Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: ГЕРОЙ
Автор: milchev   
Дата:   11-12-08 17:07

Този с латерната е директно копиран от металика... очевадното събиране на откраднати фрагменти (както в песента, така и в клипа)ме дразни много. Вижда се, че освен Щурците в България скоро няма да има творци, които да могат да правят авторска музика...

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРОЙ
Автор: joro35   
Дата:   11-12-08 19:51

exile, а ти пък как говориш за мен, без да ме познаваш? За да го кажа, значи имам причина. И на мен ми е кофти,че тази музика хич я няма в България. Но с такива ''певци'' какво очакваш... Да си фалшив на концерт е едно, но на студиен запис...[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРОЙ
Автор: TPECHAT   
Дата:   11-12-08 19:58

песента, клипът и изпълнителят не струват, но е забавно за него сигурно да издава цедета... вместо да се друса некаде като другите тийнове [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: ГЕРОЙ
Автор: diego_simeone_14   
Дата:   11-12-08 20:45

За да няма реплики от сорта, "като можеш по добре- пей ти" ... ще кажа, че такава продукция никога не бих си закупил на какъвто и да е носител. Нито пък ще си дръпна...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.