали хората, отишли на концерта!? Сума от 50лв за билет съвсем не е малка за българина, а залата се пръскаше от народ, имаше даже и правостоящи поради липса на места (впоследствие повечето хора станаха - рок концерт седнал не се слуша).
Тъй като аз бях мога да кажа съвсем отговорно, че концертът беше едно от най-добрите музикални събития на тази година, а те съвсем не бяха малко. Озвучаването беше перфектно, Данчо пееше страхотно, човекът си има глас въпреки възрастта! Китаристът беше виртуоз според мен. По време на концерта се смениха 10-тина китари, нещо, което видях да прави и Гари Мур. Изпълнението на медли-то от балади с акомпанимент на акустична китара беше потресаващо!
Сцената беше оформена на 2 нива, имаше 4 екрана + един подвижен, светлинното шоу също беше респектиращо.
Всичко в този концерт беше на най-високо ниво. Който не е бил може само да съжалява и да пуска злобни темички.

Разбирам, че си фен на най-издаваната рок група по соц-време "Щурците", които след 10-ти ноември изведнъж станаха сини... Да не говорим, че точно те имат 2-3 свестни песни. Аз няма да отида на техен концерт, но няма и да пусна тема колко са били зле и какви балъци са били присъстващите!
"Сигнал", за разлика от "Щурците" продължават да свирят по клубове и да държат на връзката с публиката си, а не се държат надуто.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: NeDDRaG   
Дата:   07-12-08 21:30

Аз бях на концерта на Сигнал. Според мен концерта беше на ниво, звукът перфектоен, с пъти по-добур от този на Канзас например. Обичам и Сигнал И Щурците. Са съжаление за щурците нямам билет, но по мое лично мнение Кирил Маричков е доста по зле вече от Данчо Караджов.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   07-12-08 21:30

Асахи - Сашо виртуоз на китарата, но солата на Данчо навремето бяха с повече чувство.
Попов - Сигнал си бяха №1 и по соцвреме, макар че бяха ги забранили за две години.

Наистина нека не израждаме темата в спор на тема Сигнал срещу Щурците срещу ФСБ, срещу....

Всички имат своето място в душите ни.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 21:52

Хареса ми танца на угасените прожектори по време на солото на барабаните!

Солата на Данчо си бяха точно в духа на онова време. На Юрая не бяха кой-знае колко по-различни, а и тогава имашаха клавишни в бандата, което също е от значение.

Кирето Маричков е вокално сега е по-зле. За мен Щурците са носители на една пост-битълс стилистика в музиката, с повече мелодия и по-сложни хармонии. Дори едно просто сравнение между басовите партии в Сигнал и Щурците ще покаже къде има повече музика.
Да не забравяме Валди Тотев и Пеци Гюзелев - всеки от тях е отделна вселена.

Сигнал тръгнаха от мелъди-рока, който си имаше сериозни имена в света. Свиреха кавъри на Юрая, Стейтъс Куо, имитираха саунда на Юръп. После втвърдиха с появата на Малиновски. Поантата в тяхната музика е любовта и най-вече мъката покрай нея. Затова му викат Данчо Мъката. Би характеризирал музиката на Сигнал като по-проста и достъпна. Нека и се радват хората - щом не е чалга.

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: джъмбо   
Дата:   07-12-08 22:26

попов.... ясно си като някой чукча: писатель не читатель....

постнал съм сълзива статийка дето искренно ме разсмя с бисерите в нея....

и май не си прочел че съм ходил на "концерти" на сигнал и на един даже бях оглушал заради некадърност на озвучителя или за шубе да не се чуе фалшивото пеене на сигналиста....

50 лв за изпълнения като техните.... не мерси....

купил съм си доста бг музика и стара и нова.... но кинти за виене на оплаквачка не ми се дават....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: asahi   
Дата:   07-12-08 22:28

На сцената имаше 14 китари и 15 грифа - а де!

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: digitalgab   
Дата:   07-12-08 22:42

Плакали за отминалата си младост. "Сигнал" съм ги запомнил като най особената рок група, специалисти в нов стил, "кичозен чалга рок".

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: matataupa   
Дата:   07-12-08 23:03

и аз се смея и плача, когато слушам "СИГНАЛ"

Рядко съм краен, но...

даааа, видях на дигиталгаб текста и няма смисъл да го повтарям


Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Императорът.   
Дата:   08-12-08 01:00

Всички волно запейте,
тон ще ви даде Сигнал
- ето, чуйте ритъмът на нашите сърца...
Нека бляскат очите
- праща им лъчи Сигнал
нека всички погледи да станат в миг слънца
- безброй слънца...

[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 4000 пяха и плакаха със “Сигнал” .....
Автор: Pulsar   
Дата:   08-12-08 03:20

popov /

Чудя се как можа да ги наприказваш толкова простотии за толкова кратко време...

50лв за билет за БГ група ще дам в някой друг живот... За това коя е най-издаваната група айде да на вадим архивите... Личи си, че повечето от хората тук много не са се заглеждали встрани от Сигнал и Щурците май-май...

Сега всички идете и си посипете главите с пепел, защото следва нещо, което едва ли скоро ще се повтори в музиката, а после пак ми говорете за Щураците и Сигнализационните лаици...

Queen - Under Pressure (Live At Wembley Stadium 1986)



Публикацията е редактирана (08-12-08 03:46)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.